MAXIFY Küçük Ofis Yazıcıları

Sağlam ve verimli MAXIFY küçük ofis yazıcılarıyla küçük ofisinizin potansiyelini en üst seviyeye çıkarın. Çalışan sayısı 5'i geçmeyen ve ayda 250-1500 sayfa baskı alan küçük ofisler için mükemmel düşük maliyetli baskı çözümü.

MAXIFY iB4150 240px Range.jpg

MAXIFY iB4150

 • Mürekkep püskürtmeli renkli yazıcı
 • Dakikada 15,5 renkli, 24 siyah beyaz sayfa
 • 500 yapraklık kapasite
 • Wi-Fi, LAN ve bulut bağlantısı
 • Ayda 250-1.500 sayfa

MAXIFY MB5150_240

MAXIFY MB5150 serisi

 • Baskı, Fotokopi, Tarama, Faks
 • Dakikada 15,5 renkli, 24 siyah beyaz sayfa
 • 250 yapraklık kapasite, 50 yapraklık 2 taraflı D-ADF
 • Wi-Fi, LAN ve Bulut bağlantısı
 • Ayda 250-1.500 sayfa

[MASTER] Image_MAXIFY MB5450 240px Range

MAXIFY MB5450

 • Baskı, Fotokopi, Tarama, Faks
 • Dakikada 15,5 renkli / 24 siyah beyaz sayfa
 • 500 yapraklık kapasite, 50 yapraklık 2 taraflı D-ADF
 • Wi-Fi, LAN ve Bulut bağlantısı
 • Ayda 250-1.500 sayfa

Kolaylık ve hız

Geniş kağıt kapasiteli yazıcı ve dahili 50 yaprak ADF'ye sahip Hepsi Bir Arada serimizle kolay çok sayfalı belge kullanımının tadını çıkarın. Hızlı ofis baskı hızları ve Hızlı İlk Baskı sayesinde belgeleriniz için beklemenize gerek kalmaz.  Hepsi Bir Arada küçük ofis yazıcılarıyla en sevdiğiniz işlemleri bir sonraki yazdırma işleminizde kullanmak üzere hızlı erişim için kaydedebilirsiniz.

MAXIFY-convinience-and-speed
MAXIFY-Wireless-Connectivity

Kablosuz bağlantı

Wi-Fi ve Ethernet bağlantısıyla kolayca baskı ve tarama işlevlerini paylaşabilir ve her yerden baskı alabilirsiniz.  Canon'un MAXIFY Printing Solutions uygulamasını veya Apple AirPrint™'i kullanarak akıllı telefonlardan ve tabletlerden kablosuz baskı almak çok basit. Kablosuz ağ üzerinden, Erişim Noktası Modunu kullanan geçici bir kablosuz ağ üzerinden, hatta bulut desteğiyle internet üzerinden baskı alabilirsiniz.

Yazıcı kontrolü

Gönlünüzün iyice rahat olması amacıyla bir uzak kullanıcı arabirimi küçük ofis yazıcınızı ağ üzerinden izlemenizi ve kontrol etmenizi sağlar. Yazıcı durumunu ve mürekkep seviyelerini kontrol edebildiğiniz gibi toplam kullanımı ya da siyah beyaz çift taraflı baskı gibi belirli bir seçeneği izleyebilirsiniz.  Ayrıca renkli fotokopi gibi belirli işlemlerin uygulanmasını engelleyebilir ve Cloud Link kurulumu gibi yazıcı ayarlarında düzenlemeler yapabilirsiniz.

MAXIFY-Printer-Control
MAXIFY-Advanced-Scanning

Gelişmiş tarama

Hepsi Bir Arada küçük ofis yazıcılarındaki e-postaya tarama özelliğiyle taramayı doğrudan yazıcı ekranından seçili e-posta adreslerine gönderebilir veya web postası hizmetinizde (Gmail, MS Exchange, Yahoo!) taramaların eklenti olarak bulunduğu e-posta taslakları oluşturabilirsiniz. Ayrıca taranmış belgeleri doğrudan bulut hizmetlerine (Evernote, Dropbox, Google Drive ve SkyDrive) yükleyebilir veya bir ağ konumuna tarama yapabilirsiniz.

Mürekkep ve kağıt parasından tasarruf edin

Yüksek verimliliğe sahip XL mürekkep kartuşları sayfa başına düşük maliyetle 2500'e kadar siyah beyaz ve 1200'e kadar renkli belge yazdırabilir. A4 renkli çoklu paket seçeneği daha fazla maliyet tasarruflu baskı için tam yedek mürekkep seti içerir. Otomatik 2 Taraflı baskı sayesinde kullandığınız kağıt miktarını azaltabilir ve profesyonel görünümlü çift taraflı belgeler oluşturabilirsiniz.

MAXIFY-save money on ink and paper.
MAXIFY-Working-from-home

Evinizden mi çalışıyorsunuz?

Yüksek verimlilik sunan ve evden çalışan kişiler için ideal MAXIFY ev - ofis yazıcı serimize bakın.

Destek ve Yüklemeler

MAXIFY küçük ofis Yazıcınıza yönelik sürücü, yazılım, bellenim ve kılavuzları indirin, çevrimiçi teknik destek ve sorun giderme kaynaklarına erişin.

Mürekkep mi arıyorsunuz?

Sarf malzemeleri bulucumuz ile MAXIFY küçük ofis yazıcınız için doğru mürekkep kartuşunu veya çoklu paketi bulun.

Yazıcı bulmakta yardıma mı ihtiyacınız var?

Yazıcı seçicimizle eviniz veya ofisiniz için en iyi yazıcıyı bulun. Masaüstü Hepsi Bir Arada, lazer ve mürekkep püskürtmeli fotoğraf yazıcılarımızı karşılaştırın.

  AirPrint, Apple Inc. şirketinin ticari markasıdır.