CanoScan 8800F

Bu en üst seviye film, fotoğraf ve belge tarayıcı, fotoğrafçılar ve kreatif ajansların ihtiyaç duyduğu çok yönlü tarayıcı üretkenliği için tasarlanmıştır: Sıfır Isınma zamanıyla en yüksek hızda olağanüstü kalite.

Avantajlar

  • 300dpi'da bir A4 sayfasını yaklaşık7 saniyede tarar.
  • Sıfır Isınma zamanı
  • 12x 35mm film şeridi, 4x 35mm dialar, 120 format için adaptör
  • 4800x9600dpi*; 48 bit renk derinliği
  • PC'ye, e-postaya, PDF dosyasına tarama
  • 7 EZ düğmesi
  • Otomatik görüntü düzeltme
  • SilverFast SE ve Adobe PhotoShop Elements yazılımı

Detaylı Özellikler

Canon CanoScan 8800F hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Kalite


Bir 4800x9600dpi* sensörü, büyütmeye ve yüksek çözünürlüklü baskıya uygun canlı görüntüler sağlayarak inanılmaz ayrıntıları yakalar. 48-bit renk derinliği, olağanüstü derecede kesin renk baskı sağlar.

Hız


300dpi'da bir A4 sayfasını yaklaşık7 saniyede tarar. Üretkenliği arttırmak için Sıfır Isınma süresine sahiptir. USB2.0 Yüksek Hızlı arayüzü, hızlı veri aktarımı sağlar.

Film tarama


12x 35mm film şeridini ve 4x 35mm çerçeveli diayı yerleşik film adaptörüyle tek bir işlemle (hem negatif hem pozitif) tarayabilirsiniz. Aynı zamanda, 120 format film (max.6x22cm) destekler.

İşlevler


Belgeleri ve fotoğrafları doğrudan e-postaya veya PDF dosyasına tarayın. Hızlı metin aramayla birlikte çoklu sayfa PDF belgeleri yaratabilirsiniz.

Yüksek doğruluklu Optik Karakter Tanıma yazılımı, basılı metinleri düzenlenebilir elektronik belgelere dönüştürerek yeniden yazma derdini ortadan kaldırır.

Tasarım


Şık tasarımının yanında, bu tarayıcı ciddi üretkenlik için yapılandırılmıştır: katı ve sağlam.


Kolay kullanım


Yedi EZ tarama düğmesi basit, tek dokunuşlu kullanım sunar. En sık kullandığınız tarama işlerinin üstesinden gelmek için programlanabilirler. Renkli veya monokrom taramaları da içeren dört düğmesi doğrudan PDF'ye taramaya ayrılmıştır.

Çoklu fotoğraf modu


Her biri ayrı dosyalanmış, 10 ayrı görüntüyü tek geçişte tarama özelliğine sahiptir. Çoklu Fotoğraf modu, çoklu görüntüleri otomatik olarak tanır, kırpar ve düzeltir. Hatta kullandığınız film veya fotoğraflarınızın orijinal türünü de tanır.

Otomatik görüntü düzeltme


FARE Level 3 teknolojisi çizilmiş, hasara uğramış veya solmuş filmleri, elle rötuşlamaya harcayacağınız zamanı size kazandırarak, otomatik olarak düzeltir. QARE Level 3 teknolojisi de aynı işlevi fotoğraf baskıları için gerçekleştirir.

ScanGear yazılımı, arka ışık telafisini sağlar ve yüksek hızlı filmden kaynaklanan grenleşmeyi azaltır.

Yazılım


Güçlü yazılım araçları takımı, üstün işlevsellik ve üretkenlik sağlar. ArcSoft PhotoStudio, OmniPage ve Presto!'nun yanı sıra SilverFast SE ve Adobe PhotoShop Elements'den yararlanın. PageManager (yalnızca PC). MP Navigator EX, tarayıcınızın çalışmasını ve PC'nizden karmaşık tarama uygulamalarını basit bir biçimde yapmanızı sağlar.

* Teknik özelliklere bakın

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon CanoScan 8800F, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

CanoScan 8800F Derecelendirmeler ve incelemeler