Canon PIXMA TS305

PIXMA TS305

Akıllı cihazlar ve bulut hizmetleri üzerinden belge ve çerçevesiz 4x6 inç fotoğraf baskısı sağlayan uygun maliyetli ve kompakt Wi-Fi yazıcı.

Galeri

Kompakt, akıllı ve uygun maliyetli Wi-Fi yazıcı

Uygun maliyetli ve kompakt yazıcı ile akıllı cihazlar ve bulut hizmetleri üzerinden yüksek kaliteli belgeler ve çerçevesiz canlı fotoğrafların kablosuz olarak baskısını alın. Canon PRINT uygulamasındaki Akıllı Telefon Üzerinden Yakalama ve Kopyalama işlevi sayesinde hareket halindeyken belgelerinizin kopyalarını oluşturun.

Tüm teknik özelliklere bakın

PIXMA TS305

Tüm özellikleri görün

Teknik Özellikler

Wi-Fi printing

Wi-Fi baskı

Canon PRINT app

Canon PRINT uygulaması

Borderless printing

Çerçevesiz baskı

FINE Cartridge

FINE Kartuş

XL inks

XL mürekkepler

Smartphone Capture and Copy

Akıllı Telefon Üzerinden Yakalama ve Kopyalama

Tüm teknik özelliklere bakın

Canon PIXMA TS305
Canon PIXMA TS305

Kutunun içeriği

Kablosuz, kolay ve uygun fiyatlı baskı için ihtiyaç duyduğunuz her şey mevcuttur, kağıt ve fotoğraf kağıdı eklemeniz yeterlidir.

Tek işlevli yazıcı - PIXMA TS305

2 FINE kartuş

Güç kablosu

Kurulum CD-ROM'u

Kılavuzlar ve diğer belgeler

Canon PIXMA TS305
Derecelendirmeler ve incelemeler

Canon ürünleri bir arada kullanıldığında harikalar yaratır

Canon yazıcınızla orijinal Canon mürekkep ve kağıtları kullandığınızda, her seferinde olağanüstü, profesyonel ve fotoğraf stüdyosu kalitesinde baskılar elde edersiniz.

İlgili ürünler

*Bluetooth® düşük enerji teknolojisine sahiptir. (Bluetooth baskı, yalnızca Android cihazlarda kullanılabilir). Bluetooth iletişiminde ve Canon PRINT Inkjet/SELPHY uygulamasında bulunan işlevler, tüm Android akıllı telefonlarda garanti edilmez. Bluetooth® marka ismi ve logoları, Bluetooth SIG, Inc. şirketinin sahip olduğu tescilli ticari markalarıdır ve bu markalar Canon tarafından lisans altında kullanılmıştır. Diğer ticari markalar ve marka adları kendi sahiplerine aittir.