Canon imageFORMULA DR-C225W

imageFORMULA DR-C225W

DR-C225W’nin yerleşik Wi-Fi işlevi, mobil aygıtlardan, tablet ve PC aygıtlarından kablosuz taramaya olanak sağlar. Ofis kullanıcıları arasında paylaşım, müşteri perakende satış noktalarında belgeleri yakalama ve evde tarama için idealdir.

DR-C225W

Avantajlar

 • Benzersiz J-Path tasarımıyla ultra kompakt boyutlar
 • Dakikada 50 görüntüye kadar yüksek hızlı Wi-Fi tarama
 • Tüm tarama ihtiyaçlarınız için yazılım paketi
 • Gelişmiş görüntü iyileştirme özellikleri
 • Sezgisel özellikleri sayesinde basit ve kolay tarama

Detaylı Özellikler

Canon imageFORMULA DR-C225W ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Esnek yakalama ve paylaşım


Yerleşik Wi-Fi işlevine sahip DR-C225W, müşterilere daha iyi bir deneyim sunar ve daha hızlı karar alınmasına olanak verir. iPad®, iPhone® ve Android aygıtların doğrudan satış noktasından belgeleri verimli şekilde toplu halde yakalamasını sağlar. Daha hızlı işlem için önemli müşteri verileri çabucak doğrulanabilir ve bulut tabanlı iş akışlarına ve bilgi yönetimi sistemlerine hemen gönderilebilir. İşletmeler, DR-C225W'yi kurumsal departmanlar veya küçük ofisler arasında kablosuz olarak paylaşabilir. Kullanımı kolay Kablosuz Bağlantı Kurulumu aracı, Erişim Noktası Modu ve İstasyon Modu (Altyapı modu) arasında sorunsuz geçiş yapmayı sağlar. DR-C225W, standart USB bağlantısı kullanılarak da çalıştırılabilir.

Kompakt profil, ilham veren tasarım


Benzersiz dikey J-Path belge besleme tasarımı sayesinde DR-C225W, tarama yapılırken daha az yer kaplar. Tarayıcı, küçük dar bir masaya, pencere pervazına veya alan kısıtlaması olabilecek müşteri perakende satış noktalarına rahatça konumlandırılabilir.

Hızlı, çok yönlü tarama


DR-C225W, ekiplerin hızlı ve verimli şekilde çalışmasına yardımcı olmak için Wi-Fi modunda 50 görüntü/dakikaya kadar yüksek hızlı, çift taraflı tarama imkanı sunar.¹ Ultrasonik çift besleme algılama işlevine sahip 30 yapraklık otomatik belge besleyici, karışık toplu belgeleri güvenilir şekilde işler. Seçilebilir düz besleme yolu, kimlik kartlarının, fotoğrafların ve 3 m uzunluğunda kağıtların kolayca taranmasını sağlar.

Gelişmiş görüntü işleme


DR-C225W; otomatik renk algılama, metin geliştirme ve eğrilik düzeltme gibi gelişmiş görüntü işleme özelliklerini içerir. MultiStream™ teknolojisi, farklı tarama modlarında eşzamanlı görüntü çıktılarına olanak sağlar.

CaptureOnTouch


CaptureOnTouch yazılımının adım adım, simge tabanlı kullanıcı arabirimiyle daha kolay ve sezgisel bir tarama deneyimine sahip olun. Yeni geliştirilen özellikler, çeşitli güçlü ve kullanımı kolay belge tarama ve düzenleme becerilerini parmak uçlarınıza getirir. Tam Otomatik Modda CaptureOnTouch, belge içeriği için ideal tarama ayarlarını otomatik olarak uygular.

CaptureOnTouch Mobile


Bu ücretsiz, indirilebilir mobil uygulama, doğrudan mobil/tablet aygıtınızdan belgeleri toplu halde taramanıza olanak sağlar ve otomatik belge algılama, eğrilik düzeltme ve boş sayfa silme gibi gelişmiş görüntü işleme seçeneklerini içerir.

¹ Tarama hızları, Wi-Fi ağına göre değişiklik gösterebilir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon imageFORMULA DR-C225W, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

icon

A4 tarama hızı (tek taraflı)

Automatic document feeder

Otomatik Doküman Besleyici

Scanning speed A4 (single sided)

Günlük tarama hacmi

Double-sided scanning

Çift taraflı tarama

USB connection

USB bağlantısı

Use and share wirelessly

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

Tilting control panel

Kolay, sezgisel tarama

eCOPY

PDF oluşturma ve düzenleme

icon

Otomatik Doküman Besleyici

 • Tarayıcı

 • Belge

 • Kurulum diski

 • eCopy PDF Pro disk

 • USB kablosu

 • AC adaptörü

 • Güç kablosu

Birlikte verilen yazılım

Bu tarayıcıyla birlikte gelen yazılım hakkında daha fazla bilgi edinin.

