uniFLOW ile tarama

uniFLOW ile Canon filonuzdan daha fazla verim almanın keyfini çıkarın: tüm baskı, tarama ve cihaz yönetim ihtiyaçlarınızı kolaylaştıran bir yazılım. Modüler tasarım ve Canon cihazlarla tam entegrasyon; ofis baskılarını, taramaları ve kurumsal baskı odanızı kontrol eden tek bir özel platform sağlar. 

uniFLOW tüm tarama işlemini yürütür: belgeleri bir cihazdan doğrudan tarar, güçlü tarama motoruyla kolayca işler ve ardından desteklenen tüm hedeflere dağıtır.

Canon cihazlarınız için kullanışlı tarama

Tüm uyumlu Canon çok işlevli yazıcılar (imageRUNNER ADVANCE, bazı imageRUNNER ve i-SENSYS modelleri) ile ultra kompakt boyutlu ve kağıt besleme güvenilirliği sağlayan Canon ağ tarayıcıları (imageFORMULA ScanFront) kapsayan tutarlı arabirim ile zahmetsiz tarama deneyimleri sunun.

Easy Scanning

Kişiselleştirilmiş tarama

Gerçek kişiye özel tarama: Kullanıcılar, şirkette hangi cihaza giriş yaparlarsa yapsınlar yalnızca ilgili iş akışlarını görebilirler. uniFLOW yöneticileri hangi iş akışının herkese, belirli bir departmana, bir gruba veya bir kullanıcıya erişilebilir olacağını kontrol etmek için kolaylıkla izin uygulamaları yürütebilirler.

Güvenli tarama

Kartlı giriş, kullanıcı adı/parola, PIN kodu, iş kodu veya anonim giriş gibi esnek kullanıcı giriş seçenekleriyle cihazınızın yetkisiz kullanımlarını önleyin. Hassas veya gizli şirket bilgilerinizin güvenliği için tarama işlevlerine erişimi kullanıcı bazında sınırlayabilirsiniz. Daha kapsamlı raporlama için taramaların denetim geçmişi kayıt altına alınabilir.

Secure Scanning
Easy Scanning 2

Kolayca tarayın

Tek oturum açma özelliği, şirket işlemlerinin verimliliği için çok işlevli cihazlarda hem tarama hem de baskı işlevlerine erişim sağlamaktadır. Bir kez giriş yapıldığında, tüm cihazlar için tutarlı olan sezgisel ve kullanışlı kullanıcı arabirimi, tarama işlemini kolaylaştırır. Ekrandan ön izleme, kullanıcıların taramalarını onaylamalarını sağlar.

Taranan görüntülerin hızlı ve esnek işlenmesi

uniFLOW ile taranmış görüntülerin arama yapılabilir, yapılandırılmış ve hiper-sıkıştırmalı belgelere dönüştürülmesini kolayca otomatik hale getirin. Yakalanan belgeler düzenlenmek, arşivlenmek veya sisteminize entegre edilmek için hazır hale getirilir.

ScanFront ağ tarayıcılarıyla uyum için uniFLOW'un en az 5.4 versiyonu gereklidir. Yetkili Canon Satıcınız veya Sistem Bütünleştiricinizle uniFLOW hakkında iletişime geçin. Tüm marka ve ürün adları, kendi şirketlerinin ticari markalarıdır.