Canon EXPO 2015'ten ana haber başlıkları

Canon EXPO 2015

Canon için büyük önem taşıyan EXPO etkinliğini (13-15 Ekim, Paris) ziyaret edenler, müşterilerin görüntüleme pazarındaki yaratıcı sınırlarını zorlamaya yardımcı olacak bir dizi yeni profesyonel baskı çözümünü görme fırsatını yakaladı. Baskı hizmeti sağlayıcılarına özel bir bölge sunulan etkinlikte, katılımcılar birçok yeni teknoloji, teknik ve uygulama hakkında bilgi sahibi olma fırsatı yakaladı.

Canon en yeni imagePRESS teknolojisi olan C10000VPürünü dahil olmak üzere birçok yeni ürünü tanıtmak için EXPO'yu seçti. Orta üretim pazar segmentinde müşterilerin yüksek kalite ve yüksek hız talebine yönelik geliştirilen model, çeşitli ortamlara canlı renklerle çıkış yapabilen mükemmel dengeli bir baskı makinesidir.

Bir başka dikkat çekici ürün, BHS'lerin sayfa beslemeli tek renkli ve renkli iş akışlarının tek bir sistemde birleştirmesine yardımcı olan, yüksek kaliteli tonerli tabaka yazıcılar ile giriş seviyesi sürekli beslemeli mürekkep püskürtmeli baskı arasındaki hız ve kapasite açığını kapatmak için tasarlanmış VarioPrint i300 mürekkep püskürtmeli baskı makinesi oldu.

Geniş format pazarı açısından, şu anda sınıfındaki ürünlerin en hızlısı olan ColorWave 910; reaktif, kısa vadeli POS pazarlama kampanyalarının gereksinimlerine uyum sağlamak için mimarlık, mühendislik ve inşaat (AEC) sektörlerindeki şirket içi departmanların ve BHS'lerin CAD ve GIS ortamları ile ticari baskı sektöründeki ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yazılım konusundaysa müşterilere PRISMAdirect ile dosya alımından iş teslimine kadar, bütün üretim iş akışının nasıl kolaylaştırıldığı gösterilmiştir.

Yenilikçi teknoloji, çoklu mürekkep katmanları ile dokunulabilir ekstra boyut eklenmesini mümkün kılmadan önce geleneksel baskıdan uzaklaşarak, 3B nesnenin tam ayrıntılarını yüksek hassasiyetli kameralar kullanarak tarayan ve tüm detayları ile kaydeden Canon'un öncü Üstün Yaratıcı Baskı teknolojisi örnekleri bulunmaktaydı. Bu sırada Canon'un iş ortağı 3D Systems ile birlikte üretilen Rugby Dünya Kupası zaferinin 3B baskı Webb Ellis Kupasının tıpatıp kopyası da sergilendi.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.