A Canon SELPHY SQUARE QX10 in front of a book full of pictures.

YARATICI BASKILAR

Baskı alırken eğlenin: Fotoğraflarınıza hayat vermek için harika yöntemler

İçinde bulunduğumuz 2020 yılında artık herkesin bir Instagram hesabı var. Çoğu kişi artık fotoğraflarını düzenleyerek mükemmel bir hale getirebiliyor. Öyleyse neden bir anlığına kalabalıktan uzaklaşıp unutulmaz kişisel çıktılar oluşturmuyorsunuz?

Şık siyah, beyaz, pastel pembe veya nane yeşili renklerde sunulan zarif SELPHY SQUARE QX10 taşınabilir yazıcıyı tercih ederek yaratıcılığınızı ortaya çıkarın ve anılarınıza hayat verin. Baskı fikirlerinizi ortaya çıkarmak için birkaç basit ipucunu sizinle paylaşıyoruz.

Mükemmeli değil, benzersizi arayın

A woman’s hand placing a photograph of a couple at the beach into a holiday

Denemeler yapın, anı kucaklayın ve size özel bir şey oluşturun. İster fotoğraflarınıza 90'lar havası katmak için telefonunuzdaki flaştan yararlanın, ister ilginç bir perspektif elde etmek için alçak bir açıdan çekim yapın. Seçim sizin! Fotoğrafların baskıya dönüşmesi için mükemmel olması gerekmediğini unutmayın. Kuralları bir kenara bırakın ve eğlenmeye bakın. 

Pille çalışan SELPHY SQUARE QX10 taşınabilir yazıcı, kablo gerektirmeyen tasarımı sayesinde dilediğiniz her yerde hareket halindeyken baskı alma özgürlüğü sunar. Bu küçük cihazı çantanıza atın ve dilediğiniz zaman baskı alın. 

Bu kullanışlı yazıcı; albümleri doldurmak, dizüstü bilgisayarlara yapıştırmak veya mantar panoları süslemek için ideal, kenarlıklı kare çıkartmalar oluşturur. Özel Boya Süblimleşme özellikli yazdırma teknolojisinden yararlanan SELPHY SQUARE QX10 sayesinde çıktılarınız 100 yıla kadar rengini ve canlılığını korur. Doğru okudunuz, 100 yıl.

Hikayelerinizi anlatın

Wi-Fi özellikli kompakt SELPHY SQUARE QX10 yazıcıyı mobil cihazınıza bağlamak için SELPHY Photo Layout uygulamasını kullanın veya Canon Mini Print uygulamasıyla tabletinizi veya telefonunuzu Bluetooth® üzerinden Canon Zoemini'ye bağlayarak göz alıcı fotoğraf çıkartmalarını anında paylaşın.

Fotoğrafları doğum günü kartlarına yapıştırın veya özel teşekkür notları oluşturmak için kenarlıklar etrafında çizim yapın. Sevdiğiniz kıyafet kombinlerini hatırlamak, muhteşem makyaj görünümlerini kaydetmek veya partilerdeki mutlu anlarınızı yakalamak için fotoğrafları bir günlüğe yapıştırın. Seçim sizin! Deneyimlerinizi ve hikayelerinizi kendi hayal gücünüzü harekete geçirecek şekilde paylaşın.

Ortamınıza stil katın

A garland of photos printed on the Canon SELPHY SQUARE QX10 hanging from the wall.

Evinizdeki duvarlara fotoğraf asmak, kişiliğinizi ifade etmenin harika bir yoludur. Evcil hayvanların portreleri ve tatil maceralarından arkadaşlarınızın ve ailenizin eğlenceli fotoğraflarına kadar en sevdiğiniz fotoğrafların baskısını alarak size ilham verecek bir ortam oluşturun. 

Taşınabilir ve hızlı baskı özellikli SELPHY CP1300, Android ve iOS akıllı telefon ve tabletlerden doğrudan veya ücretsiz Canon PRINT uygulaması aracılığıyla hızlı ve kolay kablosuz baskı olanağı sunar. Kartpostaldan mini çıkartma sayfalarına kadar çeşitli boyutlarda kusursuz baskılar oluşturur ve siyah, beyaz veya pembe renkte sunulur.

Yazan: Lorna Dockerill

İlgili Makaleler
A hand taking a printed sheet of vibrant images from a Canon SELPHY CP1300 printer surrounded by beads, necklaces and a colour chart.

YARATICI BASKI

Planlayın, denemeler yapın ve baskı alın

SELPHY Photo Layout uygulamasının heyecan verici el işi projeleriniz için beyin fırtınası yapmanıza nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin.

A lemon hovers in the air above an illustrated print of a tennis player about to serve. The effect makes it look as if the player is about to hit the lemon.

YARATICI BASKI

Paperboyo ile eğlenceli baskılar

Oynayın, baskı alın ve paylaşın: Instagram yıldızı Paperboyo Canon SELPHY Square QX10 ile denemeler yapıyor.

A woman prints out a picture on a Canon SELPHY Square QX10. Positioned upright on the desk in front of her is an outfit inspiration mood board.

YARATICI BASKI

Baskı alarak anında bir ilham panosu hazırlayın

Yaratıcı projelerinizi bir üst seviyeye taşıyın ve nasıl ilham panosu hazırlayacağınızı keşfedin.

İlgili Ürünler

İlgili Makaleler

İlham Alın bölümü; kullanışlı fotoğrafçılık ipuçları, alıcı kılavuzları ve bilgilendirici röportajlar dahil olmak üzere en iyi fotoğraf makinesini veya en iyi yazıcıyı bulmanız ve bir sonraki yaratıcı fikrinizi hayata geçirmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi içeren temel bir kaynaktır.

Tüm İpuçları ve Teknikler bölümüne geri dön