Full Frame DSLR Camera

Tam Kare DSLR Fotoğraf Makinesi

Tam kare DSLR fotoğraf makinelerimiz, muhteşem görüntü kalitesi ile olağanüstü performansı bir araya getirir.

Her rengi, her nüansı, her detayı yakalayın

Canon'un kaliteden ödün vermeyen tam kare fotoğraf makineleri; vurgulardaki ve gölgelerdeki detayları koruyan geniş dinamik aralık, çekim sırasında doğrudan elde edebileceğiniz düşük kumlanmaya sahip görüntüler ve olağanüstü portreler için sığ alan derinliği sunar. Her çekimde profesyonel sonuçlar sunması için tasarlanmıştır.

EOS 5D Mark IV

EOS 5D Mark IV

5D Mark IV'ün tam kare 30,4 megapiksel sensörü, en parlak vurgularda ve en koyu gölgelerde bile detaylarla dolu görüntüler sunar.

Daha fazlasını keşfedin

Tam Kare DSLR

Neden Canon'un Tam Kare özelliği?

Tüm detayları yakalayın

Canon tam kare CMOS sensörleri, vurgulardaki veya gölgelerdeki detay kaybını en aza indiren geniş dinamik aralık özelliği sayesinde zengin görünüme ve hissiyata sahip görüntüler yakalamanıza imkan tanır. Geniş pozlama toleransı sayesinde de üretim sonrası süreçte dosyalarınızla daha fazla oynama olanağına sahip olursunuz.

Capture all the details

Minimum kumlanma ile karanlık koşullarda çekim yapın

Canon tam kare özellikli fotoğraf makinesinin mümkün olabildiğince fazla ışık yakalayan büyük sensörleri ve çekimdeki bozulmaları azaltan DIGIC işlemcileri sayesinde düşük kumlanmaya ve yüksek netliğe sahip görüntüler elde etmek çocuk oyuncağı.

Shoot in dark conditions with minimal noise

Baş döndürücü portreler çekin

Canon'un tam kare fotoğraf makinesi serisi, daha küçük sensörlere sahip fotoğraf makinelerine kıyasla çok daha sığ bir alan derinliği sağlar. Bu sayede portre çekimleri sırasında güzel şekilde biçimlendirilmiş profesyonel görünümlü fotoğraflar elde etmek için yumuşak bir arka plan önündeki oldukça keskin bir nesneyi izole edebilirsiniz.

Produce stunning portraits

İlgili Makaleler

Canon Profesyonel Hizmetleri

Üyeler, bünyesinde öncelikli onarım ve üyelik seviyesine göre değişen ücretsiz ödünç yedek ekipman hizmetini barındıran hem yerel hem de büyük etkinliklerde CPS desteği almaya hak kazanırlar.

Katılın

Daha fazla bilgi alın

Canon Professional Services