CanoScan LiDE 110

Giriş düzeyindeki bu LiDE tarayıcıda Otomatik Tarama, Kopya, E-posta gönderme ve PDF oluşturma işlevleri için EZ düğmeleri bulunur. Otomatik Tarama Modu ve toz ile çizik giderme özelliği, kullanım kolaylığını artırır.

Avantajlar

  • 2400x4800dpi çözünürlük ve 48-bit renk
  • 16 saniyede 300dpi A4 tarama
  • Otomatik Tarama, Kopya, E-posta ve PDF için 4 EZ düğmesi
  • Fotoğraflar üzerinde kullanışlı toz ve çizik azaltma
  • Otomatik Tarama Modu: Kolayca tarayın ve kaydedin

Detaylı Özellikler

Canon CanoScan LiDE 110 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Kaliteli tarama


Giriş düzeyindeki bu tarayıcı, 2400 x 4800 dpi'lik etkileyici bir çözünürlük kullanarak bütün fotoğraf ve belge tarama işlerinizi halleder. 48-bit dahili renk derinliğiyle, fotoğraflar yüksek bir ayrıntı seviyesiyle taranırlar. Görüntü sensörü ve fotokopinin aynı genişliğe sahip olması, bütün fotoğraflarınızın canlı ve net biçimde yeniden üretilmesini sağlar.

300 dpi renkli taramaları sadece 16 saniyede halleden A4 tarama, oldukça hızlıdır.

Kompakt ve şık


Tarayıcının ultra kompakt, şık tasarımı, bütün evlerde hoş bir görüntü sağlamaktadır. Entegre kapak tasarımı, kitap gibi her tür belgenin, şık estetik görüntüden ödün vermeden taranabilmesini sağlar.

Kullanımı kolay


Bu tarayıcı, 4 tek dokunuşlu kullanım düğmesi sayesinde, sizin için her şeyi çok daha kolay hale getirir. Otomatik Tarama düğmesi, orijinal belgenin türünü otomatik olarak algılar ve fotoğraflarınızın ve belgelerinizin basit bir tıklamayla taranabilmesini sağlar. Kopya, e-posta ve PDF oluşturma düğmesi, aynı şekilde işlerinizi çok kolay hale getirir.

Zamandan kazandıran, görüntü geliştirmeleri


Fotoğraflarınıza yönelik toz ve çizik giderme özelliği de görüntülerinizi geliştirmenize ve iyileştirmenize olanak verir. Bu, hem toz ve çizikleri otomatik olarak azaltır hem de eski fotoğraflardaki solmuş renkleri ilk hallerine döndürmenize yardımcı olur. Auto Document Fix (Otomatik Belge Düzeltme), taranan belgelerde metin, grafik ve görüntüleri ayrı ayrı geliştiren bir teknolojidir. Zamandan kazandıran diğer özelliklerin arasında Auto Photo Fix II (Otomatik Fotoğraf Düzeltme II) ve Solution Menu Ex (Çözüm Menüsü EX) bulunmaktadır.

USB üzerinden beslenir.


Tarayıcı, tek bir USB kablosu kullanarak çalıştırılır ve bilgisayara bağlanır, böylece kabloları ve karışıklığı ortadan kaldırır.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon CanoScan LiDE 110, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scanning resolution in dots per inch

Nokta/inç cinsinden tarama çözünürlüğü

No power connection required

Güç bağlantısı gerekmez

A4 colour document scan speed

A4 renkli belge tarama hızı

One touch operation

Tek dokunuşta kullanım

Scan thick documents or magazines

Kalın belgeleri veya dergileri tarama

PDF files creation function

PDF dosyaları yaratma işlevi