PIXMA mürekkep kartuşları

Bazı şeyler birlikte daha iyi çalışır. Bu yüzden PIXMA yazıcılarıyla uyum içinde tasarlanmış orijinal Canon mürekkep ve fotoğraf kağıtlarını kullanmak en mükemmel sonuçlar için en mantıklı seçenektir. Güzel, uzun ömürlü ve kaliteli baskılar için Canon mühendisliğiyle üretilen mürekkeplere güvenin.

Neden Canon'un orijinal sarf malzemeleri kullanılmalıdır?

Canon yazıcınızdan en yüksek verimi almanızı sağlayan orijinal Canon mürekkepleriyle, her zaman muhteşem sonuçlara sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. Canon mürekkepleri, Canon yazıcınızın en yüksek performansla çalışmasını sağlar.

Daha parlak, daha doğru renkler


Orijinal Canon mürekkebinin formülü; fotoğraflarınızı unutulmaz kılan, olağanüstü parlak ve doğru renkler elde etmenizi sağlar. Parlak renkler canlı fakat gerçekçiyken cilt tonları son derecede doğal görünür. Belge bastırmak için kullanılan siyah pigment mürekkep, küçük harfler ve keskin çizgilerin baskılarının canlı ve net olmasını sağlar.

Uzun ömürlü fotoğraflar


Orijinal Canon mürekkepleri ve fotoğraf kağıtları birbirleri için yaratılmıştır. Sonuç olarak evde baskıdan sonra uzun zaman boyunca solmaya karşı dayanıklı, üstün kalitede baskılar alırsınız. Fotoğraf yazıcılarımızdan Canon fotoğraf kağıtlarıyla orijinal ChromLife100, ChromaLife100+ veya LUCIA mürekkeplerini kullanarak baskı almak, görüntülerinizi ömür boyu korur.

Yazıcınızı koruyun


Her PIXMA yazıcıda kullanılan Canon'un benzersiz FINE baskı kafası teknolojisi, olağanüstü görüntü kalitesi ve yüksek hızlı belge baskısı sunar. 0,009 mm kadar küçük çapta açılan mürekkep enjektörleri düşünüldüğünde, hassas FINE baskı kafalarıyla çalışması için özel olarak formüle edilmiş mürekkepleri kullanmak önemlidir. Orijinal mürekkepler baskı kalitesini korur ve yazıcınızın ömrünü uzatır.

Orijinal mürekkepleri nasıl tanırız?

Canon'un orijinal mürekkep kartuşları iki ambalaj türüyle sunulur: Kağıt veya plastik. Aşağıda bu ambalaj türlerini nasıl tespit edeceğinize dair bilgiler yer almaktadır.

Kağıt mürekkep ambalajı

Copy of [MASTER] Picture_XL-inks

Orijinal Canon mürekkeplerini tanımanıza yardımcı olmak için tüm orijinal mürekkep kartuşlarının karton türü ambalajlarında Canon'a özel bir hologram bulunur. Tüm hologramların görüş açınıza göre görünüşünü değiştiren benzersiz özellikleri vardır. Belli açılardan bakıldığında 'Canon' ve 'Genuine' kelimeleri görünür ve grafikler düz çizgilerden dalgalı şekillere döner.

Plastik mürekkep ambalajı

Copy of [MASTER] Picture_XL-inks

Şeffaf (ısıyla şekillendirilmiş plastik) ambalaj türü, mağazalar için optimum ürün koruması ve başarılı raf sunumu sağlar. Canon'un benzersiz ve özel şeffaf mürekkep ambalajının yüksek kaliteye sahip (baskı ve hava koruması) şekli, orijinal bir ürünü kolaylıkla tanımanızı sağlar. Şeffaf mürekkep ambalajlarımız, en az %70'i geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmıştır.

Mürekkep sistemi tipleri ve PIXMA mürekkeplerini ortaya çıkaran teknolojiler hakkında bilgi alın. Her bir mürekkeple basılabilecek sayfa sayısının nasıl hesaplandığını ve XL mürekkeplerle yapabileceğiniz tasarruf miktarını öğrenin.

FINE Kartuşlar

[MASTER] Picture_FINE Cartridge

Sadece iki kartuşu değiştirerek kullanılabilen FINE Kartuş sistemi size maksimum kullanım kolaylığı sunar. Renkli baskı için kullanılan renkli kartuşlarda Mavi, Macenta ve Sarı renkte mürekkepler bulunurken siyah kartuş metin baskısına yönelik siyah pigmentli mürekkep içerir. Bu sistem genellikle giriş seviyesi yazıcılarda kullanılır.

Tekli Mürekkepler

[MASTER] Picture_Single Inks

Her bir mürekkep renginin kendi değiştirilebilir kartuşuna sahip olduğu tek mürekkep sistemleri, sadece biten kartuşları değiştirmenize olanak sağlayarak mürekkep verimliliğini optimize eder. 5 veya daha fazla renkli mürekkepten oluşan tek mürekkep sistemleri yüksek kaliteli baskı sağlarken, orta ve üst düzey kaliteli yazıcılarda kullanılır.

XL mürekkeplerle tasarruf yapın

Daha az malzemeyle daha fazla baskı olanağı sunan opsiyonel yüksek verimliliğe sahip XL kartuşlarında kullanılan orijinal Canon mürekkeple tasarruf yapın. Harika avantajlar sunan kullanışlı İkili Paketler ve Çoklu Paketler ile tasarruf edin.

Mürekkep verimliliği

İster değişim amaçlı bir mürekkep kartuşu, ister yepyeni bir yazıcı alıyor olun tek bir mürekkep kartuşuyla yazdırabileceğiniz sayfa sayısı, yani "mürekkep verimliliği" önemli bir husustur.

Sarf malzemeleri bulucu

Sarf malzemeleri bulucusuyla PIXMA yazıcınız için doğru mürekkep kartuşunu ve kağıdı bulun. Orijinal Canon sarf malzemeleriyle yüksek kaliteli ve dayanıklı fotoğraflar veya profesyonel görünümlü belgeler oluşturun.