Canon imageFORMULA CR-50

imageFORMULA CR-50

Kompakt ve verimli imageFORMULA CR-50 çek tarayıcıları bankacılık, finans, devlet ve perakende kuruluşlarında çek görüntüleri ve müşteri verilerini verimli bir şekilde işlemek için ideal bir tezgah üstü çözümdür.

CR-50

Avantajlar

  • Yüksek hızlı tarama: Dakikada 50 çeke kadar
  • OCR teknolojisiyle desteklenen hassas MICR okuma
  • Güvenilir kağıt besleme ve belge yönetimi
  • Tarama öncesi önemli evraklar için Dahili Damgalayıcı

Detaylı Özellikler

Canon imageFORMULA CR-50 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Kompakt tasarım, verimli tarama


CR-50, alanın çok önemli olduğu en küçük masalara veya tezgahlara rahatça sığan ultra kompakt boyutuyla kompakt fakat güçlü bir tarayıcı cihazdır. Dakikada maksimum 50 çeke kadar tarama hızıyla kullanıcılar günlük işlemlerini verimli bir şekilde tamamlayabilirler.

Yüksek hassasiyetli MOCR okuma


MICR (Manyetik Mürekkepli Karakter Tanıma) okuması, OCR (Optik Karakter Tanıma) ile desteklenerek daha yüksek hassasiyet sağlanır. Böylece yüksek maliyetli hataları azaltır, zamandan tasarruf edersiniz.

Gelişmiş işleme özellikleri


Hassas metin filtreleme gibi hassas görüntü işleme teknolojisi belgelerden daha net ve daha okunaklı görüntüler sunarak daha keskin görüntü kalitesi ve üstün kalite sağlar. Denetim takibi gereksinimlerini karşılayabilmek amacıyla önemli evrak bilgilerini yakalamak için standart olarak bir dahili damgalayıcıyla gelir.

Güvenilir tarama ile içiniz rahat olsun


Canon'un üstün kağıt besleme teknolojisi karışık toplu belgelerin veya tek öğelerin kusursuz çalışmayı kesintiye uğratmadan işlenmesini sağlar. CR-50'nin kızılötesine çift besleme algılaması ve kağıt kalınlığı ayarlama özellikleri güvenilir çek işleme sağlar ve kağıt sıkışması riskini en aza indirir. Günde 2500'e kadar tarama gerektiren zorlu ortamlarda kullanılmak için tasarlanan cihaz, iş yükleriniz arttığında bile güvenilirlikten ödün vermez.

Güçlü yazılım


Canon'un Tarama Yardımcı Programı yazılımı işlemleri zahmetsiz hale getirmek için tarama, dosya kaydetme, görüntüleme ve diğer işlevler sunar. Silver Bullet™ tarafından üretilen dünyaca ünlü Ranger Sürücüsünün de dahil edilmesi, sistem entegratörlerinin CR-50'yi çek işleme iş akışlarına dahil edebilmesini sağlar. Geliştiricilerin CR-50'yi özel müşteri yazılımı uygulamalarına uygun bir maliyetle entegre edebilmesi için bir Yazılım Geliştirme Kiti (SDK) de mevcuttur.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon imageFORMULA CR-50, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yüksek Hızda tarama

Automatic document feeder

Otomatik belge besleyici

Günlük maksimum tarama sayısı

  • Tarayıcı

  • Kurulum Diski

  • Belge

  • USB Kablosu

  • Güç Kablosu