Canon imageFORMULA CR-190i / CR-190i UV

imageFORMULA CR-190i / CR-190i UV

Hassasiyet, hız ve kalite önemli olduğunda Canon imageFORMULA CR-190i / CR-190i UV ideal çözümü sunar. OCR destekli MICR gibi gelişmiş özellikleri ile çekler, fişler ve kuponlar verimli bir şekilde toplu halde taranabilir. CR-190i UV, çek dolandırıcılığını önlemeye yardımcı olan UV sensörlerin ek avantajlarından yararlanmanızı sağlar.

Avantajlar

  • Yüksek hızlı tarama: Dakikada 190 çeke kadar.
  • MICR ve OCR ile eş zamanlı hassas okuma.
  • 4 hat dahili damgalayıcı ile yüksek kaliteli damgalama.
  • Kolay bakım ve entegrasyon.

Detaylı Özellikler

Canon imageFORMULA CR-190i / CR-190i UV hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Yüksek hızda tarama


imageFORMULA CR-190i / CR-190i UV, bankalar ve perakende satıcılar için hızlı, etkin ve güvenilir tarama sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Dakikada 190 çek varabilen tarama hızıyla CR-190i / CR-190i UV, toplu tarama işlemleri için son derece idealdir ve ultrasonik çift belge besleme algılama özelliğiyle yanlış okuma ve eksik tarama ihtimalini azaltır. Bu özellikler, arka ofis iş akışlarınızın verimliliği ve etkinliğinin artmasına yardımcı olur.

Doğru okuma


OCR destekli MICR, yüksek görüntü okuma standardı sağlar. %99,9* seviyesindeki MICR doğru okuma oranı ile, orijinalleri kaldırılmadan çeklerdeki verilerin doğru okunması sağlanarak yüksek maliyetli hatalar engellenir.

Yüksek kaliteli çıktılar


Hasas Metin Filtreleme sayesinde desenli arkaplana sahip belgelerde bile veriler doğru şekilde okunur ve en yüksek kalite sağlanır.

Çok yönlü performans


CR-190i / CR-190i UV’nin yüksek hacimli belge besleyicisi tek seferde 250 belge alabilir, dahili hizalayıcı ise sıkışmayı önleyerek kesintisiz taramayı garanti eder. Zarf, perakende fişi ve pazarlama kuponları gibi çek dışında çok sayıda belge taramaya uyumlu olması, CR-190i / CR-190i UV'yi yoğun çalışan bankalar ve perakendeciler için ideal hale getirmektedir.

Esnek damgalama


Yüksek kaliteli bitmap görüntüleri ve metinler için 4 satır dahili damgalayıcı, farklı damgalama seçenekleri sağlar. CR-190i / CR190i UV, SDK (Yazılım Geliştirme Kiti) etkinleştirme sayesinde MICR sonuçlarını kullanarak tek seferde dinamik baskı yapabilir ve böylece verimliliği artırır.

Bankaların dolandırıcılığı önlemesine yardımcı olur


CR-190i UV, dolandırıcılığa karşı çeklere yerleştirilmiş UV mürekkepli desenleri tarayabilen UV sensörlere sahiptir. İki görüntünün (siyah beyaz veya gri tonlamalı görüntü ve UV görüntü) 160 cpm'ye kadar yüksek bir hız oranıyla eş zamanlı olarak taranmasını sağlar.

Kolay bakım


Yan kapak; kartuş değiştirme, kağıt sıkışması ve temizlik gibi bakım işlerini oldukça kolay hale getirir. Eş zamanlı sürücü ve bellenim güncellemeleri, rutin bakım işlemleri için gereken süreyi azaltırken oldukça faydalı bir oturum açma aracı ile sorunlar kolay ve doğru bir şekilde giderilebilir; böylece arıza süreleri en az seviyede kalır.

Kolay entegrasyon


CR-190i / CR190i UV; kuruluşların çeşitli tarama uygulamaları bulunan cihazları kullanmasını sağlayan ISIS / TWAIN arabirimlerine tam destek sunar. Ayrıca CR-190i / CR-190i UV, üç SDK (Yazılım Geliştirme Kiti) türünü desteklerken; Silver Bullet Technology'nin Ranger Transport API yazılımı, CR-190i / CR-190i UV'nin yeni veya mevcut sistemlerle kolayca entegre olmasını sağlar.

* Canon testlerine göre

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon imageFORMULA CR-190i / CR-190i UV, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.