Canon imageFORMULA DR-G1130

imageFORMULA DR-G1130

Özel tarama uygulamaları ve önemli işler için yüksek hızlı, yüksek kaliteli A3 üretim tarayıcısı. Merkezi veya uzak ofisler ve uzman tarama büroları için idealdir.

DR-G1130

Avantajlar

 • 200 görüntü/dakikaya varan yüksek hızlı renkli tarama
 • 500 sayfalık otomatik belge besleyici
 • Çeşitli belge türlerinin kullanımı için güvenilir besleyici
 • Rahat kullanım için önden besleme ve U-Dönüşü yolu
 • Ağır iş yükleri için sağlam tasarım
 • Yüksek kaliteli görüntü işleme

Detaylı Özellikler

Canon imageFORMULA DR-G1130 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Daha verimli, yüksek hızlı tarama


Yüksek hızlı DR-G1130 üretim tarayıcısı ile daha verimli çalışın. Siyah beyaz ve gri tonlamalı 130 sayfa/dakika / 260 görüntü/dakikaya kadar tarama yapabilir.
Özel bir çip sayesinde, birden fazla görüntü işleme işlevi seçildiğinde bile en yüksek hızlara erişir. 500 sayfalık belge besleyici ile, değerli zamandan tasarruf sağlamak için çoklu belgeler taranabilir.

Gelişmiş belge kullanımı


Bir dizi gelişmiş kağıt kullanımı özelliği, tarama verimliliğini artırır ve belge türü ne olursa olsun daha iyi sonuçlar sunar. Üç farklı kağıt besleme modu, çeşitli belge türlerinin kullanımına yönelik seçenekler sağlarken, düz kağıt besleme yolu, daha sorunsuz tarama sağlar ve hasarı, özellikle de ince kağıt üzerindeki hasarı önler. Ultrasonik çift besleme algılama sensörü, nadiren gerçekleşen çift besleme durumunda kullanıcıları uyarırken, zımba algılama sensörleri ile DR-G1130, belgeler üzerinde hasar oluşmasını önler.

Operatör dikkate alınarak tasarlanmıştır


DR-G1130'un önden beslemeli tasarımı, belgeleri oturduğunuz yerden zahmetsizce beslemenize ve teslim almanıza imkan verir. Ayrıca kontrol paneli ve iş düğmeleri göz seviyesinde kolayca görülebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Ağır iş yükleri için oluşturulmuştur


Kompakt boyutuna rağmen DR-G1130, günde 30.000 taramaya varan önerilen günlük aralıksız çalışma düzeyiyle, modern işletmelerin zorlu günlük iş akışlarını işlemek için sağlam şekilde oluşturulmuştur. Merkezi kurumsal ofisler ve tarama büroları gibi farklı iş sektörlerine yönelik mükemmel bir çözümdür.

Yüksek kaliteli görüntü işleme


Her zaman üstün kaliteli sonuçlar için DR-G1130, bir dizi akıllı görüntü işleme özellikleriyle birlikte gelir. Gelişmiş bir eğrilik düzeltme yöntemi, tarayıcının hem bir açıda beslenen belgeleri algılayıp düzeltmesine hem de taranan görüntülerdeki eğri metne göre ikinci bir kontrol yapmasına olanak sağlar. Folyo Modu, A1 boyutuna kadar belgeleri taramanızı sağlar. Karakter Vurgusu özelliği daha iyi OCR tanıma için okunaklılığı artırırken, MultiStream özelliği de OCR uygulamaları için siyah beyaz ve arşivleme için renkli gibi çift görüntü çıktıları oluşturur.

Çok yönlü seçenekler ve yazılım


Ciltli malzemeleri taramak için DR-G1130'u Canon'un Opsiyonel A3 Flatbed 201 veya A4 Flatbed 101 tarayıcısına bağlayın. Diğer seçenekler; sonradan damgalayıcı ve düzeltme kodu okuyucudur. SharePoint bağlantısıyla kullanımı kolay toplu tarama için Canon’un CapturePerfect yazılımı da dahil edilmiştir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon imageFORMULA DR-G1130, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scanning speed A4 (single sided)

A4 tarama hızı (tek taraflı)

Automatic document feeder

Otomatik belge besleyici

Scanning speed A4 (single sided)

Günlük tarama hacmi

A3

Çift taraflı A3 tarama

icon

Verimli toplu tarama

USB connection

Yüksek görüntü kalitesi

 • Tarayıcı

 • Kurulum diski

 • Kofax VRS disk

 • Belge

 • USB kablosu

 • Güç kablosu

 • Temizleme Bezi

Birlikte verilen yazılım

Bu tarayıcıyla birlikte gelen yazılım hakkında daha fazla bilgi edinin.

Canon uygulamaları

capture_perfect.jpg

Capture Perfect (Tarama Yazılımı)

Belgeleri hızlı ve verimli bir şekilde toplu olarak taramanızı sağlayan güçlü uygulama. Çoklu pencere ve küçük resim görünümlerinin yanı sıra gelişmiş çıkış seçenekleri sunar.

 • Eğriliği yok eden, okunabilirliği ve keskinliği artıran çeşitli özelliklerle her seferinde kusursuz dijital belgeler elde edin
 • Tek bir düğmeye dokunarak doğrudan e-postaya, dosyaya veya sunuma tarayın
 • Rutin işleri kaydedin ve dosyaları zahmetsizce düzenleyin, yeniden sıralayın veya yönetin
 • Kofax VRS desteği

Uyumluluk: Windows

Daha Fazla Bilgi

Diğer yazılım geliştiricilerinden uygulamalar

Kofax VRS

Sektörün önde gelen görüntü işleme yazılımı VRS, manüel belge hazırlamak için harcanılan süreyi azaltır, taranan görüntülerin kalitesini artırır ve yüksek hacimli tarayıcıların performansını en üst düzeye çıkarır. Gelişmiş okunabilirlik ve daha yüksek OCR algılama hızları verimliliği artırır.
Uyumluluk: Windows

Yazılım Geliştirme Kiti (SDK)

BSDP

İş Çözümleri Geliştirme Programımız (BSDP) size iş ürünleri serilerimiz için yapılan uygulama geliştirmelerinde yardımcı olmak için çeşitli teknik bilgilere erişim sağlamayı hedeflemektedir. SDK'lerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Canon Developer Programme web sayfasını ziyaret edin.