Canon imageFORMULA ScanFront 300e/300eP

imageFORMULA ScanFront 300e/300eP

eCopy ShareScan yazılımıyla desteklenen ultra kompakt ScanFront 300e/300eP ağ tarayıcıları, sezgisel belge paylaşımının yanı sıra iş süreçlerine ve uygulamalarına güçlü entegrasyon sunar.

Avantajlar

  • Ultra kompakt, verimli ağ tarama
  • İş akışlarının cihaza akıllı entegrasyonu
  • Kolay merkezi yönetim ve gelişmiş güvenlik
  • Sorunsuz entegrasyon ve bağlantı için uygulama konektörleri

Detaylı Özellikler

Canon imageFORMULA ScanFront 300e/300eP hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Akıllı belge işleme


eCopy ShareScan ile desteklenen ScanFront 300e/eP ağ tarayıcısı, hızlı akıllı belge yakalama ve iş ağlarına, iş akışlarına ve uygulamalarına bağlantı ile iş süreçlerini otomatikleştirmeye ve iş yeri verimliliğini artırmaya yardımcı olur.

Kolay tarama


Geniş 8,5 inç renkli dokunmatik ekran ve eCopy ShareScan yazılımı, e-posta, ağ klasörleri, internet üzerinden veya doğrudan kullanıcı masaüstüne faks gönderme gibi birden çok hedefe hızlı ve kolay taramayı mümkün kılan sezgisel bir kullanıcı arabirimi sağlar. Ayrıca, iş akışları tek düğmeyle OCR ve farklı klasörler için açılan menüler kullanılarak hedef yönlendirme özellikleri sayesinde kolayca otomatikleştirilebilir.

Ultra kompakt ve güvenilir


Kompakt tasarımı sayesinde ScanFront 300e/300eP ofisteki küçük alanlara kolayca yerleştirilebilir; böylece kullanıcılar işyerinde çok yönlü kağıt yönetimi, hızlı tarama ve artan verimlilikten faydalanabilir. Düz geçişli kağıt yolu tasarımı, çok ince dokümanlardan nüfus cüzdanı kalınlığına varan çeşitlilikteki karışık belgelerin güvenilir bir şekilde toplu olarak taranmasını sağlar.

Sorunsuz bağlantı


ScanFront 300e/300eP ağ tarayıcısı diğer eCopy cihazlarının bağlı olduğu eCopy ShareScan Manager platformuyla sorunsuzca entegre olur. Bu özellik, yöneticilere ağlarındaki tüm eCopy özellikli cihazları uzaktan yönetme imkanı tanır.

İsteğe bağlı konektörler


İsteğe bağlı olarak eklenen eCopy konektörleri eklentisi ile Microsoft Sharepoint, Captaris RightFax, Interwoven Worksite ve EMC Documentum gibi içerik yönetimi sistemlerine dinamik sistem entegrasyonu sağlanır. Bunun yanında Yazılım Geliştirme Kiti, yazılım geliştirme firmalarının kendi özel çözüm ve entegrasyonlarını geliştirmesine imkan tanır.

Masaüstü verimliliğini artırın


PDF dosyalarını oluşturmanıza, yönetmenize ve dönüştürmenize imkan tanıyan güçlü ve kullanımı kolay masaüstü bilgisayar uygulaması eCopy PDF Pro Office'i ScanFront 300e/300eP ile birlikte alın. Çarpıcı verimlilik kazanımları ve maliyet tasarrufları için benzeri görülmemiş bir işbirliği sağlar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon imageFORMULA ScanFront 300e/300eP, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.