‘Canon EOS Günleri’nde Antalyalılar’la buluşuyor

Canon, fotoğrafçılık dünyasının efsanesi haline gelen EOS ailesini Antalyalı fotoğrafçılar ile EOS Günleri’nde buluşturuyor. 4 Nisan Salı günü Akra Barut Hotel’de otel fotoğrafçıları ve videograflara yönelik düzenlenecek etkinlikte katılımcılar, fotoğraf atölyelerine katılacak ve en yeni EOS ürünlerini test etme imkanı bulacak. Düzenlenecek atölye çalışmasında çekim teknikleri de ücretsiz olarak paylaşılacak

İstanbul, 30 Mart 2017 – Fotoğraf ve görüntüleme çözümleri lideri Canon, 4 Nisan Salı günü Akra Barut Hotel’de EOS dijital SLR fotoğraf makinelerinin yer alacağı bir etkinlik düzenleyecek. 30 yıldır fotoğrafçılık dünyasının öncüsü olan EOS ailesi, “EOS Günleri”nde fotoğrafçılarla buluşacak. Ziyaretçiler birbirinden renkli ve keyifli fotoğraf atölyelerine katılırken Canon ürünleri hakkında detaylı bilgi alacak.

Çekim tekniklerini anlatacaklar
Canon Eurasia’nın düzenlediği EOS Günleri’nde fotoğrafçıların hayatını kolaylaştıracak özel çekim teknikleri de anlatılıyor. Levent Kuğu tarafından düzenlenecek çekim teknikleri atölyesinin ardından manken eşliğinde çekim yapılacak. “EOS Günleri”nde Sinan Şensivas EOS sinema serisi ve pro video ürünlerini tanıtacak. Cüneyt Akman ve Mert Gündoğdu ise EOS fotoğraf makineleri hakkında merak edilen tüm soruları yanıtlayacak.

İlgi her geçen yıl artıyor
Canon Eurasia B2C Satış Müdürü Halil Turan, dünyada ve Türkiye’de görüntüleme çözümleri lideri olan Canon’un, sektörde yeni modeller ve geliştirdiği çözümlerle fotoğrafçıların yanında olmaya devam ettiğini belirtti. Antalya’da her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen EOS Günleri’nin her geçen yıl daha çok ilgi gördüğünü söyleyen Turan, “Antalyalı fotoğrafçılar, EOS Günleri’nde aynı zamanda EOS ailesinin yeni ürünlerini de test edip bilgi alabilecekler” dedi.