CanoScan LiDE 700F

Ustaca yapılmış 3 yollu tasarımı ve 180° kapağı ile LiDE 700F, tüm boyutlardaki iş yerlerine yüksek çözünürlüklü tarama olanağını getirir. Olağanüstü ayrıntı ve büyütme için 35mm filmi en fazla 9600dpi çözünürlükte tarayın.

Avantajlar

  • CIS sensörüyle LiDE tarayıcı
  • Yenilikçi 3 yollu tasarım
  • Gücü USB 2,0 kablosundan alır
  • 9600x9600dpi film tarama
  • 4800x4800dpi yansıtmalı tarama
  • 48bit renk
  • Otomatik Tarama Modu
  • Yapılandırılabilir EZ düğmeleri
  • Otomatik QARE toz ve çizik giderme

Detaylı Özellikler

Canon CanoScan LiDE 700F hakkında ayrıntılı bilgi edinin

CIS sensörüyle LiDE tarayıcı


CIS sensörüyle LiDE tarayıcı, inanılmaz derecede yüksek çözünürlüklü taramalar ile düşük enerji tüketiminin çekici birleşimini sunar. Gücü tek bir USB kablosundan alan, bilgisayara bağlanan LiDE 700F için fazladan bir güç kablosuna gerek yoktur; gerçekten portatiftir ve yerden kazandırır.

Yenilikçi 3 yollu tasarım


LiDE 700F’nin ustaca yapılmış açılır ayaklı 3 yollu tasarımı, portre, yatay ve dikey konumlarda kullanıma izin verir, böylece işyerindeki hemen hemen her alana sığar.

9600x9600dpi film tarama


35 mm filmden inanılmaz derecede yüksek çözünürlüklü 9600x9600dpi taramalar birlikte verilen özel bir klipsli film tarama birimi sayesinde mümkündür. Böylece 35 mm film negatiflerinizden/pozitiflerinizden devasa boyutlara büyütme yapılabilir ve en ince ayrıntılara sahip baskılar elde edilebilir.

4800x4800dpi yansıtmalı tarama


Düz yatak tarayıcı her konumda kullanılabilir ve 4800x4800dpi optik çözünürlüğe kadar kesin, net ve canlı görüntüler elde edilebilir, belge taramaları yapılabilir.

48bit girişi


Milyarlarca farklı renk türetebilen 48bit girişiyle, gerçeğiyle aynı renklere sahip üretim elde ederek inanılmaz kesinlikte bir derinlik ve tonla renkli taramalarınızı geliştirin.

Otomatik Tarama Modu


Tek bir tıkla, Otomatik Tarama Modu orijinalinizin türünü ve formatını otomatik olarak tanır, uygun ayarları kullanarak tarar ve kaydeder. Tek dokunuşlu kullanım, uzun ayar yapılandırması gereğini ortadan kaldırarak size zaman kazandırır.

Yapılandırılabilir EZ düğmeleri


Yapılandırılabilir dört EZ düğmesi, PDF, Fotokopi, Tarama ve E-posta işlevlerinin hızla ve rahatlıkla çalıştırılmasını sağlar. Ayarları seçebilir ve her düğmeye atayabilirsiniz - bu yapılandırmalar kaydedildikten sonra tarayıcınız tam olarak ihtiyaç duyduğunuz şekilde çalışacaktır.

QARE toz ve çizik giderme


QARE, Hızlı Otomatik Rötuş ve Geliştirme teknolojisi anlamına gelir ve tam da bunu yapar. Yansıtıcı belgeler ve eski fotoğraflar artık fotoğraf kalitesinde bir yazıcı kullanılarak kolayca geliştirilebilir ve basılabilir. LiDE 700F, tertemiz sonuçlar için taramalarınızda tozu otomatik olarak algılar ve giderir, böylece tarama sonrası rötuş derdini ortadan kaldırarak size zaman kazandırır. ScanGear tarafından desteklenen QARE, maliyeti artırmadan rötuş efektleri elde eder.

Birlikte verilen yazılımlar


Canon’un MP Navigator EX yazılımı taranan belgeleri yönetir: Belgeleri, içinde arama yapılabilen PDF'lere dönüştürün, parola ile koruyun ve 15'in üzerinde dile sahip OCR'yi kullanın.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon CanoScan LiDE 700F, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scanning resolution in dots per inch

Nokta/inç cinsinden tarama çözünürlüğü

No power connection required

Güç bağlantısı gerekmez

A4 colour document scan speed

A4 renkli belge tarama hızı

Negative film scanning

Negatif film tarama

One touch operation

Tek dokunuşta kullanım

PDF files creation function

PDF dosyaları yaratma işlevi