Canon imageFORMULA ScanFront 330

imageFORMULA ScanFront 330

Hızlı ve kolay kullanımı, merkezi yönetim ve iş uygulamalarıyla iş çevrelerine kusursuz entegrasyonu sayesinde BT masraflarını düşürürken verimliliği artıran kompakt, güvenilir, renkli ağ tarayıcısı.

Avantajlar

 • Şık ve kompakt tasarım
 • Yüksek hızlı ve güvenilir tarama
 • Kişiselleştirilebilir iş düğmeleri sayesinde kullanıcı dostu çalıştırma
 • Uzaktan yönetim ve ağa entegrasyon sayesinde daha az BT masrafı
 • Gelişmiş güvenlik özellikleri
 • Web tabanlı SDK sayesinde kolay özelleştirme

Detaylı Özellikler

Canon imageFORMULA ScanFront 330 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Yüksek hızlı ve güvenilir tarama


ScanFront 330, dakikada 30 sayfaya kadar çıkabilen verimli tarama hızıyla iş akışlarını hızlandırır ve maliyeti azaltır. Kullanıcılar ağ içerisindeki çeşitli hedeflere hızlıca belge gönderebilir. Üstelik bir defada birden fazla hedefe gönderme yapılabilir. Yeni tasarlanan besleme silindiri ve düz kağıt yolu seçeneği sayesinde kullanıcılar kalın/ince kağıttan karta, 1 m uzunluğundaki belgelerden A3 boyutuna (folyo modunda) ve kabartmalı karta kadar karışık belge tiplerini güvenle tarayabilirler.

Kullanıcı dostu çalışma


Kullanıcılar ScanFront 330 ile tarama yapmanın ne kadar kolay ve rahat olduğunu görecekler. Sezgisel, yüksek çözünürlüklü 8,4 inç renkli dokunmatik ekran ve kişiselleştirilebilen iş düğmeleri e-posta, ağ klasörü, FTP, USB, faks ve yazıcı gibi kullanışlı hedeflere hızlı ve doğru dosya dağıtımı sağlar. Zamandan tasarruf sağlayan özellikler arasında e-posta gönder özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde kullanıcılar belgeleri hızlıca kendi e-posta adreslerine ve faks bilgilerinin tarama sırasında girilebildiği geçici faks hedeflerine gönderebilir.

Kolay uzaktan yönetim


ScanFront 330'un kurulumu ve yönetimi kolaydır ve BT masraflarını azaltmaya yardımcı olur. Ağa tarayıcı eklemek için herhangi bir ek yazılım veya donanım gerekmez ve sunucu yazılımı yüklemeden çalıştırılabilir. BT yöneticileri, basit bir web arayüzü veya aynı anda ScanFront Yönetim Aracı ile bağlı birden fazla cihazı uzaktan güncelleyebilir, yedekleyebilir ve geri yükleyebilir.

Kusursuz entegrasyon


İş uygulamalarına kusursuz bir şekilde entegre edilebilir. Üst veri dizin dosyaları (CSV veya XML formatında) her taramayla birlikte aktarılabilir, ayrıca bu bilgiler görüntü adlandırılırken de kullanılabilir ve böylece arka ofis sistemlerinin sınıflandırılması kolaylaşır. Ayrıca, ScanFront yazılımının ayrı bir web/cloud sunucusu üzerinde de çalışmasını sağlayan web tabanlı sürümü de dahil olmak üzere, yazılım geliştiriciler için SDK’lar da mevcuttur. Bu, geliştiricilere ve BT departmanlarına iş uygulamaları için kendi entegre özel çözümlerini oluştururken çok daha geniş entegrasyon fırsatları sunar.

Yüksek güvenlik


ScanFront 330 sağlam ve gelişmiş güvenlik özellikleri sunarak bilgiye erişim, bilginin dağıtımı ve yönetimi üzerinde kullanıcılara tam kontrol sağlar. Bu özellikler arasında cihaz doğrulamalı oturum açma ve parola doğrulama ile belirli bir süre etkinlik saptanmadığında oturumu otomatik olarak kapatma mevcuttur. Kullanıcıya özel kısıtlamalar ve kullanıcı etkinliğini izleme özellikleri merkezi olarak yönetilebilir ve güvenli belge gönderimi için PDF şifreleme ve parola koruma ile güvenli belge gönderimi sağlanır.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon imageFORMULA ScanFront 330, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scanning speed A4 (single sided)

A4 tarama hızı (tek taraflı)

Automatic document feeder

Otomatik belge besleyici

Up to 3,000 sheets per day

Günde 3.000 yaprağa kadar

Intelligent network scanning

Akıllı ağ taraması

8.4” touch screen

8,4 inç dokunmatik ekran

Double-sided scanning

Çift taraflı tarama

Scan to Folder

Klasöre Tarama

Scan to FTP

FTP'ye Tarama

Scan to email

E-postaya tarama

Scan to USB memory

USB belleğe tarama

Scan to printer

Yazıcıya tarama

Scan to FAX

Faksa Tarama

 • Tarayıcı

 • Belge

 • Kurulum diski

 • AC adaptörü

 • Güç kablosu

 • Besleme silindiri

Birlikte verilen yazılım

ScanFront Yönetim Aracı

Yönetim aracı yazılımı aynı anda birden fazla ScanFront tarayıcısını yönetmenize olanak sağlar. Ağdaki ScanFront tarayıcılarının durumunu kontrol edebilir, yapılandırma ayarlarını düzenleyebilir, kullanıcıları yönetebilir, yapılandırma verilerini yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz.

ScanFront Administration tool
ScanFront service software

ScanFront Hizmet Yazılımı

Canon'un ScanFront Hizmet yazılımı ScanFront ağ işlevlerini geliştirir. Tarayıcıdan doğrudan iletimin kapalı olduğu durumlarda tarananları ağdaki konumlara gönderecek şekilde yapılandırılabilir, örneğin:

•  Farklı ağ segmentindeki hedef konuma
•  Ağdaki yazıcılara
•  IP adresi ile belirlenmiş bilgisayarlardaki paylaşılan klasörlere
•  Belirli NAS'lara (ağa eklenmiş depolama alanı)

Yazılım Geliştirme Kiti (SDK)

İş Çözümleri Geliştirme Programımız (BSDP) size iş ürünleri serilerimiz için yapılan uygulama geliştirmelerinde yardımcı olmak için çeşitli teknik bilgilere erişim sağlamayı hedeflemektedir. SDK'lerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Canon Developer Programme web sayfasını ziyaret edin.

Easy Scanning

uniFLOW uyumluluğu

Tarama-yakalama iş akışlarını geliştirmek ve Canon filonuzdan daha fazla verim almak için uniFLOW'un Canon ScanFront ağ belge tarayıcılarına verdiği destekten faydalanın. Kompakt tasarım ve ultra güvenilir belge besleyici ile ScanFront, daha verimli çalışabileceği, daha geniş belge türü yakalama gerekliliği olan yerlere yerleştirilebilir.