Canon Optional Wi-Fi Unit WU10

Optional Wi-Fi Unit WU10

Taşınabilir WU10, mobil aygıtlara kablosuz taramaya olanak sağlayarak bir ağ noktasına veya harici güce, kabloyla bağlanmaya ihtiyaç duymayan gerçek bir mobil tarama deneyimi sunar.

Faydalar

  • Mobil çalışma için kablosuz taramayı etkinleştirme
  • Kolay kullanım
  • Pil tamamen doluyken 400 görüntüye kadar(200 dpi-Renkli) tarayabilirsiniz
  • Mac, PC, iOS ve Android aygıtlarıyla uyumludur
  • Doğrudan tablet veya akıllı telefondan tarayın

Detaylı Özellikler

Canon Optional Wi-Fi Unit WU10 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

İdeal taşınabilir tarama sunucusu


WU10 opsiyonel Wi-Fi birimi, imageFORMULA mobil tarayıcı ürünlerimize mükemmel bir opsiyondur. Kullanıcılara hareket halindeyken veya ofisteyken kablosuz tarama yapma olanağı sunar, böylece kullanıcılar bir güç kaynağına ya da ağa bağlanma gerekmeden verimli şekilde çalışabilir.

Bağlanması ve kullanımı kolay


Wi-Fi birimi WU10, kullanımı kolaydır; tek yapmanız gereken, güç sağlamak için USB aracılığıyla onu mobil tarama aygıtınıza bağlamak ve kablosuz çalışma özgürlüğünün tadını çıkarmaktır. Sezgisel ve renk kodlu bilgi paneliyle kullanımı kolaydır; böylece herkes kullanabilir.

Nerede olursanız olun hızlı tarama


Wi-Fi ile, ister ofiste, evde, yolda, ister müşteri hizmet noktalarında, nerede olursanız olun tarama yapılabilir. Sözleşme, kimlik doğrulama belgeleri ve ev faturaları gibi önemli bilgileri mobil aygıtınıza, tablet veya PC aygıtınıza tarayarak veri doğrulama ve karar alma sürecini hızlandırın ve ön tanımlı bir iş akışına ya da bulut tabanlı bir uygulamaya gönderin. WU10, pil tamamen dolu olduğunda 400 görüntüye kadar (200 dpi) taranmasını olanaklı kılar, böylece performanstan ödün vermeden hızlı mobil taramanın tadını çıkarabilirsiniz.

Çok yönlü Wi-Fi bağlantısı


Opsiyonel Wi-Fi ünitesi hem erişim noktası hem de istasyon modu (Cihaz ile direk bağlantı) ortamlarında çalışabilir. Sürekli hareket halinde olan mobil yöneticiler, doğrudan mobil veya tablet aygıtlarına kablosuz bağlantıyı etkinleştirmek için WU10'u Canon mobil tarayıcıya bağlayabilir. Ofiste tarayıcı, şirketin Wi-Fi ağ sunucusu veya doğrudan Wi-Fi bağlantısı aracılığıyla bir grup kullanıcı arasında paylaşılabilir.

CaptureOnTouch Mobile


Güçlü tarama yazılımımız olan CaptureOnTouch Mobile uygulamamızı kullanarak nerede olursanız olun iPhone, iPad ve Android aygıtınıza doğrudan tarama esnekliğine sahip olursunuz. Belgelerin tek bir geçişte çift taraflı taramasını içeren özelliklerle değerli zamanınızdan tasarruf sağlayın. Otomatik belge boyutu algılama, eğrilik düzeltme ve boş sayfa silme gibi gelişmiş görüntü işleme araçları, tutarlı olarak üstün görüntü kalitesi sonuçları sunar. Bu ücretsiz uygulama hem iOS hem de Android aygıtlar için kullanılabilir. Hareket halinde daha yüksek verimlilik için çoklu taramalar gerçekleştirebilir ve topladığınız bilgileri buluta kaydedebilir veya iş akışlarına ekleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen ilgili yazılımı görüntüleyin.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon Optional Wi-Fi Unit WU10, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Use and share wirelessly

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

USB connection

USB bağlantısı