CanoScan LiDE 210

Bu LiDE tarayıcı, 4800dpi çözünürlüğe ve masanızda mümkün olduğunca az yer kaplaması amacıyla dik tarama ayağına sahiptir. Otomatik Tarama Modu ve toz ve çizik giderme özelliği, kullanım kolaylığını artırır.

Avantajlar

  • 4800x4800dpi çözünürlük ve 48-bit renk
  • 10 saniyede 300dpi A4 tarama
  • Otomatik Tarama, Fotokopi, E-posta ve 2xPDF için 5 EZ düğmesi
  • Dik tarama
  • Fotoğraflarda kullanışlı toz ve çizik azaltma
  • Otomatik Tarama Modu: Tarama ve basitliği saklama

Detaylı Özellikler

Canon CanoScan LiDE 210 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Kaliteli, verimli tarama


4800 x 4800 dpi çözünürlük kullanarak bütün fotoğraf ve belge tarama işlemlerinizi zahmetsizce halledin. 48-bit dahili renk derinliğiyle, fotoğraflar olağanüstü bir ayrıntı seviyesiyle taranırlar. Görüntü sensörü ve fotokopinin aynı genişliğe sahip olması, bütün fotoğraflarınızın hassas ve kaliteli biçimde yeniden üretilmesini sağlar.

300 dpi taramaları sadece 10 saniyede halleden A4 tarama, oldukça hızlıdır.

Kompakt ve şık


Tarayıcının ultra kompakt, şık tasarımı, evinizde hoş bir görüntü sağlayacak. Dik ayak, masanızda minimum yer kaplamasını sağlar. Entegre kapak tasarımı, kitap gibi her tür belgenin, şık estetik görüntüden ödün vermeden taranabilmesini sağlar.

Kullanımı kolay


Bu tarayıcı, 5 tek dokunuşlu kullanım düğmesi sayesinde, sizin için her şeyi çok daha kolay hale getirir. Otomatik Tarama düğmesi, orijinal belgenin türünü otomatik olarak algılar ve fotoğraflarınızın ve belgelerinizin basit bir tıklamayla taranabilmesini sağlar. Fotokopi, e-posta ve iki adet PDF oluşturma düğmeleri, aynı şekilde her şeyi çok kolay hale getirir.

Zamandan kazandıran, görüntü geliştirmeleri


Fotoğraflarınıza yönelik toz ve çizik giderme özelliği de görüntülerinizi geliştirmenize ve iyileştirmenize olanak verir. Bu, hem toz ve çizikleri otomatik olarak azaltır hem de eski fotoğraflardaki solmuş renkleri ilk hallerine döndürmenize yardımcı olur.
Auto Document Fix (Otomatik Belge Düzeltme) yazılımı, taranan belgelerde metin, grafik ve görüntüleri ayrı ayrı geliştiren bir teknolojidir.
Zamandan kazandıran diğer özelliklerin arasında Auto Photo Fix II (Otomatik Fotoğraf Düzeltme II) ve Çözüm Menüsü EX bulunmaktadır.

USB üzerinden beslenir.


Tarayıcı, tekli bir USB kablosu kullanarak çalıştırılır ve bilgisayara bağlanır, böylece kabloları ve karışıklığı ortadan kaldırır.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon CanoScan LiDE 210, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scanning resolution in dots per inch

Nokta/inç cinsinden tarama çözünürlüğü

No power connection required

Güç bağlantısı gerekmez

A4 colour document scan speed

A4 renkli belge tarama hızı

One touch operation

Tek dokunuşta kullanım

Scan thick documents or magazines

Kalın belgeleri veya dergileri tarama

PDF files creation function

PDF dosyaları yaratma işlevi