PIXMA Profesyonel Fotoğraf Yazıcıları

İstediğiniz resim sonuçlarına sürekli olarak ulaşmanızı sağlayan PIXMA profesyonel fotoğraf yazıcılarıyla resimlerinizi yaratıcı bir şekilde kontrol edin. 8, 10 veya 12 mürekkepli sistemler sunan bu A3 yazıcılar amatörlerden profesyonellere kadar tüm fotoğrafçıların gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.


PIXMA PRO-1

Profesyonellerin tercihi

 • Ticari ölçekte gelişmiş üretkenlik sunan üstün kaliteli A3 yazıcı

 • Olağanüstü renk gamına sahip benzersiz 12 mürekkepli sistem

 • Eşit parlaklık ve net, keskin siyahlar için Chroma Optimizer

 • 5 adet tekli mono mürekkeplerle etkileyici siyah beyaz baskılar

PIXMA PRO-10S

Sanat galerisi kalitesinde

 • Profesyonel A3+ fotoğraf yazıcısı

 • Chroma Optimizer mürekkep kullanan 10 mürekkepli pigment bazlı sistem

 • Kablosuz ve Ethernet

 • Bulut bağlantısı ve profesyonel fotoğraf hizmetleri entegrasyonu

 • Kaliteli gri tonlamalı fotoğraflar için 3 siyah beyaz mürekkep

PIXMA PRO-100S

Canlı ve heyecan verici

 • Çarpıcı kalitede A3+ fotoğraf yazıcısı

 • 8 mürekkepli boya bazlı sistemle zengin renkler

 • Kablosuz ve Ethernet

 • Bulut bağlantısı ve profesyonel fotoğraf hizmetleri entegrasyonu

 • Kaliteli gri tonlamalı fotoğraflar için 3 siyah beyaz mürekkep

Doğru fotoğraf yazıcısını seçmek

Canon Kaşifi David Noton, pigment ve boya bazlı mürekkep sistemleri arasındaki farkları açıklarken Canon PIXMA Professional yazıcı serisini test ediyor.

Renk eşleşmeli baskı için ekran

Görselleriniz için doğru fotoğraf kağıdını ve baskıda kullanacağınız yazılımı nasıl seçeceğinizi öğrenin. Canon kaşifi, fotoğraf ve güzel sanatlar kağıtları ile ekran kalibrasyonu ve ICC profillerinin önemini açıklıyor.

Güzel Sanatlar ve Fotoğraf Baskısı

Görüntü renk uzayı seçiminizden son baskıya kadar olan süreçlere derinlemesine bir bakış. Adobe Photoshop ve Lightroom için PIXMA Print Studio Pro baskı eklentisiyle adım adım kılavuzu izleyin.

Profil belirleme

Renk Yönetimi Yazılımı ile ICC profilleri oluşturma

Spektrometrenizi ve Canon'un Color Management Tool Pro yazılımını kullanarak yazıcınız, kağıdınız ve benzersiz iş ortamınız için optimize edilmiş özel ICC profillerini kolaylıkla oluşturun. Yazılım, geniş bir X-Rite kalibrasyon cihazı aralığıyla (Eye-One PRO, Color Munki) taranabilen ölçüm çizelgeleri yazdırma özelliğine sahip kolay anlaşılır bir yazılım sihirbazı sunar, böylece talep ettiğiniz yüksek renk kalitesi ve hassasiyete ulaşmanıza yardımcı olur.

Mürekkebi kağıda aktarma

PIXMA profesyonel fotoğraf yazıcıları serisiyle ortaya çıkarılan olağanüstü resim kalitesi sizin tutkunuzla bizim teknolojimizin mükemmel bir bileşimidir. Canon bugün sahip olmaktan keyif aldığınız sonuçlar ortaya çıkarmak için FINE baskı kafası teknoloji sistemleri ve üstün kaliteli mürekkeplere yıllardır yatırım yapmaktadır. Profesyonel, pigment tabanlı 12 ve 10 mürekkepli sistem ve uzman boya tabanlı 8 mürekkepli sistem seçenekleriyle, yaratıcı ve kurumsal kullanıcılar olağanüstü baskı kalitesine en düşük maliyetle ve mümkün olan en verimli şekilde ulaşmak için en iyi A3 fotoğraf yazıcılarına sahip olurlar.

Siyah beyaz baskılar

Özel 3 veya 5 adet tek renkli mürekkep ve ‘Siyah Beyaz Fotoğraf Baskısı’ sürücü ayarının yanı sıra eşit parlaklık ve gelişmiş siyah yoğunluğu sağlayan Chroma Optimizer gibi özelliklerle PIXMA profesyonel yazıcı serisi profesyonel tek renkli baskıda yeni kalite seviyeleri sunar.

PIXMA Profesyonel Fotoğraf Yazıcınıza Yönelik Destek

PIXMA Profesyonel Fotoğraf Yazıcınıza yönelik sürücü, bellenim ve kılavuzları indirin, çevrimiçi teknik destek ve sorun giderme kaynaklarına erişin.

Önceki Profesyonel Mürekkep Püskürtmeli yazıcıları arama

Arşivdeki ürünler bölümümüzde önceki PIXMA Profesyonel Fotoğraf Yazıcısı modellerinin teknik özellik ve uyumlu sarf malzemesi bilgilerini bulabilirsiniz.