Canon, enerji tasarrufu modunda 1Watt ampulden daha az enerji harcayan imageRUNNER ADVANCE serisinin yeni üyelerini tanıttı

Canon, İstanbul – 18 Ekim 2017, Görüntüleme çözümlerinde dünya lideri Canon, yüksek kaliteli belge çözümleri için geliştirdiği çok işlevli ve çevre dostu yazıcılar serisi grubundan imageRUNNER ADVANCE’e dahil olan en yeni ürünleri imageRUNNER ADVANCE C256i, imageRUNNER ADVANCE C356i ve imageRUNNER ADVANCE C356P’yi tanıttı.

Görüntüleme çözümlerinde dünya lideri Canon, çok işlevli yazıcı grubundan imageRUNNER ADVANCE serisine dahil olan en yeni ürünleri imageRUNNER ADVANCE C256i, imageRUNNER ADVANCE C356i ve imageRUNNER ADVANCE C356P’yi tanıttı. En yüksek üretkenliği sağlamak için tasarlanmış olan serinin yeni yazıcıları ile Canon; her boyuttaki işletmelere göre özel olarak uyarlanan, toplam baskı maliyetini düşüren, enerji verimliliği sağlayan, iş akışını iyileştiren ve üstün görüntü kalitesi sunan yenilikleri ile ses getiriyor.

Kullanıcı yorumları ile uzun süredir başarısını birinci segmentte sürdüren imageRUNNER ADVANCE C255, imageRUNNER ADVANCE C355 serilerini temel alarak geliştirilen yeni imageRUNNER ADVANCE C256/356 serileri işletmelere, dakikada 35 sayfaya* kadar baskı hızına sahip, modern ve hepsi-bir-arada cihazlar sunuyor.

Modern dizayn, pratik kullanım
Kullanımı oldukça kolay olan seriler10,1 inç dokunmatik, renkli ekranla çalışıyor ve ev, ofis kullanıcılarından KOBİ’lere ve büyük ofis binalarına kadar birçok modern iş ortamına uyacak şekilde kompakt olarak tasarlandılar.

Canon’un V2 renk teknolojisini, geliştirilmiş durum özelliklerini ve belge dayanaklılığı ile renk sabitliği sağlayan CS tonerlerini birleştiren imageRUNNER ADVANCE C256/356 serileri, yüksek hacimli baskı işlerinde bile tutarlı ve oldukça çarpıcı sonuçlar sunuyor. Tüketiciler, aynı zamanda profesyonel kalitede çıktılar elde etmek, zamandan tasarruf sağlamak, zımbalama ve sıralama işlevleri de dahil olmak üzere, cihazların çeşitli belge işleme özelliklerini de kullanabiliyorlar.

Zahmetsiz belge yönetimi
Çok yönlü imageRUNNER ADVANCE C256/356 serileri, tüm parkur genelinde baskı, taramayı kontrol etmeyi sağlayan ve merkezi bir çözüm sunan Canon’un uniFLOW ve Therefore yazılımları ile uyumluluğu sayesinde, zahmetsiz belge yönetimi de sağlıyor. Kullanıcıların hareket halindeyken baskı ve tarama işlerini yürütebilmelerine olanak tanıyan mobil baskı seçeneği de üretkenliği üst boyutlara taşıyor.

Kullanıcılar, doğrudan bir kablosuz bağlantı ile Canon’un mobil uygulaması Canon PRINT Business, Apple AirPrint ve Mopria gibi uygulamalara erişebilmenin yanı sıra, Canon’un Evrensel Oturum Açma Yöneticisi (ULM) ile maliyetleri yönetebiliyor ve baskı politikası belirleyebiliyorlar.

Cihazların gelişmiş tarama işlevleri, güvenli kullanıcı erişimi sağlamanın yanında, belgeleri Google Drive, Evernote ve Dropbox gibi birçok bulut platformunda paylaşabilme olanağı sunuyor. Yeni MFP’lerde standart olarak gelen HDD Şifreleme, IP/MAC adres filtresi, IPSEC ve yeni kablosuz LAN doğrulama gibi en son güvenlik özellikleri, güvenlik ayarlarının yönetimi ve uygulanmasını kolaylaştırıyor.

Çevre dostu yazıcılar
Uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucu seriye eklenen yazıcılar, sürdürülebilirliğe katkıları ve Tipik Elektrik Tüketimi (TEC) kullanımı ile enerji tüketimini düşük seviyelerde tutmasıyla (uyku modunda 0.8 W) çevre dostu olarak bir adım öne çıkıyorlar. Hatta çevreye olan etkilerini en aza indirmek amacıyla geri dönüştürülmüş malzemeler ve biyoplastik içeriyorlar. Tüm modeller Energy Star ve sıkı gereklilikleri olan Blue Angel’ın en son sertifikasyonları ile de uyumlu.

imageRUNNER ADVANCE C256 ve imageRUNNER ADVANCE C356 serileri, 1 Kasım 2017’den itibaren Avrupa genelindeki Canon satış ofislerinden ve seçilmiş yetkili dağıtıcılardan temin edilebilecek.

Ana Özellikler

imageRUNNER ADVANCE C256/356 serileri

  • A4 renkli MFP’ler
  • Dakikada 25 sayfa baskı hızı (imageRUNNER ADVANCE C256 serisi)/ Dakikada 35 sayfa (imageRUNNER ADVANCE C356 serisi)
  • Kompakt tasarım
  • 10,1 inç renkli dokunmatik ekran
  • V2 renk ve CS toner teknolojileri
  • Wi-Fi bağlanabilme
  • Google Drive, Evernote ve Dropbox’un dahil olduğu bulut hizmeti eklentileri
  • Apple Air Print ve MOPRIA Print ile uyumlu
  • Düşük enerji tüketimi, Blue Angel sertifikalı

Ayrıntılı Bilgi