Fotoğraf meraklıları Canon Günü’nde buluştu!

Bu yıl 3. kez düzenlenen Fotoistanbul Uluslararası Beşiktaş Fotoğraf Festivali kapsamında Canon Günü düzenledi. Ünlü fotoğrafçıların bulunduğu etkinlikte yaklaşık 200 kişi fotoğrafa dair merak ettiği her konuda bilgi aldı ve tüm Canon ürünlerini inceledi

İstanbul, 27 Ekim 2016 – İstanbul’un en kapsamlı fotoğraf festivali olan 3. Fotoistanbul Uluslararası Beşiktaş Fotoğraf Festivali, fotoğrafseverleri İstanbul’da farklı mekan ve etkinliklerde buluşturmaya devam ediyor. Canon Eurasia da ‘Fotoistanbul 2016’ kapsamında fotoğraf meraklılarını Canon Günü’nde ağırladı.

Fotoğrafçılık dünyasını buluşturdu
Ortaköy Yetimhanesi’nde düzenlenen Canon Günü, Canon Ürün Uzmanı Mert Gündoğdu’nun konuşmasıyla başladı. Ardından fotoğraf dünyasının uzman dört ismi fotoğrafçılıkla ilgili zengin bilgiler paylaştı. Kutay Kösem DSLR Fotoğraf Makineleriyle video çekim tekniklerini anlatırken Ercan Arslan Türkiye’de Basın Fotoğrafçılığı’yla ilgili bir sunum yaptı. Canon Kaşifi Sinan Çakmak ‘Çekmek mi Seçmek mi?’ isimli konuşmasıyla ilgi görürken Güner Gülyeşil Manzara Fotoğrafçılığı’nı anlattı. Canon Günü’ne katılan yaklaşık 200 fotoğraf meraklısı konuşmaların ardından Canon’un foto-video ürünlerini dokunarak ve deneyimleyerek keşfetti.

Ayrıntılı Bilgi