Bu yılbaşında sevdiklerinize, Canon’la anılarını hediye edin!

Canon, yeni yıla heyecan katmak isteyenlere birbirinden şık hediye alternatifleri sunuyor. Fotoğraf meraklılarına profesyonel özelliklere sahip, kompakt fotoğraf makinesi EOS M5 hediye edebilir, küçük ve şık tasarımı ile çanta içinde dahi kolayca taşınabilen fotoğraf yazıcısı Canon SELPHY CP 1200 ile bu senenin en güzel armağanını siz verebilirsiniz


İstanbul, 20 Aralık 2016 – Canon, yeni yılda sevdiklerinize hediye edebileceğiniz birbirinden şık ve kullanışlı hediye alternatifleri ile yeni yıla mutluluk katıyor. Güçlü DSLR performansını, kompakt makinenin taşınma rahatlığıyla birleştiren EOS M5 ve akıllı telefonlardaki anıları, bir ömür boyu dayanacak üstün kalitede baskılarla ölümsüzleştirebilen Canon SELPHY CP 1200 bu senenin en şık hediyesi olacak!

1 saniyede çekime hazır: EOS M5
Hızlı başlatma özelliği sayesinde 1 saniyede çekime hazır hale gelen ve saniyede 9 kare çekim hızıyla EOS M5; 24,2 megapiksel APS-C CMOS sensör ve Dual Pixel CMOS AF olmak üzere son görüntüleme teknolojileri sayesinde, net ve nüansları kuvvetli fotoğraflar ve dinamik, sinematografik videolar çekiyor. Yüksek performans ile gerçek EOS kullanımını küçük boyutla mükemmel bir şekilde dengeleyen EOS M5, görüntüleri ve filmleri anında akıllı telefona aktarma özelliği ile kullanıcıları sosyal medyaya ve dünyaya anında bağlıyor.

Akıllı cihazlardan 100 yıl ömürlü fotoğraf baskısı!
Canon SELPHY CP1200, akıllı telefonlardaki anıları, bir ömür boyu dayanacak üstün kaliteli baskılarla ölümsüzleştirebiliyor. SELPHY CP1200, Wi-Fi özelliği, küçük ve taşınabilir olma özelliğiyle her yerde kolayca kullanılabiliyor.

SELPHY CP1200, Sahne ve Yüz Algılamalı Otomatik Görüntü Optimizasyonu işleviyle, görüntü kusurlarını akıllı bir şekilde algılıyor ve düzeltiyor. İstenmeyen gürültüyü azaltırken parlaklığı ve rengi ayarlayarak her seferinde üstün sonuçlar elde etme imkanı veriyor.

Ayrıntılı Bilgi