Fotoğraf albümleri

Hayatınız HD kalitesinde. Dijital fotoğraflar saniyeler içinde paylaşılabilir ancak basılı bir fotoğrafı elde tutmak gibisi yoktur. Öyleyse neden hdbook kullanarak yüksek kalitede fotoğraf albümü oluşturmayasınız. Profesyonelce basılmış ve ciltlenmiş bir kişiselleştirilmiş fotoğraf albümü gerçekten fotoğraflarınızı canlandıracak, anılarınızın kıymetini bilmenize yardımcı olacak ve arkadaşlarınız ya da aileniz için ideal bir hediye olacaktır.


Nereden satın alınır

Kişiselleştirilmiş hdbook'unuz. 123 demek kadar kolay.

1. Fotoğraflarınızı seçin

Üstün kaliteye sahip fotoğraf albümünüzde sergilemek için en sevdiğiniz resimleri seçin; tamamen kişisel bir hediye oluşturmak için ya da sadece arkadaşlarınızla ve ailenizle geçirdiğiniz kıymetli anları paylaşmak için idealdir.

2. hdbook yazılımını indirin

hdbook yazılımı dakikalar içinde kolaylıkla bir fotoğraf albümü tasarlamanızı sağlar. Yazılımı bir hdbook satış temsilcisinin web sitesinden PC ya da Mac bilgisayarınıza indirin, fotoğraflarınızı ve metni düzenleyin, ardından baskıya gönderin.

3. Anılarınızın keyfini sürün

Kişiselleştirilmiş fotoğraf albümünüz son teknolojiye sahip Canon DreamLabo 5000 yazıcısıyla basılacaktır. Kısa zaman içinde canlı, gerçek görüntülü fotoğraf renklerine ve net metne sahip profesyonel kalitedeki fotoğraf albümünüze sahip olacaksınız.

Kişiselleştirilmiş fotoğraf albümü ilhamları

Çarpıcı fotoğraf kalitesi

Anılarınız HD kalitesinde

hdbook'un üstün kalitesini görün ve hissedin. Yüksek çözünürlüklü 7 mürekkepli baskı teknolojimiz sayesinde fotoğraflar, doğal cilt tonları ve gerçek renk üretimi ile harika detaylara sahip olur. Renkli fotoğraflar sayfadan çıkacakmış gibi canlı görünürler, diğer yandan siyah beyaz fotoğraflar da şık bir görünüm uyandıran net bir geçişe sahiptir.

hdbook kapağınızı seçin

Tamamen kişiselleştirilmiş fotoğraf albümü

Kendinize özel bir hale getirmek için metin ve resim ekleyerek kişisel fotoğraf albümü kapağınızı oluşturun. Profesyonelce basılmış ve ciltlenmiş hdbook'unuz bütün kitaplıklarda göz önünde olacaktır.

Fotoğraflarınıza metin ekleyin

Canlı. Net. Keskin.

Fotoğraflarınıza ve albüm kapağınızdaki isme açıklamalar ekleyin. Özel olarak formüle edilen mürekkepler ve 2400 dpi baskı çözünürlüğü sayesinde, hdbook'un metni olağanüstü bir keskinliğe sahiptir.

Düz yapılı ciltleme


Mükemmel çift sayfa görünümü

Tüm fotoğraf albümlerimiz düz yapılı ciltlemeye sahiptir; böylelikle sayfa arasında fotoğraflarınızdan yer kaybı yaşamadan resimleri iki sayfa üzerine yayabilirsiniz. Üst düzey kalitedeki çift taraflı fotoğraf kağıtları ince sırttan ödün vermeden standart 24 sayfadan yaklaşık 100 sayfaya ulaşmanızı sağlar.

hdbook boyutları seçimi

Zevkinize uyan bir format

Kare formatlar 127 x 127 mm, 210 x 210 mm ve 300 x 300 mm boyutlarında mevcuttur, A5 ya da A4'te manzara veya portre seçimi yapabilirsiniz ya da A3 manzara seçerek kişiselleştirilmiş fotoğraf albümünüz için en mükemmel formatı bulabilirsiniz.

