Canon imageFORMULA DR-2010C

imageFORMULA DR-2010C

Ekipler ve departmanlar için rakipsiz performans sunan, az yer kaplayan ve sağlam DR-2010C iş grubu tarayıcısı sayesinde, kullanışlı ve üretken masaüstü tarama işlemlerini gerçekleştirmek artık daha da kolay.

Avantajlar

  • Kompakt, yerden kazandıran tasarım
  • Yüksek hızda renkli tarama (20 sayfa/dakika)
  • Yüksek görüntü kalitesi
  • Etkileyici belge kullanımı
  • CaptureOnTouch yazılımı ile hızlı ve kolay tarama
  • Güçlü yazılım paketi dahil

Detaylı Özellikler

Canon imageFORMULA DR-2010C hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Yüksek hızda sonuçlar


Canon'un yenilikçi CIS Sensörü'nden yararlanan DR-2010C belge tarayıcısı, ister siyah beyaz, ister gri tonlamalı veya renkli belgeleri tarayın, aynı derecede yüksek üretkenlikte tarama hızı sunar. Böylece, çift taraflı belgelerde, verimli bir 20 sayfa/dakika veya 40 görüntü/dakika hız bekleyebilirsiniz.

Yüksek görüntü kalitesi


DR-2010C, 600 dpi optik çözünürlüğüyle, düşük kaliteli NCR kağıttan, koyu renkte ayrıntılı arka planlara sahip soluk renkte metin belgelerine kadar, taramanız gereken herşeyde, olağanüstü sonuçlar sağlar. Hepsi yüksek kaliteli görüntüler ve en yüksek düzeyde okunaklılık sağlayan, Gelişmiş Metin Geliştirme, Harelenme Azaltma ve Arka Tarafın Görünmesini Engelleme gibi sıradışı çeşitlilikte görüntü işleme özellikleri.

Üretkenlik ve Güvenilirlik


Metin Yönü Tanıma, Otomatik Renk Algılama, Boş Sayfa Atlama ve Canon'un Hızlı Düzelme Sistemi gibi yararlı özelliklerle üretkenliği ve güvenilirliği daha da artırın.

Etkileyici belge kullanımı


İnce ortamlardan kalın ortamlara ve kartvizitler, kimlik kartları (örneğin, ehliyetler), fotoğraflar ile A3 belgeler (katlanmış kağıt modunda) gibi kabarık ortamlarda en iyi besleme güvenilirliği sağlayan eğimli bir kağıt yolu kullanılır. Dahası, Otomatik Sayfa Boyutu Algılama ve Eğrilik Düzeltme ile mükemmel kırpılmış ve düzleştirilmiş görüntüler elde edersiniz.

Kolay kullanım


Üç programlanabilir İş Düğmesi kullanımı kolaylaştırır, bu, e-postaya tarama ve dosyaya tarama gibi görevlerin ek yazılımsız, "tek düğmeyle" kolayca yürütülebileceği anlamına gelir. Tarayıcının PC'yle birlikte otomatik olarak açılıp kapatılabilmesi, daha da fazla rahatlık sağlar.

Kolay Tarama

Özellikle belge tarama ve elektronik veri depolama konusunda tecrübeli olmayan kullanıcılar için CaptureOnTouch yazılımının en önemli faydası kullanım kolaylığıdır. Yazılım, kullanıcılara iki farklı tarama yöntemi sunar; ‘Scan First’ yönteminde kullanıcı önce dokümanı tarar ve sonra kaydedeceği format ve hedefi belirler, ‘Select Scan Job’ yönteminde ise özel iş akışı dosyaları veya bireysel e-postalara önceden yapılandırılmış Fonksiyon Tuşlarını kullanarak tarama yapar.

Güçlü yazılım uygulamaları


Daha fazla esneklik için Canon’un çok yönlü Capture Perfect tarama yazılımının yanı sıra eCopy PDF Pro Office ve Omnipage, Paperport ve Bizcard Reader gibi araçlar dahildir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon imageFORMULA DR-2010C, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.