Full HD Projektörler

HD projektöre geçin ve olağanüstü kontrast ve parlaklıkla ile canlı, üstün kaliteli görüntülerin keyfini sürün. Parlak, keskin, aslına yakın yüksek çözünürlüklü görüntülerle video, multimedya, PowerPoint veya veri projeksiyonu için deneyiminizi geliştiren olağanüstü yerleşim esnekliği ve kolay kullanımla birlikte HDMI bağlantısı. Ürün gamı içerisinde Full HD 1080p projektörler bulunur.

HDMI bağlantısı ile HD/HD ready

HD projektörlerimiz doğal WUXGA (1900 x 1200) çözünürlük sayesinde olağanüstü kalite sunar. DVI ve HDMI™ girişleri sayesinde sunumlarda video projeksiyonu ve kurulumun yanında net ve ayrıntılı görüntüler gereken ortamlar için idealdirler.

HDMI connectivity
LCOS panels

AISYS teknolojili LCOS paneller

Canon HD projektörler bilgisayar ve video tabanlı kaynaklardan son derece net ve ayrıntılı görüntüler sunmak için LCOS (Liquid Crystal On Silicon) paneller ile birlikte benzersiz AISYS teknolojimizi kullanır. Yüksek ortam ışığı seviyelerinde bile renkler doğrudur ve görüntülerde diğer panel teknolojilerinde sıkça görülen istenmeyen "kafes" ve "gökkuşağı" efektleri meydana gelmez.

Esneklik ve kontrol

Görüntü sunumlarında zahmetsiz esneklik ve kontrolün keyfini sürün. Donanımsal kenar harmanlama gibi gelişmiş özellikler etkileyici çoklu ekranlar oluşturabilmeniz için birden fazla projektörün görüntülerini kusursuz bir şekilde harmanlamanızı sağlar. Dört noktalı keystone düzeltmesi, açılı yansıtma yaparken bile görüntünün keskin ve hassas olmasını sağlar; yatay ve dikey kayıt ayarı ise tek bir pikselle mükemmel RGB panel hizalaması yapmanızı sağlar.

Flexibility and control