CanoScan 9000F

Sınıfının en iyisi olan bu film, fotoğraf ve belge tarayıcısı, çok yönlü bir tarayıcı verimliliğine ihtiyaç duyan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Gelişmiş özellikler, mükemmel kaliteyi en yüksek hızda sunar.

Avantajlar

  • Sınıfının en iyisi film, fotoğraf ve belge tarayıcısı
  • 9600x9600dpi; 48 bit renk derinliği
  • Hızlı belge, fotoğraf, film ve dia tarama; Sıfır Isınma Süresi
  • Düzenleme yazılımına tarama; 7 EZ düğmeleri; FARE
  • Otomatik Fotoğraf Düzeltme II ve Otomatik Belge Düzeltme

Detaylı Özellikler

Canon CanoScan 9000F hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Mükemmel kalite, olağanüstü ayrıntılar


Yüksek kalitede film ve fotoğraf taramaları yaparken bir adım ileride olun. CanoScan 9000F'de kullanılan 9600 x 9600dpi* CCD sensör, olağanüstü ayrıntılara sahip görüntüler yaratarak size en iyi tarama kalitesini sunar. 48 bit renk derinliği doğru renk üretimini garanti ettiği için, büyütme ve yüksek çözünürlükte baskı konusunda idealdir.

Yüksek hızda tarayın, zaman kazanın.


Tarama performansını üst düzeylere çıkarın. 35mm negatif filmi, kare başına (1200 dpi) yaklaşık olarak 18 saniyede tarayın ya da renkli bir A4 fotoğrafı ya da belgeyi yaklaşık olarak 7 saniyede (300 dpi) tarayın. Sıfır ısınma süresi sayesinde beklemeden, hemen taramaya başlayın ve aynı zamanda enerjiden tasarruf edin.

Çok yönlü film tarama


Yerleşik film adaptörü, bütün film tarama ihtiyaçlarınızı kolayca karşılar. Negatif ya da pozitif olmasından bağımsız olarak, 12x 35mm film şeridini ve 4x çerçeveli diaları, tek bir işlemle tarar. Ayrıca 120 format filmi (maksimum 6x 22cm) destekler.

Otomatik görüntü düzeltme


Çizilmiş, hasarlı, tozlu ve solmuş filmleri, can sıkıcı elle rötuşlama işlemlerine gerek kalmadan, kolaylıkla düzeltir. Canon’ın tarayıcı içerisine entegre edilmiş olan eşsiz FARE (Otomatik Film Rötuş ve Geliştirme) Seviye 3 teknolojisi, işinizi, film yüzeyi üzerindeki fiziksel bozuklukları arayan kızılötesi bir ışık kullanarak halleder. QARE Seviye 3 teknolojisi, hasarlı fotoğraf baskılarını otomatik olarak düzeltir.

Gerçek kullanım kolaylığı


En karmaşık işlevler için bile basit kullanımın keyfini çıkarın. 7 EZ düğmesi; Otomatik Tarama, Kopyalama, E-posta ve çok sayfalı PDF yaratma özelliklerine anında erişebilmenizi sağlar. ‘Otomatik Tarama’ düğmesi, fotoğraf, belge ve film türlerini tanıyarak tarama ve saklama için uygun ayarlar sunar. Otomatik Fotoğraf Düzeltme II ve Otomatik Belge Düzeltme yazılımı, nihai görüntülerin ya da belgelerin çıkışını ve kalitesini optimize eder. Yerleşik AC adaptörü, üniteyi daha kompakt hale getirir ve masaüstü karmaşıklığını azaltır.

Yüksek değer katan akıllı yazılım


Cihazla birlikte verilen kullanışlı SilverFast SE, Adobe Photoshop Elements ve ArcSoft PhotoStudio yazılımı taramalardan en iyi sonucu almanızı sağlar. Canon’un MP Navigator EX yazılımını kullanarak taranan dosyaları kolaylıkla yönetin. Belgeleri içinde arama yapılabilen, gizli bilgileri korumak için şifreli koruma özelliğine sahip PDF'lere dönüştürün. Son derece değerli bir diğer yazılım ise, iki A4 sayfasını sorunsuz biçimde birleştirip A3 taraması yapmanıza olanak veren Birleştirme Yardımcısıdır.

* teknik özelliklere bakın

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon CanoScan 9000F, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scanning resolution in dots per inch

Nokta/inç cinsinden tarama çözünürlüğü

A4 colour document scan speed

A4 renkli belge tarama hızı

Negative film scanning

Negatif film tarama

One touch operation

Tek dokunuşta kullanım

PDF files creation function

PDF dosyaları yaratma işlevi

Film Auto Retouching & Enhancement

Film Otomatik Rötuşlama ve Geliştirme