Canon imageFORMULA P-208

imageFORMULA P-208

Kompakt ve şık P-208 mobil tarayıcı, seyahat eden yöneticiler ve ev kullanıcıları için ideal tercihtir. 10 sayfalık ADF ve yüksek hızlı çift taraflı tarama daima verimliliğin korunmasını sağlar.

Avantajlar

  • Ultra kompakt, hafif ve çok yönlü
  • 10 sayfalık ADF ile verimli 16 görüntü/dakika çift taraflı tarama
  • Kabartmalı kart ve fotoğraf taramasını destekler
  • Kullanışlı ve sezgisel tak-çalıştır kullanımı
  • Mac ve Windows uyumludur
  • Opsiyonel Wi-Fi Ünitesi WU10 kullanılabilir

Ayrıntılı Özellikler

Canon imageFORMULA P-208 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Yüksek verimli mobil tarama


İnce P-208, 16 görüntü/dakikaya varan (siyah beyaz) etkileyici çift taraflı tarama hızları sunar. Entegre 10 sayfalık ADF, daha da yüksek verimlilik için çoklu taramaya olanak sağlar; bu, sözleşmelerin ve ilişkili belgelerin taranması için idealdir. Standart bir cetvelden çok az daha fazla yer kaplayan ve yalnızca 600 g ağırlığa sahip olan P-208 ile rahatça seyahat edebilirsiniz. Doğrudan USB'den güç alarak ister evde ister yolda olsun her yerde yüksek çalışma hızı elde etmenize yardımcı olur.

Hareket halinde tak-çalıştır kolaylığı


Şık, kompakt ve ultra hafif P-208, gerçek tak-çalıştır kolaylığı sunar. ‘Otomatik Başlatma’ modunda, tarayıcıyı USB aracılığıyla Windows veya Mac bilgisayarınıza bağlayın; böylece Canon’un yerleşik CaptureOnTouch Lite görüntü yakalama yazılımı hemen başlatılır. Fazladan bir yazılım veya sürücü gerekmeden saniyeler içinde taramaya hazır olursunuz.

Çeşitli belgeleri tarama


P-208, A4'ten, kabartmalı kart gibi sıradışı boyutlu belgelere kadar çeşitli ortamları tarayabilir; bu nedenle mobil kullanıcılar için mükemmel bir aksesuardır. Mümkün olduğunca orijinaline yakın olarak görüntüler üreten özelliği ile, ev faturalarınızı tarayıp evde düzen sağlayın ve yerden tasarruf edin veya eski fotoğraflarınızı yüksek kalitede tarayıp hatıralarınızı dijital olarak muhafaza edin.

Kullanımı kolay görüntü işleme


P-208’in görüntü işleme özellikleri seti, yüksek kaliteli görüntüler sunmak ve değerli zamanınızdan tasarruf sağlamak için otomatik renk algılama, metin yönü tanıma ve metin geliştirme özelliklerini içerir. Kullanışlı ve sezgisel tarama kullanımı için, belgenize yönelik en iyi ayarları otomatik olarak uygulayan Tam Otomatik Mod özelliğini kullanın. Tek yapmanız gereken belgelerinizi tarayıcıya besleyip taramaktır!

Esnek kablosuz tarama


Nerede olursanız olun tarama özgürlüğü için P-208'i opsiyonel WU10 Wi-Fi (batarya dahil) ünitesiyle kullanın. Opsiyonel WU10 Wi-Fi ünitesini kullanarak belgeleri doğrudan akıllı telefonunuza, tabletinize veya masaüstü PC'nize kablosuz şekilde tarayın ya da bir ağ sunucusu veya ev yönlendiricisi aracılığıyla bir kullanıcı ya da aygıt grubu arasında tarayıcıyı paylaşın.

CaptureOnTouch Mobile


Doğrudan iPhone®, iPad® veya Android aygıtınıza taramak üzere Canon'un CaptureOnTouch Mobile uygulamasını kullanmak için P-208'i Opsiyonel WU10 Ünitesine bağlayın. Tek geçişte çift taraflı belge taramayı da içeren özelliklerle değerli zamanınızdan tasarruf sağlayın. Otomatik belge boyutu algılama, otomatik eğrilik düzeltme ve boş sayfa silme gibi gelişmiş görüntü işleme araçları, tutarlı olarak üstün görüntü kalitesi elde etmenize yardımcı olur. Bu ücretsiz uygulama hem iOS hem de Android aygıtlar için kullanılabilir.

Ürün Teknik Özellikleri

Canon imageFORMULA P-208 , özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

ADF

Otomatik Doküman Besleyici

USB connection

USB bağlantısı