Canon imageFORMULA P-150

imageFORMULA P-150

Ultra kompakt ve portatif P-150 sektörün en hızlı taşınabiliri A4 çiftyüz tarayıcısıdır. Ofiste ya da ofis dışında son derece idealdir; sınıfının lideri, 20 sayfa otomatik besleyiciyle birlikte yüksek hızlı çiftyüz 30ipm, tekyüz15 ppm toplu tarama olanakları sunar.

Avantajlar

  • Çiftyüz 30 görüntü, tekyüz 15 sayfa tarama hızı
  • Küçük ve hafif taşınabilir tarayıcı
  • Dahili yazılım sayesinde gerçek Tak-Çalıştır özelliği
  • USB tabanlı güç besleme
  • 20 sayfalık ADF ile toplu tarama
  • Gelişmiş görüntü iyileştirme
  • Çoklu platform uyumluluğu; Windows / Mac / Linux sürücü

Ayrıntılı Özellikler

Canon imageFORMULA P-150 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Sektördeki en kompakt ve portatif A4 çiftyüz tarayıcı


Hafif gövdesi ve son derece az yer kaplayan yapısı ile P-150, alanın kısıtlı olduğu küçük ofisler ve ev ofislerinin yanı sıra sürekli seyahat eden ve ofis dışında belge tarama ihtiyacı duyan yöneticiler için son derece idealdir.

Verimlilik için kolay kullanım


P-150 kullanıcılar için zamandan tasarruf sağlar ve daha hızlı iş yapabilmelerini mümkün kılar: Çiftyüz 30 görüntü, tekyüz15 sayfa hıza kadar tarayabilir. Sınıfının lideri P-150 aynı zamanda 20 sayfa otomatik belge besleyiciyle toplu taramaları hızla yapılabilir.

Taşınması son derece kolay olduğundan kuruluşlar, ofis dışındaki çalışanları için taranan dokümanlar ile iş akışlarını uzaktan kolayca başlatabilirler. Bu;sözleşmeler, başvuru formları, satın alma siparişleri, fatura ve komisyon talebi gibi önemli belgelerin hızla işleme koyulmasına yardım ederken verimlilik konusunda avantajlar ve maliyet tasarrufları sağlar.

Küçük ofis ya da ev ofis ortamı için mükemmeldir.


P-150, az yer kaplayan yapısı ve şık tasarımı ile SOHO ortamlarında da ev ortamı ile aynı olanaklar sağlanır. CaptureOnTouch yazılımı ile tarama yapmak herkes için son derece kolaydır.

Seyahat eden yöneticiler için idealdir


Başka hiçbir tarayıcı çantaya ya da dizüstü bilgisayar çantasına bu kadar düzgün bir şekilde sığmaz ve USB tabanlı güç besleme ile kullanıcının AC adaptör taşıması gerekli değildir, ayrıca elektrik prizine ihtiyacı yoktur. Taramaya başlamak için tek yapmanız gereken P-150'yi dizüstü bilgisayarınıza takmaktır. Dahili CaptureOnTouch lite yazılımı ile yöneticiler, ofis dışında herhangi bir sürücü ya da yeni uygulama kurmadan başka bilgisayarlardan tarama yapabilir.

Gelişmiş ve sezgisel görüntü işleme


Hassas 600dpi sensör mükemmel görüntü kalitesi sağlar; Otomatik Renk Algılama, Otomatik Kağıt Boyutu Algılama, Eğrilik Düzeltme, Metin Yönü Algılama ve Boş Sayfa Algılama gibi zengin özelliklerle yüksek tarama kalitesi ve verimliliği elde edilir.

CaptureOnTouch ile kolay tarama

Canon CaptureOnTouch yazılımı, e-postaya tarama veya masaüstüne tarama gibi rutin işler için tek dokunuşta işlem yapma gibi özellikleriyle kolay ve verimli tarama sağlar. Kullanıcı aynı zamanda cloud tabanlı Evernoteuygulamasını kurarak web sayfalarına her yerden, kolay ve hızlı bir şekilde bilgi yükleyebilir.

Kolay bağlanabilirilik


P-150, dahili TWAIN ve ISIS standart sürücüleri sayesinde çok sayıda farklı görüntüleme uygulamasıyla arabirim sağlar. P-150 ayrıca Kofax Virtual Rescan (VRS) sertifikalı ve kullanıma hazırdır.

Kolay dosyalama ve erişim


Canon CaptureOnTouch yazılımı ve BizCard Reader gibi bütünleşik uygulamalar ile kullanıcı, kartvizit tarayabilir ve doğrudan kişiler listesine alabilir. PaperPort, elektronik dosyalar için daha iyi dosyalama, yönetim ve ulaşım sağlar.

Deep Green uyumluluğu


USB Gücü ve düşük 5W güç tületimiyle P-150, çevre dostu bir üründür. Enerji verimliliği ENERGY STAR uyumluluğunu kolayca sağlar ve çalışmak maliyeti daha düşüktür.

Mükemmel görünümlü modern tasarım


Son derece modern, siyah saten görünümlü kaplaması ile P-150 oldukça şık görünüme sahiptir.

Çoklu platform uyumluluğu


P-150, bütünleşik Mac TWAIN sürücüsü ve Mac için CaptureOnTouch yazılımı sayesinde Mac sistemleri ile de uyumludur. Açık mimari tercih eden kuruluşlar için SANE uyumlu Linux sürücü de bulunmaktadır. Bu sürücü Canon yazılım destek sitesinden yüklenebilir.

Ürün Teknik Özellikleri

Canon imageFORMULA P-150, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.