PIXMA Yazılımı

PIXMA yazıcı ve Hepsi Bir Arada cihaz serisi, olağanüstü bir baskı kalitesi ve yaratıcı fikirlerinize ilham veren kapsamlı yazılımlar sunar. Facebook'taki fotoğraflar da dahil olmak üzere, tüm fotoğraflarınızı organize etme ve yazdırma şeklinizi kolaylaştırarak eski anılarınızı yeniden keşfedebilirsiniz. Belgeleri kolaylıkla taratın, PDF dosyaları oluşturun ve özel çevrimiçi hizmetlere ulaşın.

My Image Garden

PIXMA'nızın tüm özelliklerinden faydalanın. Fotoğraflarınızın düzenleme ve baskı işlemlerini My Image Garden yazılımıyla kolaylaştırın. Otomatik öneriler, yazılımda bulunan şablonlar ve çok daha fazlasıyla, yaratıcı fikirler oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçları bir araya getirir.

My Image Garden -banner

My Image Garden turunu görüntüleyin

CREATIVE PARK PREMIUM

CREATIVE PARK PREMIUM, Canon orijinal mürekkep kullanan kullanıcılar için sunulan, uluslararası düzeyde tanınmış fotoğrafçı ve sanatçıların fotoğraflarını, çizimlerini, kağıt maketlerini ve çok daha fazlasını indirmenizi sağlayan çevrimiçi bir hizmettir.

Yaratıcılığınıza ilham vermek için sürekli olarak yeni içerikler eklenmektedir. My Image Garden içeriğini doğrudan Bulut bağlantısına sahip bir PIXMA ekranından veya Canon PRINT uygulamasından inceleyin, indirin ve bastırın.

[MASTER] Picture_Creative Park_184x34
Creative Park herkese açık çevrimiçi bir hizmettir. Bu hizmeti kullanarak kendi kişisel tebrik kartlarınızı, takvimlerinizi ve birçok başka eğlenceli fotoğraf ve kağıt nesnelerinizi oluşturabilirsiniz.

Creative Park'ı hemen deneyin

Görüntülerinizi düzenleyin

Bilgisayarınızdaki unuttuğunuz fotoğrafları bulun. My Image Garden, fotoğraflarınızı çekildiği tarihe göre otomatik olarak düzenler ve takvim görünümünde gösterir. Dahili Yüz Algılama teknolojisi, görüntülerinizi fotoğraftaki kişiye göre düzenlemenizi kolaylaştırır. Ayrıca görüntüleri düğünler, doğum günleri gibi etkinliklere göre de kolayca gruplayabilirsiniz.

Oluşturun ve baskı alın

Fotoğraflarınızı bastırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. My Image Garden; kağıt tipi, boyut ve çerçeve gibi baskı özelliklerini kolay gezinebileceğiniz tek bir ekranda bir araya getirir. Yazılımda bulunan şablonlar ve fotoğraf filtreleriyle fotoğraflarınızı hızlı ve kolay şekilde sanat çalışmalarına dönüştürebilirsiniz. My Art menüsünü kullanarak kişisel kartlar, takvimler ve fotoğraf kolajları oluşturun ve bastırın.

Full HD Film Baskısı

Filmlerinizin en güzel anlarını yakalayın. Canon fotoğraf makinesiyle çekilen filminizi oynatın ve tek bir fotoğraf olarak bastıracağınız kareleri seçin, birkaç kareyi birleştirin veya bir hikaye anlatmak için oluşturduğunuz klipleri paylaşın.

Doğrudan Disk Üzerine Baskı

Disklerinize akıllı ve profesyonel bir görünüm kazandırın. Doğrudan Disk Üzerine Baskı özelliği, doğrudan yazıdırılabilir disklere baskı yapmanızı sağlar. Yazılımda bulunan şablonları kullanarak en sevdiğiniz fotoğraflarla kendi etiketinizi tasarlayabilir ve metin ekleyebilirsiniz.

Hızlı Menü

[IMAGE] Easy-WebPrint-Ex-logo

Easy-WebPrint EX

Web üzerinden baskının kontrolünü ele alın

Easy-WebPrint EX, bir web sayfasının önemli bölümlerini baskı için tek bir belgeye dönüştürmek üzere 'kırpmadan' önce bu bölümlerin seçilmesini kolaylaştıran, Microsoft Internet Explorer'a yönelik bir eklentidir.

psp-logo.png

Print Studio Pro

İş akışınınızı düzenler

Canon Print Studio Pro eklentisi, görselinizden baskısı tamamlanmış ürüne kadar tüm aşamalarda mükemmel iş akışı sağlar. PIXMA profesyonel yazıcılar için özel olarak geliştirilen bu benzersiz yazılım, mükemmel kalitede fotoğraf baskısına kolayca ulaşmanızı sağlar.

Daha fazla bilgi alın

Easy Photo-Print+

Easy_Photo_Print_Thumb


Easy-PhotoPrint+

Yaratıcı olun, tebrik kartlarınızı ve takvimlerinizi kendiniz yapın


Canon PRINT uygulamasında yerleşik olarak bulunan bu özellik, tablet kullanıcılarının akıllı cihazlarında veya Facebook gibi sosyal ağlarda depolanan fotoğraflarını kullanarak özel tebrik kartları, takvimler, kolajlar ve daha fazlasını oluşturmalarını sağlar.

Aileniz ve arkadaşlarınız için kendi projelerinizi yaratmaya başlamak için tek yapmanız gereken ücretsiz Canon PRINT uygulamasını indirmek ve bulut özellikli yazıcınızı kaydetmek.

Full HD Film Baskısı, belirli Canon Digital IXUS, PowerShot ve EOS fotoğraf makinelerinde ve Legria video kameralarda bulunur.

Her bir özelliğin ve yazılımın uyumluluğunu doğrulamak için lütfen ilgili ürünün teknik özelliklerini kontrol edin.