Canon imageFORMULA DR-2020U

imageFORMULA DR-2020U

DR-2020U'nun hızlı ve kolay tarama ve esnek kağıt kullanma yetenekleri ile ofisinizdeki belge yönetimini geliştirin, iş maliyetlerini düşürün ve karlılığı artırın.

Avantajlar

  • Dakikada tekyüz 20 sayfa, çiftyüz 40 görüntü tarama hızı
  • Yüksek görüntü kalitesi
  • ADF, düz yatak ve benzersiz kartvizit besleyicisi
  • CaptureOnTouch yazılımı ile hızlı ve kolay tarama
  • Beraberinde gelen güçlü yazılım uygulamaları

Detaylı Özellikler

Canon imageFORMULA DR-2020U hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Kolay Kullanım, çok yönlü tarama


Kullanımı kolay DR-2020U, küçük ve ev ofis kullanıcıları için yüksek hızlı çift taraflı tarama işlemlerini özelliklerden ve kaliteden ödün vermeden sunar.

Çekici, gösterişli siyah tasarımı ile DR-2020U büyük yığınlarla faturalar veya raporlardan kitaplara, hassas arşiv kayıtları ve müşteri kartvizitlerine kadar geniş bir belge yelpazesini kolaylıkla işleyebilen üç esnek belge besleme seçeneği ile gelir.

Yüksek hızda tarama


Belgeleriniz siyah beyaz veya renkli olsun, ikisini de aynı hızla tarayabilen yüksek hızlı çift taraflı tarama ile verimliliği artırın. DR-2020U otomatik belge besleyicisi kullanıldığında tekyüz dakikada 20 sayfaya kadar veya çiftyüz dakikada 40 görüntüye kadar (200 dpi) tarayabilir.

Yüksek görüntü kalitesi


Zımba Deliği Kaldırma, Otomatik Boyut Algılama, Eğrilik Düzeltme ve Gelişmiş Metin Geliştirme gibi özellikler ile gelişmiş görüntü özellikleri yüksek kaliteli sonuçlar verir ve daha hızlı işlem yapabilmek için daha küçük dosya boyutları ile kristal berraklığında görüntüler sürekli olarak oluşturulur. Canon'un en yeni 600 dpi görüntü algılama teknolojisi ve 3 Boyutlu Renk Düzeltme işlemleri sayesinde renkli raporlar ve fotoğraflar benzersiz hassaslık kalitesi ile mükemmel şekilde yakalanır.

Esnek tarama seçenekleri


Maksimum esnekliğe ulaşabilmek için kullanıcılar 50 adede kadar dokümanı otomatik belge besleyiciye koyabilir veya düz yataklı tarayıcıyı kullanarak tarayabilirler. Buna ek olarak bir yerleşik kartvizit okuyucu iletişim bilgilerinin hızlı bir şekilde, 15 adete kadar kartvizit taşıyabilir.

Kolay tek dokunuşta kullanım


Tarama işlemlerine yabancı olanlar bile DR-2020U'nun çok hızlı ve kullanımı kolay olduğunu görecek. E-postaya tarama, klasörlere tarama ve yazıcıya tarama gibi sık kullanılan tarama işlerinin hızlı ve verimli bir şekilde, "tek dokunuşta" gerçekleştirilebilmesi için kontrol paneli üzerinde 3 resimli düğme bulunmaktadır. Canon'un CaptureOnTouch yazılımı tarama işlemlerini basitleştirir, hataları azaltır ve değerli zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlar.

Güçlü uygulamalar


DR-2020U ile ayrıntılı ve çok yönlü yazılım paketi verimli ve etkili belge yakalama, düzenleme, dosyalama ve yönetim sağlayan araçlar ile gelir. Artık kullanıcılar görüntü dosyalarını, tarayıcı ile gelen PaperPort yazılımını kullanarak doğrudan Microsoft SharePoint veya diğer uygulamalara gönderebilir. Diğer kullanışlı yazılımlar şunlardır: Canon CapturePerfect, BizCard, Nuance OmniPage ve eCopy PDF Pro Office.

Tasarruf ettiren enerji verimliliği


DR-2020U Energy Star uyumludur ve ayrıca bağlı olduğu bilgisayar üzerinden açılıp kapatılabilir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon imageFORMULA DR-2020U, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.