Printer on table next to pens, pencils and desk toys.

BASKI

Baskı yolculuğunuzdaki yeni bölümü keşfedin

İster yeni bir iş fırsatı keşfediyor ister üniversite için evden ayrılıyor isterseniz de çocuklarınıza yeni projelerinde yardım ediyor olun hayatınızın bir sonraki kısmını baskılarla güzelleştirebilirsiniz.

Günümüzde yazıcılar, eski yazıcılara kıyasla çok daha fazlasını yapabilir. Bulut baskıdan WiFi bağlantı özelliği ve indirilebilir Office şablonlarına kadar keşfedilmeyi bekleyen çok fazla imkan var.

Baskı alanındaki yaratıcı potansiyeli ve bir yazıcının sonraki adımınıza hazırlanmanıza nasıl yardım edebileceği konusunda daha fazlasını keşfedin.

Bir düzen kurma

Woman standing next to a printer and operating it via her tablet.

Bütçenizi sarsmadan işleri yolunda tutmanın en ideal yolu basılabilir malzemelerdir. İhtiyacınız ister üniversite ödevlerinizi not etmek için bir ajanda ister ofis toplantıları için A3 boyutunda takvimler isterse de aile yaşamını kontrol altında tutmak için haftalık yapılacaklar listesi olsun bu araçları internette kolayca ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

Daha düzenli çalışmanıza yardımcı olacak ücretsiz çevrimiçi baskı materyallerini bulmak çok kolaydır. Easy-Photo Print Editor uygulaması, takvimlere yönelik kendi görüntülerinizle bile kişiselleştirebileceğiniz farklı birçok şablon sunar.

Woman and child's hands on desk filled with creative nick-nacks.

Yağmurlu günlerin ilacı

Çocukları eğlendirmek, özellikle de kötü hava koşullarında tam zamanlı bir işe dönüşebilir. Ancak tam da böyle sıkıcı günler bir yazıcının yıldızının parlayacağı günlerdir.

Canon'un Creative Park Uygulamasındaki Çocuklarla Eğlence! bölümünde ücretsiz olarak indirilebilen boyama sayfaları, labirentler ve diğer baskılabilir etkinlikleri bulabilirsiniz; Bu etkinlikler yağmurlu bir günü hızlıca eğlenceli hale getirebilir. Şablonları özelleştirmek için düzenleme işlevini kullanarak baskı materyallerinize kişisel dokunuşunuzu katabilirsiniz.

"Çocukları eğlendirmek, özellikle de kötü hava koşullarında tam zamanlı bir işe dönüşebilir. Ancak tam da böyle sıkıcı günler bir yazıcının yıldızının parlayacağı günlerdir"

Çocukları daha uzun süre oyalamak istiyorsanız Creative Park'ta bingo, halka geçirme ve size özel satranç setiniz gibi çok çeşitli basılabilir oyunlar bulabilirsiniz. Bu oyunlar evde kolayca basılabilir. Üstelik oyunu hazır hale getirmek oynamak kadar eğlencelidir.

Creative Park web sitemizde doğrudan evinizdeki yazıcıdan basılabilecek oyuncaklar, oyunlar ve kartlar gibi kağıtla yapılan pek çok eğlenceli el işi ve 3B model bulabilirsiniz.

Woman printing photo cards using a Zoemini printer.

Yeni bir eve yerleşme

Üniversiteye başlamak demek, öğrenci evinin bir yuva hissi vermesi için zaman harcamak demektir. Kendi görüntülerinizi kendiniz basarak odanızı dekore etme maliyetini azaltmaya ne dersiniz?

Canon'un sunduğu Canon Zoemini; akıllı cihazlarla doğrudan eşleşen, cep boyutunda bir yazıcıdır. Bu sayede mobil cihazınızdan doğrudan görüntü baskısı alarak ortamı daha hızlı ve kolay şekilde dekore edebilirsiniz.

Baskısını aldığınız hikayeleri sergilemenin pek çok yöntemi vardır. Fotoğraflarınızı bir iple bağlamak veya mantar panoya tutturmak sizi tatmin etmiyorsa fotoğraflarınızı bir çerçeve veya tuval üzerinde kolaj halinde sergileyebilirsiniz.

Canon PIXMA TS5350 Serisi, el işleri ve yaratıcı çalışmalar için idealdir. Sökülebilir Fotoğraf Çıkartmaları ve Mıknatıslı Fotoğraf Kağıdından Kumaş Üzerinde Ütülü Aktarımlara ve İki Taraflı Mat Kağıda kadar oldukça çeşitli baskı kağıtlarını keşfedin. Easy-PhotoPrint Editor ve Creative Park uygulamalarıyla eşyalarınızı favori fotoğraflarınızla dekore etmek artık çok kolay.

Nereden daha fazla bilgi alabilirim?

PIXMA yazılımı ve Canon yazıcınızın yaratıcı potansiyelini nasıl ortaya çıkarabileceğiniz hakkında daha detaylı bilgi edinin. Ayrıca seriye göz atarak ideal ev-ofis yardımcınızı bulabilir ve kendi kağıt el işlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Yazan: Sasha Newbury

İlgili makaleler
The ink levels showing on a setting bar of a Canon printer.

BASKIYLA İLGİLİ İPUÇLARI

Yazıcı, mürekkep ve kağıt ile ilgili SSS

Canon uzmanı Suhaib Hussain yazıcı teknolojisi, mürekkep ve kağıt hakkında sık sorulan soruları yanıtlıyor.

Printer fun for everyone

YARATICI BASKI

Herkes için baskı alma keyfi

PIXMA yazıcınızın evinize, ailenizle birlikte yaptığınız etkinliklere ve cihazlarınıza enerji katmasını sağlayacak altı yöntem.

İlgili Ürünler

İlgili Makaleler

İlham Alın bölümü; kullanışlı fotoğrafçılık ipuçları, alıcı kılavuzları ve bilgilendirici röportajlar dahil olmak üzere en iyi fotoğraf makinesini veya en iyi yazıcıyı bulmanız ve bir sonraki yaratıcı fikrinizi hayata geçirmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi içeren temel bir kaynaktır.

İpuçları ve Teknikler bölümüne geri dön