Rugby World Cup 2019™ mascots Ren and G created with Canon's Creative Park.

YARATICI BASKILAR

Ragbi 2019™ Dünya Kupası ruhunu yaşamanın beş eğlenceli yolu

2019'un en büyük spor etkinliğine çok az kaldı. Rugby World Cup 2019™, 20 Eylül'de Japonya'da başlıyor. Canon, heyecan kat sayısı her seferinde biraz daha artan bu turnuvanın* sponsorluğunu yapıyor.
Kağıt katlama sanatı Origami'si ile ünlü ülkede oynanacak 48 oyunu ister Japonya'da canlı izleyin, ister erkenden kalkıp evinizde TV karşısında takip edin, Canon Creative Park'ta yarışma ruhunu yaşayabileceğiniz eğlenceli fikirler bulabilirsiniz. Maç günü takımınız sahaya çıkmadan önce şablonları indirin, baskılarını alın ve katlamaya başlayın.
Ayrıntılı şablonların tamamında parçaları nasıl birleştireceğinize dair net talimatlar bulunur. Yalnızca aşağıdakilere (ve keskin nesneleri kullanırken dikkat etmeye) ihtiyacınız olacaktır:

• Yazıcı: Sizin için en uygun yazıcının hangisi olduğunu öğrenin
• Kağıt
• Makas, maket bıçağı
• Yapıştırıcı ve tutkal
• Cetvel veya gönye
• Kurşun kalem
• Sivri uçlu bir nesne
• Kürdan
• Cımbız

1. Kendi maskotlarınızı oluşturun

Rugby World Cup 2019™ mascots Ren and G created with Canon's Creative Park.

Maskotsuz bir spor etkinliği düşünülemez ve Japonya, sevimli yaratıkları ile ünlüdür. Ragbi 2019™ Dünya Kupası organizasyonunda, Ren ve G tüm takımlar taraftarlarıyla birlikte tezahürat yapıyor. İster dağınık beyaz saçlı yan forvet oyuncusu Ren'i, ister kızıl saçlı kanat oyuncusu G'yi tercih edin, her ikisini de monte etmek çok kolay.

2. Gol atmayı deneyin

İlgili Makaleler
A printer on a table next to pens, pencils and desk toys.

BASKI SEÇENEKLERİ

Baskının gücünü keşfedin

Modern yazıcılar, beklediğinizden daha fazlasını yapabilir. Modern yazıcılarla yapabileceğiniz birçok yaratıcı şeyi keşfedin.

A table is filled with Christmas-themed paper crafted decorations and gifts.

EL İŞİ BASKISI

Yazıcınızla yapabileceğiniz 6 harika şey

Yaratıcılığınızı konuşturup kendi yılbaşı hediyelerinizi, süslemelerinizi ve oyunlarınızı oluşturun. Tüm şablonları ücretsiz indirip basabilirsiniz.

Canon Zoemini C and Canon Zoemini S on a table with a notebook with pictures stuck to it.

YAZICI SANATLARI

Canon Zoemini serisiyle yaratıcılığınızı konuşturun

Şipşak fotoğraf makinesi ve cep boyu yazıcı ile hareket halindeyken yaratıcılığınızı özgür bırakın.

The Rugby Goal Kick Game created with Canon's Creative Park.

Bu Ragbi Gol Atma Oyunu sadece yapım aşamasında size meydan okumaz, aynı zamanda sahada becerilerinizi sergilerken ve arkadaşlarınıza karşı mücadele ederken de sınırlarınızı zorlar. Oyunu nasıl oynayacağınıza ilişkin güncel talimatlar detaylıca açıklanmıştır. Gallerli efsanevi oyuncu Dan Biggar'ın kramponlarını giyip oyunu kazandıran golü atmak istediğinizde bu talimatlar sizi bekliyor olacak.

3. Alkışlayın ve tezahürat yapın

Rugby World Cup 2019™ Cheer Sticks and a hat created with Canon's Creative Park.

Ülkenize tezahürat yaparken tutkularınızın yükseldiği düşünülürse oyun sırasında yüksek sesle bağırmanız ve çok fazla ses çıkarmanız sorun olmayacaktır. Japonya'da mücadele eden oyuncular sesinizi duyamayacak kadar uzakta olsa da, köşelerinde Ren ve G bulunan, yapması oldukça kolay bu Tezahürat Çubukları ve Megafon, televizyon karşısındaki atmosferi yükseltmek için mükemmeldir.

4. Hediye yapın

A Rugby World Cup 2019™ Money Envelope and Tags created with Canon's Creative Park.

Bu kağıt hediyelerden herhangi birini yapıp arkadaşlarınızı ve ailenizi 2019™ Ragbi Dünya Kupası ruhunu benimsemeye teşvik etmenin yanı sıra onlar için yapabileceğiniz diğer hediyeler de var. Bir sonraki Ragbi Dünya Kupası için para biriktiren birine hediye vermek için mükemmel bir yol olan ve yapması kolay bu Para Zarfı ya da ragbi ile alakalı bir hediye olarak ailenizdeki spor tutkunlarına verebileceğiniz bu ragbi topu şeklindeki Etiketler sizce nasıl bir fikir?

5. Kendinize bir kumbara yapın

A Rugby Ball Money Box created with Canon's Creative Park.

Bu yılki turnuva için Japonya'ya seyahat etmeye bütçeniz yetmediyse 2023'te Fransa'da gerçekleşecek turnuva için para biriktirmeye şimdiden başlayabilirsiniz. Bu havalı Ragbi Topu Kumbara, kesinlikle para biriktirmenize yardımcı olacak. Madeni paralar alt kısımdaki "kicking tee" denilen altlıkta toplanır. Böylece zamanı geldiğinde topa vurarak kumbarayı muhteşem bir şekilde açabilirsiniz.

Adam Rees tarafından yazıldı


*Canon, 20 Eylül - 2 Kasım tarihleri arasında Japonya'da gerçekleşecek olan 2019™ Ragbi Dünya Kupası organizasyonunun resmi sponsorudur. Ragbi Dünya Kupası 2019 logosu, ™ ve © Rugby World Cup Limited 2015'tir. Tüm hakları saklıdır.

İlgili Ürünler

İlgili Makalelerİlham Alın bölümü; kullanışlı fotoğrafçılık ipuçları, alıcı kılavuzları ve bilgilendirici röportajlar dahil olmak üzere en iyi fotoğraf makinesini veya en iyi yazıcıyı bulmanız ve bir sonraki yaratıcı fikrinizi hayata geçirmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi içeren temel bir kaynaktır.

Tüm İpuçları ve Teknikler bölümüne geri dön