Canon’dan teknolojik babalara

Teknoloji meraklısı babalara Canon’un birbirinden şık ve kullanışlı fotoğraf makinesi ya da yazıcı modellerinden birini seçebilir; bu mutlu günde ona en güzel armağanı siz verebilirsiniz!


İstanbul, 13 Mayıs 2016 – Canon, Babalar Günü öncesinde hediye telaşına düşenlere kullanışlı ve şık hediye alternatifleri sunuyor. Fotoğraf çekmeyi seven babalara üstün görüntü kalitesini cep boyutunda şık ve kompakt bir tasarımla birleştiren Canon PowerShot G3 X hediye edebilir; baskı, tarama ve fotokopi fonksiyonlarını bir arada sunan, yeniden doldurulabilir mürekkep tanklı PIXMA G3400 yazıcı ile hayatını kolaylaştırabilirsiniz. Fotoğraf yazıcısı Selphy CP910 ile ise babanız yeni eski tüm fotoğrafları kağıda dökebilir.

Fotoğraf tutkunu babalara
Canon’un cep boyutunda, üstün görüntü kalitesi ve ayrıntı yakalama özelliğine sahip yeni fotoğraf makinesi PowerShot G 3X fotoğraf çekmeyi seven babaların yanlarından ayıramayacakları bir hediye olacak.

Canon PowerShot G 3X; 1,0 tipi sensörle birlikte keskin, 24 mm ve ultra geniş açılı zum lens uzak veya yakın demeden tüm nesneleri olağanüstü ayrıntılarıyla yakalıyor. Fotoğraf ya da film çekerken PowerShot G3 X, sahneleri güzel bir arka plan bulanıklığıyla yakalama ve düşük ışıkta bile net görüntü elde edilmesini sağlıyor. 25x optik zum ve 9 yapraklı diyafram ile PowerShot G3 X geniş manzaralar, güzel bir arka plan bulanıklığına sahip portreler ve uzak mesafeleri en ince ayrıntısına kadar yakalamak için ideal.

Kullanımı kolay ve tasarruflu yazıcı
Baskı, tarama ve fotokopi fonksiyonlarını sunan ‘hepsi bir arada yazıcı’ Canon PIXMA G3400, yoğun ve kendi işini kendi gören babalar için tercih edilebilir. Kolay ve hızlı bir şekilde değiştirilebilen mürekkep tankları estetik tasarım ile kullanım kolaylığı bir arada sunuluyor. Tek mürekkep şişesi setiyle 7000 renkli ve 6000 siyah baskı alabiliyor.

Babanız fotoğrafları kağıda döksün
Babalar Günü’nün en anlamlı hediyelerinden biri, birkaç saniye içinde fotoğrafları kağıda döken yazıcı Selphy CP910 olacak. Babalar kompakt ve pratik SELPHY CP910 ile fotoğraf stüdyosu kalitesinde canlı, dayanıklı baskılar alabilir; küçük ve taşınabilir tasarımı ile Selphy CP910’u her zaman her yerde yanlarında kolaylıkla taşıyabilir.

Ayrıntılı Bilgi