CanoScan LiDE 600F

4800 x 9600dpi* çözünürlük sunan LiDE teknolojisi, bir Film Adaptör Birimi ve benzersiz 3 yollu tasarımıyla CanoScan LiDE 600F tarayıcı hemen hemen her ihtiyacı karşılayacak kadar çok yönlüdür.

Avantajlar

  • Ergonomik, 3 Yollu Tasarım
  • 35mm asetatlar için Film Adaptörü
  • FARE ve QARE Level 3 toz ve çizik giderme
  • 4800 x 9600dpi*, 48 bit renk derinliği
  • USB 2.0 Yüksek Hızlı
  • PDF'ye tarama
  • Çoklu fotoğraf modu
  • 7 EZ düğmesi
  • Kapsamlı yazılım paketi

Detaylı Özellikler

Canon CanoScan LiDE 600F hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Çok yönlü, şık görünümlü


Ergonomik olarak tasarlanan CanoScan LiDE 600F, diğer herhangi bir tarayıcıdan milimetre kare başına daha fazla güçle en gelişmiş LiDE tarayıcıdır. Çok ince ve küçük CanoScan LiDE 600F çift menteşeli kapağa sahip benzersiz 3 yollu tasarımıyla istediğiniz her şeyi taramanızı sağlar. Yerleşik ayak içe takmalı tarama sağlar ve yazıcının dik konumda saklanarak yerden kazanılmasına olanak verir.

Film tarama


CanoScan LiDE 600F, takıldığında 6 x 35mm negatifleri tek bir işlemde taramanızı sağlayan çok yönlü bir yerleşik film adaptörü birimi (FAU) içerir.

Otomatik rötuşlama


Kızılötesi tarama algılamayı kullanan FARE Level 3 teknolojisi çizilmiş, hasara uğramış veya solmuş filmleri, elle rötuşlamaya harcayacağınız zamanı size kazandırarak, otomatik olarak düzeltir. Ayrıca yüksek hızlı filmden kaynaklanan grenleşmeyi azaltır ve arka ışık desteği içerir. QARE Level 3 teknolojisi de aynı işlevleri fotoğraf baskıları için gerçekleştirir.

Yüksek kalite


4800 x 9600 dpi LIDE sensörü ile her ayrıntıyı yakalayan CanoScan LiDE 600F, büyütmeye ve yüksek çözünürlüklü baskılara uygun müthiş canlı görüntüler sunar. 48 bit renk derinliğiyle taramalarınızın olağanüstü derecede doğru renk reprodüksiyona sahip olur.

Güç ve hız


Masaüstündeki karmaşıklığı azaltan CanoScan LiDE 600F ihtiyaç duyduğu tüm gücü USB bağlantısından alır. Bu tarayıcı kolayca taşınabilir ve bir dizüstü bilgisayarla her yerde kullanılabilir. En yüksek kalitedeki resimler USB 2.0 Yüksek Hızlı bağlantısıyla hızla taranır ve aktarılır.

Tek seferde birden fazla fotoğraf tarayın


CanoScan LiDE 600F, tek seferde 10 fotoğraf birden taramanızı sağlayan Canon'un hızlı Çoklu Fotoğraf moduyla size zaman kazandırır. Çoklu Fotoğraf modu, birden çok görüntüyü otomatik olarak tanır, kırpar ve düzeltir.

EZ düğmeleri


Yaygın tarama işlerinin tek dokunuşla yapılmasını sağlayan yedi tarama düğmesi size zaman kazandırır ve esneklik sunar. Kopyalama, tarama, PDF dosyası oluşturma veya e-postanıza gönderme gibi en sık kullandığınız işlevler için bu düğmeleri özelleştirin. Düğmelerin dördü doğrudan PDF'ye taramaya ayrılmıştır.

Kapsamlı yazılım


ArcSoft PhotoStudio, OmniPage SE ve Presto!PageManager yazılımlarıyla fotoğrafları düzenleyebilir, basılı belgeleri doğrudan düzenlenebilir dosyalar haline getirebilir ve taranan tüm görüntüleri yönetebilirsiniz. Canon’un ScanGear ve CanoScan Toolbox yazılımları, daha iyi bir görüntü kalitesi ve işlevsellik sunmak için yükseltilmiştir.

*Teknik özelliklere bakın

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon CanoScan LiDE 600F, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.