Her yerden basın ve paylaşın

Bazen Canon fotoğraf makinenizin yakaladığı tüm ince ayrıntıları görmek için düşük ışıklı fotoğraflarınızı basmanız gerekir. Çekmek için çok uğraştığınız bir fotoğrafı fiziksel olarak basmak, sizin ve diğer kişilerin fotoğrafı çok daha fazla takdir etmesini sağlayacaktır. Bugünlerde, baskı yapmak için dosyaları bilgisayarınıza aktarmak, bir yazıcıya bağlanmak ve ardından fotoğrafları baskıya göndermek gibi işlerle uğraşmanız gerekmiyor.

Canon fotoğraf makineniz dahili Wi-Fi özelliğine sahipse doğrudan Canon PIXMA yazıcınızda baskı alabilir ya da en sevdiğiniz fotoğrafları bulut hizmetinde yedekleyebilirsiniz.

Ardından, fotoğrafları akıllı telefonunuzu ya da tabletinizi kullanarak doğrudan Facebook ya da Flickr hesaplarından ya da Dropbox ve Google Drive gibi çevrimiçi depolama uygulamalarından basmak için Easy Photo Print+'i kullanabilirsiniz.

Fotoğrafları, fotoğraflamakta olduğunuz şeyin anlık bir kartpostalı gibi evdeki yazıcınıza da gönderebilirsiniz. Yani eve gittiğinizde, en sevdiğiniz düşük ışıklı fotoğrafları gururla gösterebilirsiniz.

Düşük ışıklı fotoğrafların baskısını alma