MAXIFY Mürekkep Püskürtmeli Ofis Yazıcıları

MAXIFY ofis yazıcıları küçük ofisler ve ev - ofislere profesyonel kalite, renkli baskı ve yüksek verimlilik seviyeleri sağlar.  Basit yazıcılardan fotokopi, tarama ve faks işlevlerine sahip Hepsi Bir Arada yazıcılara kadar MAXIFY serisi yüksek verimlilik ile mobil cihazlardan ve bulut hizmetlerinden baskı gibi çeşitli bağlantı seçenekleri sunar.

Ev - Ofis Yazıcıları

Küçük Ofis Yazıcıları

Kablosuz yazıcılar

Tüm serideki Wi-Fi bağlantısı özelliğiyle MAXIFY kablosuz ofis yazıcınızın işlevlerini sorunsuz bir şekilde paylaşabilir ve ofiste istediğiniz yerden baskı alabilirsiniz. Canon'un ücretsiz uygulamasıyla veya Apple AirPrint™ desteğiyle akıllı telefonlardan veya tabletlerden kolayca baskı alın.

Bulut yazıcılar

MAXIFY bulut ofis yazıcıları, doğrudan yazıcı ekranından çevrimiçi bulut hizmetleri üzerinden baskı alma özgürlüğüne sahip olmanızı sağlar. Ayrıca mobil cihazları kullanarak Internet üzerinden dilediğiniz yerden baskı alabilirsiniz.

Ofis kalitesinde mürekkep

İki Kat Dayanıklı Yüksek Yoğunluklu mürekkepler keskin metinler ve canlı renkler üretir. MAXIFY pigment mürekkepleri olağanüstü renk dayanımına sahiptir ve kalem darbeleriyle sürtünmelere karşı dayanıklılardır; bu yüzden de yüksek kaliteli ofis belgeleri için mükemmel seçimdir.

Yüksek hızlı baskı

Belgeleriniz için asla beklemeyin.  Hızlı İlk Baskı desteği bulunan siyah beyaz ve renkli hızlı belge baskı hızları yazdırma düğmesine basmanızla yazıcının baskı işlemini bitirmesi arasındaki süreyi en aza indirir.

MAXIFY-Productive-Software

Verimli yazılım

Canon'un Quick Toolbox yazılımı uygun bir konumdan tüm yazıcı seçeneklerine uzaktan erişim olağanı sağlar. Hepsi Bir Arada ofis yazıcınız için Tarama Yardımcı Programını başlatabilir ve belge tarama işlemleri için ağ klasörü kurabilirsiniz. Quick Toolbox üzerinden erişilebilen Uzak kullanıcı arabirimi yazıcı durumunu kontrol etmenizi, bulut hizmetleri kurmanızı ve kullanım kayıtlarını denetlemenizi sağlar.

Mürekkep ve kağıt parasından tasarruf edin

Yüksek verimliliğe sahip XL mürekkep kartuşları sayfa başına düşük maliyetle renkli belge yazdırabilir. A4 renkli çoklu paket seçeneği daha fazla maliyet tasarruflu baskı için tam yedek mürekkep seti içerir. Otomatik 2 Taraflı baskı sayesinde kullandığınız kağıt miktarını azaltabilir ve profesyonel görünümlü çift taraflı belgeler oluşturabilirsiniz.

MAXIFY-Save-money-on-ink-and-paper
MAXIFY-ink-finder

Mürekkep mi arıyorsunuz?

Sarf malzemeleri bulucumuz ile MAXIFY ofis yazıcınız için doğru mürekkep kartuşunu veya çoklu paketi bulun.

MAXIFY Destek ve İndirmeler

MAXIFY Mürekkep Püskürtmeli Ofis Yazıcınıza yönelik sürücü, yazılım, bellenim ve kılavuzları indirin, çevrimiçi teknik destek ve sorun giderme kaynaklarına erişin.

Yazıcı bulmakta yardıma mı ihtiyacınız var?

Yazıcı seçicimizle eviniz veya ofisiniz için en iyi yazıcıyı bulun. Masaüstü Hepsi Bir Arada, lazer ve mürekkep püskürtmeli fotoğraf yazıcılarımızı karşılaştırın.

AirPrint, Apple Inc. şirketinin ticari markasıdır.