Unleash Applications

Canon'un UVgel baskı teknolojisiyle uygulamalarınızı çeşitlendirin

Hemen her malzemeyle dilediğiniz kalitede çok çeşitli uygulamalar üretmenizi sağlayacak güvenilir, verimli bir teknolojiye sahip olsaydınız hayatınız ne kadar kolay olurdu, değil mi?

Canon UVgel teknolojisini işinizi büyütmek için her fırsattan yararlanmanızı sağlamak amacıyla geliştirdik.

UVgel posterler, afişler, kapalı/açık alan tabelaları, POS, panolar, vitrin grafikleri, çıkartmalar ve özel duvar kaplamaları gibi çok çeşitli uygulamaları üretmenize yardımcı olur.

  • LED ile işleme yöntemini kullanan düşük ısılı bir işlem olan UVgel, ortam bozulmasını en aza indirirken ince ve ısıya duyarlı ortamlar da dahil olmak üzere kullanabileceğiniz yazdırılabilir malzeme seçeneklerini maksimuma çıkarır.
  • UVgel mürekkep su içermediği için ortam şişmesi önemli ölçüde azalır ve boyutsal tutarlılık artar. Bu da duvar kaplamaları gibi birkaç panel döşemesi gerektiren uygulamalarda muhteşem sonuçlar verir.
  • Dayanıklı, solmaz ve aşınmaya dayanıklı baskılar, zorlu açık alan uygulamalarına uygundur.
  • Kokusuz ve uçucu organik bileşikler içeriği son derece düşük olan UVgel ile üretilen baskılar, hassas kapalı alan ortamları için de idealdir.
  • UVgel noktanın düz profili, uzun vadeli zemin grafikleri gibi ağır hizmet tipi uygulamalar için yazıcıdan çıkar çıkmaz kaplanabilecek pürüzsüz baskılar sunar.

İlgili İçerik
Beat Every Deadline

BASKI

Her işi zamanında teslim edin

When Good Enough Won't Do

BASKI

Yeterince iyi yetmediğinde

Lower Your Costs

BASKI

Maliyetlerinizi azaltın

Kaydolun

Canon'un UVgel baskı teknolojisi hakkındaki son haberleri ve ürün bilgilerini alın

Buradan katılın