Sürdürülebilirlik DNA'mızda var

 • Ürün güvenliği, çevre ve kimyasallarla ilgili etkili düzenlemelere duyulan ihtiyacı savunuyoruz ve bu düzenlemelere uyuyoruz.

 • İnsan haklarını gözetiyor ve tedarik zincirlerimizdeki modern kölelik riskini kontrol altında tutuyoruz.

 • Uygun yeteneğe sahip kişileri çekebilmek ve bizimle kalmalarını sağlamak için iş gücümüzün çeşitliliğini teşvik ediyor ve aktif bir şekilde artırıyoruz.
Canon Camera

Sürdürülebilirlik DNA'mızda var

Responsible business

Sorumlu işletme

İnsan hakları, çalışma ve çevreyi içeren alanlardaki uygulamaların istikrarlı bir şekilde adil olmasını sağlamak için dünyanın en büyük gönüllü kurumsal sürdürülebilirlik inisiyatifi olan BM Global Compact'a ve küresel tedarik zincirlerinde kurumsal sosyal sorumluluk odaklı çalışmalar yürüten lider endüstri birliği Responsible Business Alliance'a yıllık sürdürülebilirlik performansımızla ilgili rapor sunuyoruz.

Canon Küresel Ailesinin Bir Üyesidir

Canon'un küresel sürdürülebilirlik yaklaşımına katkıda bulunuyoruz. Toplu olarak, sosyal sorunların ortadan kaldırılmasına yönelik aldığımız önlemler iyi bir yurttaş olarak tutumumuzu ortaya koymayı, çevreyi koruyup gözetmeyi, yeni değerler yaratmayı ve sosyal sorunları çözmeyi temel alıyor.

Canon Camera
Managed Print Services

Lider sürdürülebilirlik performansı

Sürdürülebilirlik performansımız, birkaç yıl boyunca en yüksek düzeyde olan EcoVadis Gold derecesini kazanmamızı sağladı. Aynı zamanda çevresel etkimizi yönetmedeki performansımız sayesinde CDP'nin A listesine girdik.

Uyumluluk ve Politika

Sürdürülebilirlik stratejimiz, ilgili tüm uyumluluk ve sertifikasyon alanlarını kapsayan ve "mükemmel temeller" adını verdiğimiz temelleri sunma üzerine inşa edilmiştir. Ayrıca sosyal ve çevresel etkilerimizin sürekli olarak iyileştirilmesi için de politikalar geliştirdik:

Daha fazlasını keşfedin

 • Empowering young People

  Gençlerin desteklenmesi

  Yeni nesil hikaye anlatıcılarını destekliyoruz.

 • Sustainability

  Çevre üzerindeki etkinin azaltılması

  Çevreye etkimizi nasıl azalttığımız hakkında bilgi edinin.

 • Environmentally friendly products

  Baskı

  Mürekkep püskürtme teknolojisinin çevresel faydaları hakkında bilgi alın.

 • Vizyonumuzu anlatan filmi izleyin

  Sürdürülebilir bir gelecek hayal ediyoruz.

 • BİZE ULAŞIN

  İletişime geçin

  Düşüncelerinizi ve sorularınızı Sürdürülebilirlik ekibimizle paylaşın