Sayfa Yakalama

PosterArtist Sayfa Yakalama özelliği; Word belgelerini, PowerPoint sunumlarını veya Excel hesap çizelgesi grafiklerini posterlerinize eklemek üzere göndermenize olanak sağlar.

Sayfa Yakalama özelliğiyle, belgeler veya görüntüler küçük resim ekranına gönderilebilir ve kullanıcı bu öğeleri PosterArtist'e sürükleyerek bırakabilir. Ayrıca postere yerleştirilecek dosyaların sırasını veya boyutunu belirleyebilir ve metin ekleyebilirsiniz. Bu işlev, zaten oluşturulmuş malzemelerden kolayca posterler oluşturulmasını sağlar.

Bu özelliğin kullanılabilmesi için imagePROGRAF Yazıcı Sürücüsü yüklenmelidir. Sayfa Yakalama özelliği Yazıcı Sürücüsü ile başlatılır ve PosterArtist ile sona erer. Görüntüler ve belgeler postere yerleştirildikten sonra istediğiniz görünümü elde etmek için posterde düzenleme gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca PosterArtist'te bulunan tüm diğer araçları kullanmaya devam edebilirsiniz. Örneğin, tüm belgeler posterinize yerleştirildikten sonra bile arka plan rengini değiştirebilir ve PosterArtist'te bulunan kırpıntı resimleri ekleyebilirsiniz.

*Bu özellik sadece Windows 32 bit'te bulunur.

spacer
					image
Özellikler ve Avantajlar
Otomatik Tasarım
Tasarım Denetimi
Sayfa Yakalama
Güvenlik Ayarları