Printer on table next to pens, pencils and desk toys.

BASKI

Baskı yolculuğunuzdaki yeni bölümü keşfedin

İster yeni bir iş fırsatı keşfediyor ister üniversite için evden ayrılıyor isterseniz de çocuklarınıza yeni projelerinde yardım ediyor olun hayatınızın bir sonraki kısmını baskılarla güzelleştirebilirsiniz.
Günümüzde yazıcılar, eski yazıcılara kıyasla çok daha fazlasını yapabilir. Bulut baskıdan WiFi bağlantı özelliği ve indirilebilir Office şablonlarına kadar keşfedilmeyi bekleyen çok fazla imkan var.
Baskı alanındaki yaratıcı potansiyeli ve bir yazıcının sonraki adımınıza hazırlanmanıza nasıl yardım edebileceği konusunda daha fazlasını keşfedin.

Bir düzen kurma

Woman standing next to a printer and operating it via her tablet.

Bütçenizi sarsmadan işleri yolunda tutmanın en ideal yolu basılabilir malzemelerdir. İhtiyacınız ister üniversite ödevlerinizi not etmek için bir ajanda ister ofis toplantıları için A3 boyutunda takvimler isterse de aile yaşamını kontrol altında tutmak için haftalık yapılacaklar listesi olsun bu araçları internette kolayca ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

The Organised Student ve Emma Studies bloglarında düzen kurmak için ideal çok çeşitli ücretsiz basılabilir malzemeler bulunmaktadır.

Easy-Photo Print Editor uygulaması, takvimlere yönelik kendi görüntülerinizle bile kişiselleştirebileceğiniz farklı birçok şablon sunar.

Woman and child's hands on desk filled with creative nick-nacks.

Yağmurlu günlerin ilacı

Çocukları eğlendirmek, özellikle de kötü hava koşullarında tam zamanlı bir işe dönüşebilir. Ancak tam da böyle sıkıcı günler bir yazıcının yıldızının parlayacağı günlerdir.

Yağmurlu bir günü hızlıca eğlenceli hale getirmek için Happiness is Homemade web sitesinden kelime bulmaca oyunları, küçük testler ve boyama sayfaları basabilirsiniz

"Çocukları eğlendirmek, özellikle de kötü hava koşullarında tam zamanlı bir işe dönüşebilir. Ancak tam da böyle sıkıcı günler bir yazıcının yıldızının parlayacağı günlerdir"

Çocukları daha uzun süre eğlendirmek istiyorsanız daha da ileri giderek bir oyun basmaya ne dersiniz? Lego oyuncaklardan esinlenilerek oluşturulmuş bu eşleştirme hafıza oyunu evde kolayca basılabilir. Üstelik oyunu kurması oynaması kadar eğlencelidir.

Ayrıca Creative Park web sitemizde doğrudan evinizdeki yazıcıdan basılabilecek oyuncaklar, oyunlar ve kartlar gibi kağıtla yapılan pek çok eğlenceli el işi bulabilirsiniz.

Woman printing photo cards using a Zoemini printer.

Yeni bir eve yerleşme

Üniversiteye başlamak demek, öğrenci evinin bir yuva hissi vermesi için zaman harcamak demektir. Kendi görüntülerinizi kendiniz basarak odanızı dekore etme maliyetini azaltmaya ne dersiniz?

Canon'un sunduğu Canon Zoemini; akıllı cihazlarla doğrudan eşleşen, cep boyutunda bir yazıcıdır. Bu sayede mobil cihazınızdan doğrudan görüntü baskısı alarak ortamı daha hızlı ve kolay şekilde dekore edebilirsiniz.

Baskısını aldığınız hikayeleri sergilemenin pek çok yöntemi vardır. Fotoğraflarınızı bir iple bağlamak veya mantar panoya tutturmak sizi tatmin etmiyorsa Cool Mom Tech blogunda bulabileceğiniz fotoğraflarınızı sergilemeye yönelik kılavuza göz atın.

Nereden daha fazla bilgi alabilirim?

PIXMA yazılımı ve Canon yazıcınızın yaratıcı potansiyelini nasıl ortaya çıkarabileceğiniz hakkında daha detaylı bilgi edinin. Ayrıca seriye göz atarak ideal ev-ofis yardımcınızı bulabilir ve kendi kağıt el işlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz

Yazan: Sasha Newbury

İlgili makaleler
A table is filled with Christmas-themed paper crafted decorations and gifts.

YARATICI EL İŞİ BASKISI FİKİRLERİ

Yazıcınızla yapabileceğinizi bilmediğiniz altı şaşırtıcı şey

Bu tatil sezonunda yaratıcılığınızı konuşturup kendi yılbaşı hediyelerinizi, süslemelerinizi ve oyunlarınızı oluşturun. Tüm şablonları ücretsiz indirip basabilirsiniz.

A selection of colourful home-printed cards and other items on a wall.

BASKI

Bir yazıcıya gerçekten ihtiyaç duyan beş farklı insan: Siz de onlardan biri misiniz?

Yaratıcı biri, bağımsız iş sahibi veya bu listedeki diğer kişilerden herhangi biri. Doğru yazıcıya sahip değilseniz çok şey kaybediyorsunuz. İşte nedeni.

İlgili Makalelerİlham Alın bölümü; kullanışlı fotoğrafçılık ipuçları, alıcı kılavuzları ve bilgilendirici röportajlar dahil olmak üzere en iyi fotoğraf makinesini veya en iyi yazıcıyı bulmanız ve bir sonraki yaratıcı fikrinizi hayata geçirmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi içeren temel bir kaynaktır.

Tüm İpuçları ve Teknikler bölümüne geri dön

İlgili Ürünler