Değişen taleplere ayak uyduruyoruz

Printing-for-21st-century

Business and Innovation Scan (İş ve İnovasyon Taraması), Baskı Hizmeti Sağlayıcılarının (PSP'ler) iş stratejilerini gözden geçirmelerine ve hızla gelişen Grafik Sanatlar pazarına uyumlu hale getirmelerine yardımcı olmak için Canon tarafından geliştirilen yeni bir iş analiz aracıdır.

Grafik Sanatlar pazarı hızla değişen bir pazar ve müşterilerin gereksinimleri de onunla birlikte değişiyor. Bunun sonucundan PSP'ler sürekli olarak daha kısa çalışma süreleri, daha hızlı teslim süreleri, daha fazla hedefli bilgi ihtiyacı ve daha birçok konudaki taleplere ayak uydurmaya çalışıyor. Sürekli başarının sırrı, PSP'lerin iş stratejilerini bu ihtiyaçları karşılayabilecek şekilde uyarlayabilmelerinde.

Canon taramayı işte bu sebeple; fazla zamanı olmayan ticari matbaaların başka türlü kaynak ayıramayacakları bir şeyi yaparak sektördeki trendlere ve gelişmelere yanıt vermelerine olanak tanıyacak bir stratejik plan oluşturmalarına yardımcı olmak için geliştirdi.

Bir Baskı Hizmeti Sağlayıcısının (PSP); yayın, teknik dokümanlar, iş iletişimi ve fotoğraf ticareti alanlarında analizini yapan dört ya da beş saatlik atölyelerle başlayan taramalar sonucunda sağlayıcıya her alan için uygun bir stratejik yön ve eylem planı sunan rapor elde edilir.

Avrupa'dan müşterilerle yaklaşık 100 tarama denemesi gerçekleştirildi. Bu müşterilerin hepsi olumlu geri bildirimler verdi ve tarama artık tüm Avrupa'da müşterilerin erişimine açık.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.