Canon uygulamaları

CaptureOnTouch

CaptureOnTouch 3

Kullanıcı dostu CaptureOnTouch arabirim ile dokümanlarınızı kolayca dijital arşivlere tarayabilir, kaydedebilir veya bulut hizmetleri de dahil olmak üzere birden fazla hedefe gönderebilirsiniz. Yerleşik OCR teknolojisini kullanarak aranabilir PDF dosyaları oluşturun.

Uyumluluk: Windows, Mac

CaptureOnTouch Pro

Bu tarayıcı, Canon'un profesyonel kalitede ve kullanımı kolay tarayıcı yazılımı CaptureOnTouch Pro'ya sahiptir. Kolayca toplu tarama işlemleri gerçekleştirin ve sınıflandırın, Canon tarayıcınızı işinize ve belge iş akışlarınıza entegre edin ve verimliliğinizi artırın.

Uyumluluk: Windows

Daha fazla bilgi edinin >

CaptureOnTouch Pro

Mobil Tarama Uygulaması

COT Mobile

CaptureOnTouch Mobile

CaptureOnTouch Mobile, Wi-Fi ağı yoluyla seçili Canon imageFORMULA tarayıcılarından mobil cihazlara doğrudan tarama yapmanızı sağlayan kullanımı kolay ücretsiz bir uygulamadır.

 • Tek bir geçişte çift taraflı tarama ile zamanınızdan tasarruf sağlayın
 • Otomatik belge boyutu algılama, eğrilik düzeltme ve boş sayfa silme ile profesyonel taramalar yaratın
 • iPhone ve iPad yanında Android platformunda da kullanılabilir
App Store'dan indirin
Google Play'den indirin

Diğer yazılım geliştiricilerinden uygulamalar

eCOPY

PDF görüntüleme, oluşturma, düzenleme ve dönüştürme için güçlü, kullanımı kolay bir uygulama. eCopy, otomatik form alanı algılama özelliğiyle doldurabilir formların oluşturulması da dahil olmak üzere eksiksiz işaretleme, açıklama ve düzenleme özellikleri sunar.
Uyumluluk: Windows

Paperport

Canon tarayıcınızdan en iyisini almanıza yardımcı olacak, kullanımı kolay ancak güçlü yazılımla doküman yönetiminizi bir üst seviyeye taşıyın. Kağıt karışıklığını ortadan kaldırmak ve ev ofisinizi etkin bir şekilde organize etmek için dokümanları tarayın, organize edin, arayın ve paylaşın.
Uyumluluk: Windows

OmniPage

Yerleşik OCR teknolojisi ile OmniPage, Canon tarayıcınızla taradığınız dokümanları kolayca düzenlenebilir içeriklere dönüştürür. Kağıt dokümanların orijinal düzenini saklayarak, sütunlar, renkler, resimler ve grafikler ile birlikte düzenlenebilir dijital dosyalara dönüştürebilirsiniz.
Uyumluluk: Windows

Presto BizCard

Presto sayesinde iş bağlantılarınızı asla kaybetmeyin! Tarayıcınız için BizCard yazılımı. Kartvizitlerdeki önemli bilgileri kolayca yönetilebilen ve senkronize edilebilen aranabilir ve düzenlenebilir bir dijital veri tabanına kolayca ve hızlıca dönüştürmenize yardımcı olur.
Uyumluluk: Windows, Mac

Presto PageManager

PageManager, Mac kullanıcılarının etkin doküman yönetimi yapabilmelerini sağlayan güçlü bir araçtır. Yerleşik basit metin tanıma (OCR) özelliği vardır ve taranmış dijital dokümanlarınızı saklamanıza, düzenlemenize, organize etmenize ve paylaşmanıza olanak sağlar. Basit kullanıcı arabirimi ile profesyonel dosya işleme bir arada.
Uyumluluk: Mac

Yazılım Geliştirme Kiti (SDK)

BSDP

İş Çözümleri Geliştirme Programımız (BSDP) size iş ürünleri serilerimiz için yapılan uygulama geliştirmelerinde yardımcı olmak için çeşitli teknik bilgilere erişim sağlamayı hedeflemektedir. SDK'lerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Canon Developer Programme web sayfasını ziyaret edin.