PosterArtist

Poster oluşturmak artık çok kolay

Bilgi isteyin

PosterArtist

Poster oluşturmak artık çok kolay

200 önceden tasarlanan şablon, 1.000'in üzerinde ücretsiz görüntü ve kırpıntı resim, 150'den fazla arka plan, 150'den fazla çerçeve, çeşitli metin grafikleri ve çok daha fazlasıyla gelen PosterArtist, profesyonel görünümlü posterleri hızlı ve kolay şekilde hazırlamanızı sağlar.

Tüm teknik özelliklere bakın

Tasarım fikirleri

PosterArtist, şunların da dahil olduğu geniş alan seçeneklerinde kullanılabilecek birçok şablonla gelir: Perakende Mağazaları, Ofis Ortamları, Oteller, Restoranlar, Özel Etkinlikler, Fotoğraf Kolajları, Sınıf Dekorasyonları, Okul Etkinliği Promosyonu, Üniversite Kampüsleri, Spor Etkinlikleri, Hastaneler ve Havaalanları.

Şablon galerisini görüntüle

Design ideas

Otomatik Tasarım

Otomatik Tasarım özelliği, Dinamik Düzen Motoru (görüntüler ve metin gibi bileşenlerin konumunu belirleyen otomatik bir düzen aracı) ile yerleşik profesyonel tasarım uzmanlığını birleştirir.

Daha fazla bilgi edinin

Auto Design

Tasarım Denetimi

Poster tüm gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde tasarlandıktan sonra PosterArtist prova işlevini kullanarak baskınızda tasarım sorunu bulunmadığından emin olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin

Design Check

Güvenlik Ayarları

PosterArtist, güvenlik ayarlarının açık şablonlara dahil edilmesine olanak sağlayarak yaratıcı malzemelerde kısıtlamalar uygulanmasına imkan tanır. Şablonlar ve örnek görüntüler güvenlik ve içerik kontrolü sağlamak için PosterArtist'e kaydedilebilir.

Daha fazla bilgi edinin

Security Settings

Sayfa Yakalama

PosterArtist Sayfa Yakalama özelliği; Word belgelerini, PowerPoint sunumlarını veya Excel hesap çizelgesi grafiklerini posterlerinize eklemek üzere göndermenize olanak sağlar.

Daha fazla bilgi edinin

Paper Capture

PosterArtist Yazılımı

Sahip olduğunuz eski PosterArtist sürümünü yükseltmek mi istiyorsunuz? Güncelleyicimizi indirin ve poster oluştururken gelişmiş üretkenlikten faydalanın.

Bize ulaşın

PosterArtist Lite

PosterArtist'in temel işlevlerini içeren basitleştirilmiş Canon PosterArtist Lite yazılımı, yalnızca dört basit adımla profesyonel görünümlü posterler tasarlamanızı ve yazdırmanızı sağlar. 1300'den fazla şablon, fotoğraf ve küçük resmin yanı sıra çok çeşitli kurumsal ortamlara uygun tasarımlar sunan bu yazılım sayesinde göz alıcı posterler veya tabelalar oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Okumaya devam edin

PosterArtist yazılımıyla nasıl hızlı ve kolay şekilde profesyonel görünümlü posterler elde edebileceğinizi öğrenmek için ekibimizle iletişime geçin.

Ekibimizle Görüşün