PIXMA Yazıcılar

Canon'un belge ve fotoğrafların hızlı ve yüksek kaliteli baskısı için tasarlanan şık PIXMA mürekkep püskürtmeli yazıcı serisinin tümünü keşfedin.

3'ü 1 Arada Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

Baskı, fotokopi ve tarama işlevli bu kompakt ve şık PIXMA Hepsi Bir Arada yazıcılar evinize mükemmel bir uyum sağlar.

PIXMA MG7700 serisi

PIXMA MG7700 serisi

Premium Hepsi Bir Arada, hız veya kaliteden ödün vermeden mükemmel fotoğraflar basmak için 6 mürekkepli bir sistem kullanır. Sezgisel dokunmatik kontroller aracılığıyla akıllı cihazlara ve buluta bağlanın.

MG6800 series

MG6800 series

Bu yüksek performanslı, 5 mürekkepli Hepsi Bir Arada, Wi-Fi ve dokunmatik ekran özellikleriyle doğrudan akıllı cihazlardan ve bulut depolama hizmetlerinden belgelerinizi yazdırmanızı ve fotoğraflarınızı basmanızı kolaylaştırır.

MG5700 series

MG5700 series

Akıllı cihazlar ve bulutla kolay bir şekilde baskı alma ve tarama yapma. Bu çok yönlü, kullanıcı dostu, 5 mürekkepli Hepsi Bir Arada ile güzel fotoğraflar ve belgeler oluşturun.

PIXMA MG4250

PIXMA MG4250

Baskı, fotokopi ve tarama işlevlerine sahip, kompakt ve gelişmiş Hepsi-Bir-Arada Auto Duplex, renkli ekran ve Wi-Fi ile akıllı telefondan ve Internet'ten baskı özelliğinin yanı sıra Apple AirPrint desteği sunuyor

PIXMA MG3650

PIXMA MG3650

Bu kompakt Wi-Fi Hepsi Bir Arada modeli kullanarak, küçük cihazlara ve buluta kolayca bağlanın. 2 taraflı baskı ve opsiyonel XL mürekkep kartuşları ile hızlı, yüksek kaliteli baskıların, kopyaların ve taramaların keyfini yaşayın.

PIXMA E414

PIXMA E414

Her gün baskı almak, tarama yapmak ve fotokopi çekmek için ideal Hepsi Bir Arada. Kompakt Canon PIXMA E414'ün kullanımı kolay baskı motoru, metin ağırlıklı belgelerden aile fotoğraflarına kadar tüm içeriklerde kaliteli sonuçlar verir.

PIXMA MG3050 series

PIXMA MG3050 series

Tablet, akıllı telefon, dizüstü bilgisayar veya fotoğraf makinesinden baskı alma özgürlüğünü isteyen ev kullanıcıları için ideal olan, Wi-Fi bağlantısına ve bulut özelliklerine sahip Hepsi Bir Arada yazıcı, tarayıcı ve fotokopi cihazı.

PIXMA MG2550S

PIXMA MG2550S

Her gün baskı almak, tarama yapmak ve fotokopi çekmek için ideal Hepsi Bir Arada. Kompakt Canon PIXMA MG2550S'nin kullanımı kolay baskı motoru, metin ağırlıklı belgelerden aile fotoğraflarına kadar tüm içeriklerde kaliteli sonuçlar verir.

PIXMA MG2550

PIXMA MG2550

Kullanımı kolay, yer tasarrufu sağlayan ve beyaz kaplamasıyla şık bir görünüme sahip, düşük maliyetli XL mürekkep kartuşları ve akıllı web sitesi yazılımı sunan Hepsi Bir Arada yazıcı, tarayıcı ve fotokopi makinesi.

PIXMA MG2450

PIXMA MG2450

Evde baskı, tarama ve fotokopi için isteğe bağlı, uygun fiyatlı XL mürekkep kartuşları ve akıllı web sitesi yazdırmaya yönelik yazılım sunan kompakt Hepsi Bir Arada.

4'ü 1 Arada Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

Yazdırma, fotokopi, tarama, faks işlevli ve ADF özellikli PIXMA Hepsi Bir Arada yazıcılar ev ofisiniz için idealdir.

PIXMA MX925

PIXMA MX925

XL ve XXL mürekkep seçenekleri, Wi-Fi, Ethernet ve 35 sayfalık 2 taraflı ADF özelliklerini sunan güçlü ve verimli 5 mürekkepli Hepsi Bir Arada. 250 yapraklık kağıt tepsisi, çift taraflı baskı ve disk üzerine baskı özellikleri ile gelişmiş ortam kullanımı.

PIXMA MX725

PIXMA MX725

Evde veya ofiste yüksek verimlilikte baskı, tarama, fotokopi ve faks için Ethernet, mobil ve bulut bağlantısı ve 35 yapraklı 2 taraflı ADF özelliklerine sahip birinci sınıf 5 mürekkepli kablosuz Hepsi Bir Arada.

