Compact and portable hero image projector close up

Kurulum Projektörleri

Tüm kurulum ortamları için genişletilebilir çözümler.

Canon XEED WUXGA Lazer Serisi

Ticari, tıbbi ve eğitim amaçlı kullanım için yüksek kaliteli lazer kurulum projektörleri arayan profesyonellere yönelik Canon XEED LAZER serisi, merkezi olarak konumlandırılmış lens tasarımı, neredeyse hiç bakım gerektirmeyen lazer ömrü, HDBaseT bağlantısı ve altı lens seçeneği sunar.

Canon XEED LASER Series

XEED WUXGA Lazer Serisi

Yüksek parlaklık ile doğru renkler sunan ve az bakım gerektiren LCOS lazer projektörler

Canon XEED LASER Series

Kolay kurulum ve bakım

Projektörlerin çalıştırılması daha basit olamazdı. Motorlu zum, odaklama ve lens kaydırma işlemleri uzaktan kumanda ile yarım piksel hassaslığında yapılabilir. Yığma, karışık sistem ve kubbe gibi tekli veya çoklu projektör kurulumları için mükemmeldir. Yüksek verimli lambaya arka kısımdan kolayca erişilebilir; hava filtreleri ise kaydırılarak kolayca çıkarılır. Bu sayede projektörlerin bakımı hızla ve kolayca yapılır.

WUX6500 Close up angle beauty shot

Değiştirilebilir lensler

Projektörünüzü daha kapsamlı hale getirin. XEED projektörler için son derece yüksek kaliteye sahip değiştirilebilir beş lensten veya LX serisi için sekiz lensten birini seçin.

Connectivity wide view man projector presentation

Çok yönlü yüksek kaliteli görüntüleme

Son derece net görseller için AISYS optik sistemine ve çok çeşitli mevcut giriş seçeneklerine sahip bu profesyonel projektörler, olağanüstü görüntü kalitesi ve çok yönlü bağlantı imkanı sunar. Donanımsal kenar harmanlama özelliği birden fazla projektör arasında kusursuz birleştirme sağlar. Dört noktalı keystone düzeltmesi, belirli bir açıdan yansıtıldığında bile görüntülerin keskin ve hassas olmasını sağlar.

Connectivity wide view man projector presentation

Aradığınızı bulamıyor musunuz?