Canon imageFORMULA ScanFront 300/300P

imageFORMULA ScanFront 300/300P

Verimliliği artırmak ve bilgi paylaşımını kolaylaştırmak için tasarlanan hızlı, kompakt, renkli bir ağ tarayıcı. Şık ve dayanıklı tasarımı, aygıtı yoğun ofisler ve müşteriyle yüz yüze ortamlarda için ideal hale getirir.

Avantajlar

  • Kompakt, şık tasarım
  • Belge tarama ve birden fazla hedefe gönderme
  • Sezgisel renkli dokunmatik ekran ile kullanıcı dostu işletim
  • Çeşitli gelişmiş güvenlik özelliği
  • Kolay uzaktan yönetim ve ağ entegrasyonu

Detaylı Özellikler

Canon imageFORMULA ScanFront 300/300P ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Yerden tasarruf sağlayan tasarım


ScanFront 300/300P cihazının kullanımı ve yönetimi kolaydır, ayrıca kendi sınıfındaki en az yer kaplayan cihaz olduğu için ofisinizin hemen her yerine yerleştirebilirsiniz. Şık ve dayanıklı tasarımıyla ve görüntü iyileştirme teknolojileri ile müşteri hizmet noktaları için ideal bir cihazdır.

Verimliliği artırın


ScanFront 300/300P, bir dakikada tekyüz 30 sayfa ve çiftyüz 60 görüntü verimli tarama hızıyla iş akışlarını hızlandırır ve maliyeti azaltır. Ofis çalışanları belgeleri bir kerede birden fazla hedefe gönderme dahil hızlı ve güvenli bir şekilde çeşitli hedeflere göndererek zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Kullanıcı dostu çalışma


ScanFront 300/300P kullanıcılarına basit ve rahat bir kullanım sınar. Geniş ve yüksek çözünürlüklü ekran ile menülerde hızlı ve kolay bir şekilde gezinmek mümkün olurken kişiselleştirilmiş fonksiyon tuşları hızlı ve doğru tarama sağlar.

Yüksek güvenlik


Gelişmiş güvenlik özellikleri ile kritik belgeler kontrol altında tutulabilir. Güvenli kullanıcı kimlik denetimi ve parmak izi tanıma (yalnızca ScanFront 300P), kurumsal ağa izinsiz erişimi engeller. Daha fazla koruma için bireysel kullanıcıların belirli tarayıcı özelliklerine erişimini sınırlandırabilirsiniz.

Kolay uzaktan yönetim


ScanFront 300/300P ağ tarayıcılarının yerleştirilmesi ve yönetilmesi kolaydır, üstelik BT masraflarınızı azaltmanıza yardımcı olur. Ağa tarayıcıyı eklemek için ilave donanım veya yazılım gerekli değildir. BT yöneticileri, basit bir web arayüzü veya aynı anda ScanFront Yönetim Aracı ile bağlı birden fazla cihazı uzaktan güncelleyebilir, yedekleyebilir ve geri yükleyebilir.

Kusursuz entegrasyon


Özelleştirilmiş dizin adı ve görüntü dosyası adlandırma ile dosya sınıflandırma ve dosyalara ulaşım daha kolaydır ve belge yönetimi sistemleri ile entegrasyon oldukça basittir.

Sorunsuz tarama


Düz kağıt yolu ve sağlam besleyiciyle, farklı ağırlık ve boyutlardaki belgeleri aynı anda ve güvenli bir şekilde tarayın. ScanFront 300P'deki ultrasonik çift besleme sensörü aynı anda çift belgenin taranmasını engeller.

Çevre dostu


Benzer ürünlerden %70 daha az enerji tüketen ScanFront 300/300P, şirketinizin enerji tüketimini azaltma hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olur.

Eşsiz ve Kolay Uyarlama


Yazılım Geliştirme Paketi (SDK) ScanFront Ağ Tarayıcısıyla eşsiz tarama çözümlerinin geliştirilmesi için kullanılabilir. Canon İş Çözümleri Geliştirici Programı (BSDP)'ndan daha fazla bilgi edinilebilir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon imageFORMULA ScanFront 300/300P, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.