Fotoğraf kağıdı seçimi

Birinci sınıf yüzey

Canon baskı teknolojisi ile çalışması için tasarlanmış, özel olarak formüle edilmiş kağıt, birinci sınıf yüzeye sahip yüksek çözünürlüklü kalitede fotoğraf baskısı sağlar. Geleneksel fotoğraf stüdyosu baskısına benzer bir doku için Luster kağıt ya da net, yüksek parlaklıkta bir yüzey için Parlak kağıt seçin.


Uzun ömürlü anılar

Canon mürekkepleri ve özel kuşe kağıt birleşimi, fotoğraflarınızın uzun ömürlü olmasını sağlar. Yani, en azından 300 yıl boyunca, böylelikle kişisel fotoğraf albümünüzün gelecek nesiller tarafından tadının çıkarılacağına emin olabilirsiniz.*

Fotoğraf albümü yazılımı

Windows ve Mac bilgisayarlar için kullanımı kolay yazılımımız dakikalar içinde özel fotoğraf albümü oluşturmanızı sağlar. Albümünüzün boyutunu seçin, resimler ekleyin ve çok çeşitli sayfa düzenlerinden birini seçin.

Hızlı, önceden ayarlanmış sayfa düzenleri

Autoflow özelliği ile kendinize özel fotoğraf albümü oluşturmayı daha da kolay hale getirin. Yazılım, otomatik olarak resimleri sipariş eder ve en uygun yöne göre kutulara yerleştirir. Kişiselleştirilmiş fotoğraf albümünüzü baskıya göndermeden önce sayfa düzenlemelerine ve resimlere hassas ayar yapabilirsiniz.

Gelişmiş, özel sayfa düzenleri

Ücretsiz hdbook yazılımı, kullanımı kolay olmasının yanı sıra fotoğraf albümünüzü kendi tarzınızda oluşturmanız ve kendi hikayenizi anlatmanız için tamamen tasarım özgürlüğü sağlayan gelişmiş özelliklere sahiptir.

Nerede satılır?

Ücretsiz hdbook fotoğraf albümü yazılımını satış temsilcilerimizden indirin ve hemen lüks fotoğraf albümleri oluşturmaya başlayın. Seçili hdbook satış noktasının yanında bulunan ülke bayrağına tıklayarak başlayın.

Avusturya

Belçika

Danimarka

Almanya

İtalya

Lüksemburg

Polonya

Birleşik Krallık

İrlanda

*Karanlık depolama için tahmini baskı ömrü

<Test yöntemleri ve tahmin kriterleri>

Görüntü kalıcılığı verilerinde belirtilen yıl sayısı, JEITA (Japan Electronics and Information Technology Industries Association) tarafından "Digital Color Photo Print Stability Evaluation" (Dijital Renkli Fotoğraf Baskısı Tutarlılık Değerlendirmesi) (JEITA CP-3901) standardında belirtilen test yöntemleri ve kriterler temel alınarak hesaplanmıştır.

<Fotoğraf baskısı ve görüntüleme için not>

Gerçek görüntü kalıcılığı, görüntüleme/depolama koşullarına bağlı olarak yukarıda belirtilen tahminlerden farklı olabilir. Yıl sayısı, Canon Inc. tarafından yürütülen hızlandırılmış testlerin sonuçlarına göre hesaplanır ve ürün garantisini ifade etmez. Basılı görüntülerinizin ömrünü uzatma: Işığa, çevresel gazlara, yüksek ısıya ve neme maruz kalma renk solmasını hızlandırabilir. Depolama ve görüntüleme sırasında solmaya neden olan bu faktörlerden kaçınma, fotoğraflarınızın kalıcılığının artmasında etkilidir.


*Tasarım ve teknik özellikler, bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir.