Fotoğraf meraklısı annelere en güzel hediye: Canon EOS M10

Canon, teknolojiyi seven annelere özel hediye seçenekleri sunuyor. Annenize değiştirilebilir lensle fotoğrafçılığa adım atabileceği, sade tasarım ve kolay kullanım özelliklerine sahip Canon EOS M10 hediye edebilirsiniz. Tek mürekkep şişesi setiyle 7000 renkli ve 6000 siyah baskı alabilen yazıcı Canon PIXMA G3400 da ev yazıcısına ihtiyaç duyan anneleri sevindirecek

Anneniz fotoğraf dünyasına adım atsın
Fotoğraf çekmeyi seven annenize yanından ayırmak istemeyeceği Canon EOS M10 hediye edebilirsiniz... Kolay ve yaratıcı kontrol imkanı sağlayan, değiştirilebilir lense sahip Canon EOS M10, DSLR performansını taşınabilir boyda, kompakt bir gövdede sunuyor. Canon EOS M10 ile fotoğraf çeker gibi kolaylıkla film de çekilebiliyor.

Selfie’ci anneler, 180˚ eğilebilen 3,0 inç sezgisel dokunmatik ekranıyla en özel anlarını kolayca kaydedebiliyor.

Tasarruf seven annelere: Canon PIXMA G3400
Tek mürekkep şişesi setiyle 7000 renkli ve 6000 siyah baskı alabilen yazıcı Canon PIXMA G3400 tasarruflu annelere özel bir Anneler Günü hediyesi olabilir. Baskı, tarama ve fotokopi fonksiyonlarını sunan hepsi bir arada yazıcı olma özelliğine sahip Canon PIXMA G3400, gelişmiş özellikleriyle karmaşık belgelerin veya yüksek kaliteli fotoğrafların baskısı için 60¹ saniye gibi çok kısa bir süre içinde kenarsız 4 x 6” fotoğraf baskısı alabiliyor.

PIXMA G3400 ile kablo kullanmadan bilgisayardan, akıllı telefon ve tabletlerden baskı alınabiliyor.

Ayrıntılı Bilgi