PIXMA MX535

PIXMA MX535

Bulut uyumlu Hepsi Bir Arada ile kolayca baskı alın, fotokopi çekin, tarayın ve faks gönderin. Wi-Fi bağlantısı, mobil cihazlarla olduğu gibi birden çok bilgisayarla da işlevlerin paylaşılmasını sağlar.

PIXMA MX475

PIXMA MX475

Uygun fiyatlı Wi-Fi Hepsi Bir Arada ile kolayca baskı alın, tarayın, fotokopi çekin ve faks gönderin. Mobil cihazlarla olduğu gibi birden çok bilgisayarla da işlevleri paylaşın ve opsiyonel, uygun fiyatlı XL mürekkep kartuşlarının keyfini çıkarın.

Doküman ve Fotoğraf için Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

A4 veya A3 baskı boyutu sunan PIXMA doküman ve fotoğraf yazıcıları evinize ve ofisinize mükemmel uyum sağlar.

PIXMA iX6850

PIXMA iX6850

Bu yüksek performanslı A3+ ofis yazıcısı, Wi-Fi ve Ethernet bağlantısının yanı sıra mobil cihazlardan baskı seçeneği sunar. 5 tekli mürekkep kartuşu üstün kalitede iş belgeleri ve fotoğrafları verimli bir şekilde sunar.

PIXMA iP8750

PIXMA iP8750

Bu 6 tekli mürekkep kartuşuna sahip üstün yazıcıyla, A3+ boyutuna kadar çarpıcı kalitede fotoğrafların keyfini çıkarın. Akıllı telefonlar, tabletler ve Wi-Fi fotoğraf makineleri dahil olmak üzere, evinizde kablosuz olarak baskı alın. Fotoğraf tutkunları için ideal.

iP7250

iP7250

5 ayrı mürekkepli, Wi-Fi bağlantılı ve akıllı telefondan baskı destekleyen yüksek performanslı fotoğraf yazıcısı. İki tam entegre kağıt tepsisiyle göze batmayan tasarım, Auto Duplex (Otomatik çift taraflı baskı) ve Direct Disc Print.

PIXMA iP2850

PIXMA iP2850

Bu kompakt yazıcı, Canon'un FINE teknolojisi ve opsiyonel XL mürekkep kartuşları sayesinde uygun fiyatlı, yüksek kaliteli baskılar sunar. USB bağlantısıyla birlikte mükemmel bir kişisel masaüstü yazıcıdır.

PIXMA iP110 with battery

PIXMA iP110 with battery

Taşınabilir olağanüstü yazıcı ile hareket halindeyken bağlanın ve baskı alın. Bu hafif yazıcı bir dizüstü bilgisayar çantasına sığabilir, doğrudan akıllı cihazlar ve buluttan mükemmel sonuçlarla baskı almanızı sağlar.

PIXMA iP110

PIXMA iP110

Taşınabilir olağanüstü yazıcı ile hareket halindeyken bağlanın ve baskı alın. Bu hafif yazıcı bir dizüstü bilgisayar çantasına sığabilir, doğrudan akıllı cihazlar ve buluttan mükemmel sonuçlarla baskı almanızı sağlar.

Mürekkep Püskürtmeli Fotoğraf Yazıcıları

PIXMA profesyonel fotoğraf yazıcılarıyla görüntüleri 10x15 cm'den (4x6 inç) A3+'e kadar her boyutta kolayca basın.

PIXMA PRO-1

PIXMA PRO-1

Mükemmel kaliteyi yaşayın. Görüntülerinizi fotoğraf stüdyosuna göndermeden bu 12 mürekkepli A3+ yazıcıyla profesyonel ve satabileceğiniz baskılar oluşturun. Yüksek verimlilik ve medya desteği maksimum kar sağlar.

PIXMA PRO-10S

PIXMA PRO-10S

Bu yüksek hassaslığa sahip 10 mürekkepli pigment bazlı yazıcı, gururla sergileyebileceğiniz ve satabileceğiniz galeri kalitesinde baskılar üretir. Tam bulut bağlantısı, sık kullandığınız düzenleme ve depolama uygulamalarıyla kolay entegrasyon sunar.

PIXMA PRO-100S

PIXMA PRO-100S

Bu profesyonel A3+ yazıcı, sergilemek veya satmaktan gurur duyacağınız sanat galerisi kalitesindeki baskılar için 8 mürekkepli boya tabanlı sistemi sunar. Yazıcı ayrıca Wi-Fi ve tam bulut bağlantısıyla mevcut iş akışlarıyla kolay entegrasyon sağlar.

PIXMA Destek ve Yüklemeler

PIXMA Mürekkep Püskürtmeli Fotoğraf Yazıcınıza yönelik sürücü, yazılım, firmware ve kılavuzları indirin, çevrimiçi teknik destek ve sorun giderme kaynaklarına erişin.

    Arşivdeki PIXMA Yazıcılar

    Arşivdeki ürünler bölümümüzde önceki PIXMA Mürekkep Püskürtmeli Fotoğraf Yazıcısı modellerinin teknik özellik ve uyumlu sarf malzemesi bilgilerini bulabilirsiniz.