Canon imageFORMULA DR-C130

imageFORMULA DR-C130

Yüksek hızlı ve sezgisel DR-C130, eksiksiz profesyonel yazılımı ve bilgi alım ve paylaşımını kolaylaştıran kusursuz bulut entegrasyonu ile ofislere ve çalışma gruplarına değer katar.

DR-C130

Avantajlar

 • 60ipm'ye kadar yüksek hızda renkli çift taraflı tarama
 • Çift besleme dedektörü ile güvenli tarama
 • Ultra Kompakt ve çok yönlü tasarım
 • Güçlü bir yazılım paketi
 • Google Docs, Evernote ve SharePoint için bulut hizmeti eklentileri

Detaylı Özellikler

Canon imageFORMULA DR-C130 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Hızlı, verimli tarama


Canon'un yenilikçi CMOS görüntü sensörü ve yüksek parlaklıktaki LED Teknolojisi sayesinde, hem renkli hem de siyah beyazda dakikada çiftyüz 60ipm, tekyüz 30ppm'ye kadar yüksek hızlı tarama. Çift taraflı belgeleri tek geçişte tarama özelliği belge akışlarınızı hızlandırırken, 50 sayfalık belge besleyici, yüksek bir üretkenlik düzeyi sağlar. DR-C130, piyasadaki rakiplerine kıyasla %50'ye kadar enerji tasarrufu sağlar.

Kullanım kolaylığı


Ön panel işletimi taramayı bir düğmeye dokunarak durdurmayı, başlatmayı ve sürdürmeyi kolaylaştırır. Ayrıca CaptureOnTouch yazılımını kullanarak tarama işlerini kaydettirebilir ve sık gerçekleşen tarama işlemlerinin hızlı yürümesi için başlatma düğmesine bir iş atayabilirsiniz. CaptureOnTouch aynı zamanda işleri taramak için otomatik olarak en iyi ayarları uygulayarak size zaman kazandıran Tam Otomatik Mod işlevine de sahiptir.

Üstün üretkenlik sağlayın


DR-C130, çok kalın veya 3 m boyundaki uzun sayfalara kadar çeşitli doküman tiplarini rahatça tarar. Tarayıcının üç yollu tepsi,tasarımı, masa üstündeki yerin en uygun olduğu durumlarda çıktı tepsisi kapalı, açık ve yarı açıkken tarama yapmanızı sağlar. Kullanıcının bir zarfı veya yapışkanlı not kağıdı ekli bir belgeyi tararken özel durumlarda "yok say ve devam et iş taraması yapmasını sağlayan kullanışlı çift besleme dedektör sistemi güvenli tarama sağlar.

Gelişmiş görüntü kalitesi


DR-C130, her defasında üstün kaliteli sonuçlar elde etmenize yardımcı olan çeşitli görüntü işleme özellikleriyle birlikte verilir. Eğrilik düzetme, boş sayfa atlama ve metin yönü algılama gibi özellikler hassas ve doğru görüntü üretimi sağlar.

Kusursuz bulut bağlantısı


SharePoint, Evernote ve Google Docs da dahil olmak üzere, belgelerinizi doğrudan bulut uygulamalarına tarayabilir ve kaydedebilirsiniz. Bilgileri daha sonra akıllı telefonunuz veya bilgisayarınızı kullanarak alabilirsiniz. Ayrıca DR-C130'da yazılım mühendislerinin zahmetsizce web tabanlı tarama uygulamaları oluşturmasını sağlayan EMC Captiva Bulut Yakalama Çalıştırma Modülü de bulunur.

‘Kutudan çıktığı an kullanıma hazır’ eksiksiz yazılım


DR-C130, olukça profesyonel tarama sonuçları üretmenize ve belge iş akışlarını oluşturmanıza, düzenlemenize ve yönetmenize yardımcı olarak eksiksiz üstün bir yazılımla birlikte geliyor. CaptureOnTouch, CapturePerfect, BizCard, OmniPage, PaperPort, eCopy PDF Pro Office ve Kofax VRS yazılımlarını içerir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon imageFORMULA DR-C130, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scanning speed A4 (single sided)

A4 tarama hızı (tek taraflı)

Automatic document feeder

Otomatik belge besleyici

Scanning speed A4 (single sided)

Günlük tarama hacmi

Double-sided scanning

Çift taraflı tarama

icon

Verimli toplu tarama

eCOPY

PDF oluşturma ve düzenleme

 • Tarayıcı

 • Belge

 • Kurulum diski

 • Kofax VRS disk

 • AC adaptörü

 • Güç kablosu

 • USB kablosu

 • Besleme silindiri

Birlikte verilen yazılım

Bu tarayıcıyla birlikte gelen yazılım hakkında daha fazla bilgi edinin.

