CanoScan 4400F

Olağanüstü 4800dpi tarama özelliğine sahip CanoScan 4400F bütçenizi sarsmadan en üst kalitede görüntüler sunar. FAU, QARE Level 3 ve 7 EZ düğmesine sahip bu süper hızlı tarayıcı akıllı ve çok yönlüdür.

Avantajlar

  • 4800 x 9600dpi, 48 bit renk derinliği
  • FAU - 6 x 35mm film şeridi ve 4 x 35mm dia
  • Süper hızlı tarama motoru
  • QARE Level 3 fotoğraflardaki toz ve çizikleri giderme
  • Kapsamlı yazılım paketi
  • USB 2.0 Yüksek Hızlı
  • 7 EZ düğmesi
  • Hızlı çoklu fotoğraf modu
  • Gelişmiş Z kapak

Detaylı Özellikler

Canon CanoScan 4400F hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Müthiş tarama kalitesi


4800x9600dpi CCD sensörü ile inanılmaz ayrıntıları yakalayan CanoScan 4400F, büyütmeye ve yüksek çözünürlüklü baskılara uygun müthiş canlı görüntüler sunar. 48 bit renk derinliğiyle taramalarınızın olağanüstü derecede doğru renk reprodüksiyona sahip olur.

Film tarama


CanoScan 4400F sahip olduğu çok yönlü yerleşik film adaptörü ünitesi (FAU) sayesinde 6 x 35mm negatifi veya 4 çerçeveli diayı tek bir işlemde tarayabilir.

Ultra hızlı taramalar


CanoScan 4400F’nin süper hızlı tarama motoru sadece 5 saniye içinde önizleme sağlayarak üretkenliğinizi optimize eder. Maksimum çözünürlükte tarama yaptığı zaman bile USB 2.0 Yüksek Hızlı bağlantısı üzerinden hızlı veri aktarımı sayesinde iş akışı verimli bir biçimde devam eder.

Otomatik rötuşlama


QARE Level 3 teknolojisi manuel rötuşlamaya harcayacağınız zamanı size kazandırarak, çizilmiş, hasara uğramış veya solmuş fotoğrafları otomatik olarak düzelterek eski ihtişamlarını tekrar kazandırır. Aynı zamanda yüksek hızlı filmlerden alınan fotoğraflardaki grenleri azaltır.

Kapsamlı yazılım


Eksiksiz görüntü yazılımları, CanoScan 4400F paketini tamamlar. ArcSoft PhotoStudio, OmniPage SE ve Presto!PageManager yazılımlarıyla, taramış olduğunuz görüntüleri kolaylıkla düzenleyebilir ve basılı belgeleri doğrudan düzenlenebilir dosyalar haline getirip kolaylıkla yönetebilirsiniz. Canon’un ScanGear ve CanoScan Toolbox yazılımları, daha da iyi bir görüntü kalitesi ve işlevsellik sunmaları için yükseltilmiştir. CanoScan 4400F, hem Windows hem de Mac ile uyumludur.

EZ düğmeleri


Yaygın tarama işlerinin tek dokunuşla yapılmasını sağlayan yedi tarama düğmesi size zaman kazandırır ve esneklik sunar. Kopyalama, tarama, PDF dosyası oluşturma veya e-postanıza gönderme gibi en sık kullandığınız işlevler için bu düğmeleri özelleştirin. Düğmelerin dördü renkli veya siyah beyaz taramalar da dahil olmak üzere doğrudan PDF'ye taramaya ayrılmıştır.

Tek seferde birden fazla fotoğraf tarayın


Canon'un hızlı Çoklu Fotoğraf moduna sahip CanoScan 4400F, 10 taneye kadar farklı görüntüyü tek geçişte taramanıza ve her biri üzerinde ayrı ayrı çalışmanıza olanak verir. Çoklu Fotoğraf modu, çoklu görüntüleri otomatik olarak algılar, kırpar ve düzeltir ve hatta kullandığınız orijinalin türünü de (film veya fotoğraf) tanır.

Kalın ortamları tarayın


Gelişmiş Z kapağa sahip CanoScan 4400F, kalın belgeleri, kitapları veya küçük ortamları, sanki basit bir A4 kağıdı tararmış gibi kolaylıkla tarayabilir. Boyutu ve şekli ne olursa olsun camın üzerindeki ortamın her yanına eşit basınç uygulayan kapak, mümkün olan en iyi sonuçları verir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon CanoScan 4400F, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.