Canon imageFORMULA DR-7550C

imageFORMULA DR-7550C

Kullanıcılar düşünülerek tasarlanmış yüksek hızlı sağlam bir tarayıcıya ihtiyacınız varsa, aradığınız imageFORMULA DR-7550C tarayıcıdan başkası değildir.

Avantajlar

  • Yüksek hızlı renkli tarama- 200 ve 300 dpi çözünürlükte dakikada 75 sayfa
  • Önden beslemeli kullanıcı dostu tasarım
  • 500 sayfa doküman besleme
  • Enerji tasarrufu sağlayan hızlı ısınma süresi
  • Gelişmiş görüntü işleme
  • Sağlam - günde 22.500 tarama ile aralıksız çalışma
  • Ürünle Birlikte Gelen Capture Perfect Yazılımı

Detaylı Özellikler

Canon imageFORMULA DR-7550C hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Tüm gereksinimlerinizi karşılayan üretkenlik


DR-7550C, renkli ve siyah beyaz tarama yaparken şaşırtıcı bir hızla dakikada 300 dpi çözünürlükte (A4, Dikey) 75 sayfa tarar. Özel yerleşik görüntü işleme birden fazla görüntü işleme fonksiyonu seçildiğinde bile en yüksek hızlara erişir.

Kullanıcı duyarlı tasarım


DR-7550C'nin önden beslemeli tasarımı, belgeleri oturduğunuz yerden zahmetsizce yüklemenize, beslemenize ve teslim almanıza imkan verir. Ayrıca, kontrol paneli ve iş düğmeleri göz seviyesinde kolayca görülebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Esnek ve son derece verimli


Faturalar, teslimat notları, raporlar, grafikler – iş hayatında her gün kullanılan pek çok belgeden bazıları. DR-7550C verimliliği arttırıp kağıt iş yükü maliyetlerini azaltarak, bunların tümünün altından rahatça kalkar.

Otomatik A3 besleyici, 500 yapraklık bir deste alabilir ayrıca 3 farklı kağıt besleme modunu destekler. Sağlam besleme mekanizması karma belgeleri kolayca besler ve ayırır. Bir hata yaşandığı nadir anlarda ise, ultrasonik çift besleme algılama sensörü, sorunun anında çözümü konusunda derhal kullanıcıyı bilgilendirir.

DR-7550C güçlü çevre dostu özelliklere de sahiptir ve sınıfında üst seviye enerji verimli tarayıcılarından biridir.

Gelişmiş görüntü işleme


Otomatik Renk Algılama, Metin Yönü Tanıma, Otomatik Kağıt Boyutu ve Eğrilik Düzeltme gibi birçok güçlü özellik üstün kalite ve verim sağlar.

En zorlu iş yükleri için üretildi


DR-7550C en zorlu işlerinizi yüklenmek üzere tasarlanmıştır ve günde 22.500 taramalık önerilen günlük aralıksız çalışmanın altından güvenle kalkar.

Birlikte verilen yazılımlar ve seçenekler


Canon’un CapturePerfect yazılımı DR-7550C ile birlikte gelir. Ayrıca Capture Perfect Yazılım Geliştirme Kiti (SDK) ile kolayca sisteminize entegre edebileceğiniz size özel bir çözüm elde edebilirsiniz.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon imageFORMULA DR-7550C, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.