Forssa-EU

PIXMA TR8550

Ev-ofislerde verimli fotoğraf ve belge baskısı için Wi-Fi ve Ethernet bağlantısına sahip küçük, kaliteli ve bulut uyumlu 4'ü Bir Arada yazıcı

Galeri

Akıllı, verimli ve tam bağlantı özelliklerine sahip 4'ü bir arada

Baskı, tarama, fotokopi ve faks işlevleri, kolay Wi-Fi, Ethernet ve SD kart bağlantılarının yanı sıra küçük ve kare tasarımıyla akıllı telefon benzeri dokunmatik kontrol sunan bu kaliteli, 5 mürekkepli 4'ü Bir Arada yazıcıyla ev-ofis üretkenliğini artırın ve yerden tasarruf edin.

Tüm teknik özelliklere bakın

Forssa-EU

Tüm Özellikleri görün

Teknik Özellikler

Wi-Fi printing

Wi-Fi ve Ethernet bağlantısı

Touch Screen

Canon PRINT uygulaması

5 single inks

5 tekli mürekkep

PIXMA cloud link

10,8 cm dokunmatik ekran

Dual paper feeder

Bluetooth

Canon PRINT app

PIXMA Cloud Link

Bluetooth

İkili kağıt besleyicisi

20 Sheet ADF

20 Yapraklık ADF

Tüm Teknik Özellikleri görün

icon
Forssa EUR BLACK WITB

Kutunun içeriği

Ev-ofis üretkenliğini artırmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar; yalnızca kağıt ve fotoğraf kağıdı koymanız yeterlidir.

4'ü Bir Arada yazıcı - PIXMA TR8550

Mürekkep kartuşu kurulumu

Güç kablosu

Kurulum CD-ROM'u

Kılavuzlar

Yeni PIXMA'nız ile baskı alarak fantastik ödüller kazanın

Yeni PIXMA'nızı Baskı Ödüllerine kaydedin ve orijinal Canon mürekkebi ile baskı aldığınızda yazdırılabilir boyama sayfaları, baskı ürünleri ve daha fazlası gibi fantastik ödüller için otomatik olarak puan kazanın. Şimdilik ücretsiz olarak kaydolun ve ödülleriniz için puan kazanmaya başlayın.

Buradan kaydolun

giftbox

İlgili ürünler

*Bluetooth® düşük enerji teknolojisine sahiptir (Bluetooth baskı ve tarama, yalnızca Android cihazlarda kullanılabilir). Bluetooth iletişimi ve Canon PRINT Inkjet/SELPHY uygulamasıyla kullanılan işlevler, tüm Android akıllı telefonlarda garanti edilmez. Bluetooth® marka ismi ve logoları, Bluetooth SIG, Inc. şirketinin sahip olduğu tescilli ticari markalarıdır ve bu markalar Canon tarafından lisans altında kullanılmıştır. Diğer ticari markalar ve marka adları kendi sahiplerine aittir.
**Buluta tarama, yalnızca orijinal Canon mürekkebi kullanıcıları için mevcuttur.