Canon uygulamaları

CaptureOnTouch 2

Kullanıcı dostu CaptureOnTouch arabirim ile dokümanlarınızı kolayca dijital arşivlere tarayabilir, kaydedebilir veya bulut hizmetleri de dahil olmak üzere birden fazla hedefe gönderebilirsiniz. Yerleşik OCR teknolojisini kullanarak aranabilir PDF dosyaları oluşturun.

Uyumluluk: Windows

COT_v2-Scan-C130.jpg
capture_perfect.jpg

Capture Perfect (Tarama Yazılımı)

Belgeleri hızlı ve verimli bir şekilde toplu (takım) olarak taramanızı sağlayan güçlü uygulama. Çoklu pencere ve küçük resim görünümlerinin yanı sıra gelişmiş çıktı seçenekleri sunar.

 • Eğriliği gideren, okunabilirliği ve keskinliği artıran çeşitli özelliklerle her seferinde kusursuz dijital belgeler elde edin
 • Tek bir düğmeye dokunarak doğrudan e-postaya, PDF'ye, dosyaya veya sunuma tarayın
 • Rutin işleri kaydedin ve dosyaları zahmetsizce düzenleyin, yeniden sıralayın veya yönetin
 • Kofax VRS desteği

Uyumluluk: Windows

Daha Fazla Bilgi

Diğer yazılım geliştiricilerinden uygulamalar

eCOPY

PDF görüntüleme, oluşturma, düzenleme ve dönüştürme için güçlü, kullanımı kolay bir uygulama. eCopy, otomatik form alanı algılama özelliğiyle doldurabilir formların oluşturulması da dahil olmak üzere eksiksiz işaretleme, açıklama ve düzenleme özellikleri sunar.
Uyumluluk: Windows

Paperport

Canon tarayıcınızdan en iyisini almanıza yardımcı olacak, kullanımı kolay ancak güçlü yazılımla doküman yönetiminizi bir üst seviyeye taşıyın. Kağıt karışıklığını ortadan kaldırmak ve ev ofisinizi etkin bir şekilde organize etmek için dokümanları tarayın, organize edin, arayın ve paylaşın.
Uyumluluk: Windows

OmniPage

Yerleşik OCR teknolojisi ile OmniPage, Canon tarayıcınızla taradığınız dokümanları kolayca düzenlenebilir içeriklere dönüştürür. Kağıt dokümanların orijinal düzenini saklayarak, sütunlar, renkler, resimler ve grafikler ile birlikte düzenlenebilir dijital dosyalara dönüştürebilirsiniz.
Uyumluluk: Windows

Presto BizCard

Presto sayesinde iş bağlantılarınızı asla kaybetmeyin! Tarayıcınız için BizCard yazılımı. Kartvizitlerdeki önemli bilgileri kolayca yönetilebilen ve senkronize edilebilen aranabilir ve düzenlenebilir bir dijital veri tabanına kolayca ve hızlıca dönüştürmenize yardımcı olur.
Uyumluluk: Windows, Mac

Presto PageManager

PageManager, Mac kullanıcılarının etkin doküman yönetimi yapabilmelerini sağlayan güçlü bir araçtır. Yerleşik basit metin tanıma (OCR) özelliği vardır ve taranmış dijital dokümanlarınızı saklamanıza, düzenlemenize, organize etmenize ve paylaşmanıza olanak sağlar. Basit kullanıcı arabirimi ile profesyonel dosya işleme bir arada.
Uyumluluk: Mac

Yazılım Geliştirme Kiti (SDK)

BSDP

İş Çözümleri Geliştirme Programımız (BSDP) size iş ürünleri serilerimiz için yapılan uygulama geliştirmelerinde yardımcı olmak için çeşitli teknik bilgilere erişim sağlamayı hedeflemektedir. SDK'lerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen Canon Developer Programme web sayfasını ziyaret edin.